VIP promocije

• Odgovora: 23
Stranice: « 1 2 3

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Miloš Mi.

Marketing menadzer
  • 5 077
  • Zahvaljeno: 39 puta
  • 185
  • Pol: Muško
  • Nije bitna masa nego izdržljivost :P
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
Odg: VIP promocije
« Odgovor #20 poslato: 11:08:29, 27.Okt.2013. »
Ponuda zlata vredna!

Do 15.000 dinara popusta na postpaid pretplatu.
Od sada, još veći popusti na pretplatu u pojedinim tarifama! Iskoristi i do 15.000 dinara popusta na pretplatu, uz atraktivnu ponudu uređaja. Na raspolaganju su ti sve tarife iz Vip tarifnog portfolija. Odluči se za neki od Smart, Standard, Sigurica ili Vip Online tarifih paketa, jer dobijaš ukupan popust koji se ravnomerno deli i umanjuje tvoje troškove svakog meseca, naredne dve godine!

Promocija traje do 1.12.2013. ili dok traju zalihe i važi uz ugovornu obavezu od 24 meseca. Za korisnike koji obnavljaju ugovor, promocija važi uz odabranu Vip Sim ponudu u svim Smart, Standard i Sigurica tarifama.

http://www.vipmobile.rs/privatni/postpaid/promocije/ponuda-zlata-vredna.2330.html
Strah me čini jačim i boljim.

*

Van mreže Miloš Mi.

Marketing menadzer
  • 5 077
  • Zahvaljeno: 39 puta
  • 185
  • Nije bitna masa nego izdržljivost :P
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
« Odgovor #21 poslato: 21:02:24, 01.Dec.2014. »
Vip praznična pripejd promocija

Iz kompanije Vip mobile pripremili su novogodišnju ponudu za svoje pripejd korisnike.

Specijalna Vip pripejd ponuda u znaku je predstojećih praznika i sadrži inicijalni poklon-bonus od čak 2015 megabajta za surfovanje internetom po punoj brzini, 2015 Vip minuta kao i 2015 SMS prema svim mrežama.

Korisnici koji kupe SIM karticu po ceni od 200 dinara dobiće ovaj bonus, u trajanju od 7 dana u nacionalnom saobraćaju, koji se aktivira besplatno na *123#. Nakon što istroše inicijalni bonus, korisnici mogu da se odluče za neku od atraktivnih Vip pripejd opcija.

Promocija traje do 31. januara  2015. godine. Više informacija na  www.vipmobile.rs.
Strah me čini jačim i boljim.

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • Zahvaljeno: 23 puta
  • 167
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #22 poslato: 20:29:04, 06.Jun.2016. »
Noćni surf

Duplo više surfa noću
    Duplo niža cena po megabajtu

Korisnici koji aktiviraju Noćni surf po ceni od 299 dinara, u narednih 30 dana, između ponoći i šest časova ujutru, mogu da surfuju za samo 0.5 dinara po megabajtu.

Noćni surf možeš da aktiviraš slanjem poruke sa tekstom „DA“ na 1225.
Ovaj tarifni dodatak je dostupan samo za korisnike Vip prepaid interneta, na novoj i na staroj Vip prepaid internet tarifi. Noćni surf nije moguće aktivirati dok ima nepotrošenih gigabajta uračunatih u Vip prepaid paket ili dok ne istekne 60 dana od dana aktivacije.

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • Zahvaljeno: 23 puta
  • 167
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #23 poslato: 20:30:24, 06.Jun.2016. »
Neke stvari najbolje idu u paru!
Kao novi telefon na 24 rate i 3GB mesečno zauvek

Potpiši novi ili obnovi postojeći ugovor sa ili bez uređaja, u okviru NOVA tarifa, i dobijaš 3GB svakog meseca dokle god si Vipov postpaid korisnik.

Ukoliko se odlučiš za jedan od uređaja ili dodatnu opremu iz naše ponude, možeš da ih kupiš i na 24 rate i platiš putem svog postpaid računa - bez kamate i odlaska u banku.

Stranice: « 1 2 3

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000