Privatan ili drzavni stomatolog

• Odgovora: 21
Stranice: « 1 2 3

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Лав

• 1 825
  • 2
  • Pol: Muško
  • .-.
Odg: Privatan ili drzavni stomatolog
« Odgovor #20 poslato: 13:05:29, 18.Maj.2011. »
Drzavni! Sjajan stomatolog, a i da nije, za privatnog se nema para!

*

Van mreže Rapsodi

• *
  • 1
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Privatan ili drzavni stomatolog
« Odgovor #21 poslato: 00:12:06, 28.Nov.2017. »
Drzavni naravno! Primetila sam da privatni stomatolozi uvek redovno gledaju da ti sacuvaju zube i onda kada ne treba tj. kada je za vadjenje, samo da bi zaradjivali na konstantnom odrzavanju zuba u zivotu. Meni je privatna zubarka kod koje sam isla napunila samo dva kanala, iako mi zub ima tri kanala, sto su rekli ostali zubari, i pitali su se sto mi nije napunila i treci kanal. Ona kaze da nije jer su mi kanali uski, pa da zub ne bi pukao. Infekcija se brzo prosirila i jedna druga zubarka mi je rekla da je zub za vadjenje, dok mi je moja bivsa privatnik rekla da bi sada napunila i taj treci kanal. Mislim se sto ga nije odma napunila ako moze, nego tek sada kada se infekcija prosirila. Hoce zena da zaradjuje. Privatnicima se ne isplati da vade zube pa cak i kada je za vadjenje, sve ce gledati da ti "sacuvaju zube". Da ne pricam kako ta moja zubarka, kada mi je vadila zivac iz drugog zuba, sto puta me vracala i stavljala lek na taj zub, da bi mi kasnije rekla kako ne moze da mi pronadje treci kanal. Zub je posle par dana poceo ludacki da me boli, pozvala sam je uvece a ona meni kaze kako moguce da je ostao neki deo zivca ali da ne brinem, jer on ce odumreti ubrzo. I samo kako je to mrtva hladna pricala. Dok drzavni , kod njih se ne smucas sto puta, vec ti odma rese problem. Ako ti stave lek najvise do dva puta, a privatnici drndaju dok te ne opeljese za jedan zub. Drzavni su ZAKON. Mnogo su posteniji i brze i agilnije rade od privatnih. U interesu im je da ti sto pre rese zub jer ljudi stalno nadolaze, posebno oni sa hitnim slucajevima. A to sto su slabije opremljeni me ne brine. Vaznija je njihova etika koju nose u sebi nego skupa oprema. I sa starom opremom zubi su se ekstra popravljali. Glasam za drzavne u svakom smislu. I ne mora da se smeju... Jos bolje. Jer privatnici su toliko pazljivi , da prosto ne smeju da ti taknu zub ako se puno plasis, pa ga popravljaju sat vremena. Drzavni malo podvikne pa stisni zube ili uzmi anesteziju.  :) By the way, ima dosta prijatnih i pazljivih i medju drzavnim zubarima.
« Najnovija izmena:: 00:17:43, 28.Nov.2017. Rapsodi »

Stranice: « 1 2 3

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000