Muskarci se plase lepih zena

• Odgovora: 35
Stranice: « 1 2 3 4

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Sendy

• **
  • 122
  • 2
Odg: Muskarci se plase lepih zena
« Odgovor #30 poslato: 16:25:28, 22.Feb.2012. »
Nisam citala vase postove,no zelim reci par stvari.
Vecina lepih zena je sama,valjda muskarci misle pa tako lepa je verovatno vec zauzeta i ne prilaze joj.
Ne znam da li se muski plase lepih zena ali pametnih se plase svakako. E sad to je onako ako generalizujemo stvari.Medjutim,muskarac koji je svestan svojih kvaliteta,koji je siguran u sebe,nece se plasiti ni lepe ni pametne zene. Takva zena ce mu i tekako imponovati.
Nauci da rane zapisujes na pesku,a srecu da urezujes u kamenu.

*

Van mreže faith

• **
  • 416
  • 21
  • Pol: Žensko
« Odgovor #31 poslato: 01:19:28, 05.Apr.2012. »
Mislim da se ne plashe :) dok da su nesigurni deshava se.

Lijepe zene obichno zavrshavaju same jer se nagledaju svega i svachega, a i nemaju potrebu da se mire sa nechijim manama jer uvijek imaju rezervne igrache na terenu. A onda se negdje na tom putu izgube.

*

Van mreže Solitude

• *
  • 28
  • 2
« Odgovor #32 poslato: 21:31:48, 05.Apr.2012. »
Ne plase se muskarci lepih i pametnih zena,vec se plase sebe,da ne ispadnu nikakvi pred takvim zenama ;D .Jedan samosvestan muskarac,bice ponosan da kraj sebe ima lepo i pametno devojče.
Svi kažu da postoji jedan svet.Ja tvrdim da postoje dva.Jedan je moj a drugi delite kako hoćete!

*

Van mreže tikica

Počasni član
  • 1 743
  • 12
    • Facebook
« Odgovor #33 poslato: 13:16:04, 17.Apr.2012. »
A kako ce biti svestan svojih kvaliteta ako kod vise lepih zena ne bude cenjen?  (*o*)  Sve mi se cini da je vise takvih situacija  (mah:mah)
Zaljubljenaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-)

*

Van mreže Solitude

• *
  • 28
  • 2
« Odgovor #34 poslato: 22:16:55, 17.Apr.2012. »
A kako ce biti svestan svojih kvaliteta ako kod vise lepih zena ne bude cenjen?  (*o*)  Sve mi se cini da je vise takvih situacija  (mah:mah)

Pa zar je potrebno da jednom muskarcu ,zena objasni njegove kvalitete?Da li ti vidis svoje kvalitete,samo kada ti ih muskarac predoči?Da li mislis da si lepa,samo kada ti to muskarac kaze?
Svesna si svojih kvaliteta i bez da ti neko to kaze.
Svi kažu da postoji jedan svet.Ja tvrdim da postoje dva.Jedan je moj a drugi delite kako hoćete!

*

Van mreže tikica

Počasni član
  • 1 743
  • 12
    • Facebook
« Odgovor #35 poslato: 12:30:50, 24.Apr.2012. »
Ne mora zena samo da mu predoci ali je i to bitno. Stavim sebe u poziciji da me vise njih stalno hvali i obrnuto pa sigurno bi se u prvoj situaciji osecala sigurnijom  (*o*)
Zaljubljenaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-)

Stranice: « 1 2 3 4

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000