Kućni poslovi

• Odgovora: 27
Stranice: « 1 2 3

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Odg: Kućni poslovi
« Odgovor #20 poslato: 23:08:52, 01.Jan.2010. »
xixixi... Pa i ja brisem samo kad bas moram, ali nije mi problem. Bitna je tehnika ;)

Mislim da je moj najveci problem, sto ja prozore jednostavno ignorisem, kao da ih nema. Moracu pitati za savjet oko te tehnike, jer kod mene u vidokrugu kada pospremam uopste ih nema - ne postoje :)

*

Van mreže elenica

Počasni član
  • 4 065
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 53
  • Pol: Žensko
« Odgovor #21 poslato: 16:51:39, 03.Jan.2010. »
najteze mi pada peglanje pa to ne radim, uglavnom nekom uvalim da mi pegla...i kuvanje takodje jako slabo kuvam za sad...ono sto mi ne pada tesko je sredjivanje kuce, nije bas da uzivam ali volim kad je sredjeno pa se oko toga i trudim...ostale poslove za sad jos ne radim ;D

*

Van mreže flame

• 651
  • 0
« Odgovor #22 poslato: 21:40:21, 03.Feb.2010. »
Mene izluduje prasina. Sve lijepo pocistim, sve blista i onda iduci dan kad ustanem prasine koliko hoces. Takoder mi pegla nije bas draga, a ni pranje prozora. Taman ih operes i onda padne kisa.  >:(

*

Van mreže elenica

Počasni član
  • 4 065
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 53
« Odgovor #23 poslato: 13:48:54, 16.Mar.2010. »
Sta najvise volite od kucnih poslova:kuvanje, usisavanje doma, peglanje, pranje vesa?(ne znam da li sam jos nesto zaboravila  :-[ :D)
Meni jedino ovo usisavanje ide od ruke, za ostalo nemam dara trenutno.  :D ;D
Inace, sto se tice pegle najgore mi ide peglanje kosulja  >:((e to treba videti, na kraju ih jos vise izguzvam)

*

Van mreže crvena

Počasni član
  • 3 277
  • 7
« Odgovor #24 poslato: 13:56:59, 16.Mar.2010. »
Volim da peglam samo krpe, carsave, stolnjake i slicno.. To me opusta.. Ali kosulje, to ne umem.. Hvala Bogu pa nesto i nisu cest odevni predmet u mojoj kuci..
A nikad necu da zaboravim pricu moje mame.. Deda je citav zivot nosio iskljucivo kosulje, po kuci, na poslu, na njivi.. Pa vi vidite..
...Ako zelis da ti se ostvare snovi, ne smes dugo spavati...

*

Van mreže Uhy

• 943
  • 1
  • If you don't know where you are going any road wil
« Odgovor #25 poslato: 14:56:56, 16.Mar.2010. »
:dash::dash:
Kućanski poslovi , hm da prava noćna mora koja naravno postane još gora kad vam padne napamet da čitav mjesec to radite potpuno besplatno.

E sad kod mene vam stvari stoje ovako. Kuhinja pravi mali raj relaksacija za mozak. Usisavanje brisanje prašine i sve ostalo što zahtjeva malo veću fizičku aktivnost.....pa ako se baš mora ipak sam pasivna ribica kojoj paše kreativni nered.

Nakon ovoga najveća noćna mora je peglanje i to isključivo hlača na crtu. Vjerovatno su to more uzrokovane praksom u tvornici odjeće gdje smo pegla hlače i ja postali ljubavnici.

*

Van mreže miss80

Počasni član
  • 5 001
  • 3
« Odgovor #26 poslato: 21:54:12, 16.Mar.2010. »
:dash::dash:
Kućanski poslovi , hm da prava noćna mora koja naravno postane još gora kad vam padne napamet da čitav mjesec to radite potpuno besplatno.

E sad kod mene vam stvari stoje ovako. Kuhinja pravi mali raj relaksacija za mozak. Usisavanje brisanje prašine i sve ostalo što zahtjeva malo veću fizičku aktivnost.....pa ako se baš mora ipak sam pasivna ribica kojoj paše kreativni nered.

Nakon ovoga najveća noćna mora je peglanje i to isključivo hlača na crtu. Vjerovatno su to more uzrokovane praksom u tvornici odjeće gdje smo pegla hlače i ja postali ljubavnici.

Joj pa ti bas peglas...užasno su žene danas opterećene tim kultom čiste kuće a jednostavno zbog posla ne stižu.Ne možeš da se takmičiš sa svojom majkom ili bakom jer one su ili bile domaćice ili su mnogo manje radile nego mi danas.A muškarce su te iste žene razmazile i onda i od žene očekuju isto.

*

Van mreže jovana8

• *
  • 82
  • 0
« Odgovor #27 poslato: 12:54:11, 04.Apr.2010. »
Zavisi, moja mama i rradi i stigne da sredi po kuci.I mi ostali radimo po kuci ali svi poslovi budu podeljeni  :)
« Najnovija izmena:: 13:00:39, 04.Apr.2010. jovana8 »

Stranice: « 1 2 3

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000