Nevinost do prve bracne noci?

• Odgovora: 53
Stranice: « 1 2 3 4 5 6 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže tikica

Počasni član
  • 1 743
  • 12
  • Pol: Žensko
    • Facebook
Odg: Nevinost do prve bracne noci?
« Odgovor #30 poslato: 14:35:58, 21.Sep.2009. »

ja sam da prvi put bude iz ljubavi a sad da li je to pre braka ili u braku nije bitno... :D

Bas tako  (e*e)
Zaljubljenaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-)

*

Van mreže milica-tea

• **
  • 479
  • 0
« Odgovor #31 poslato: 11:50:39, 22.Sep.2009. »

ja sam da prvi put bude iz ljubavi a sad da li je to pre braka ili u braku nije bitno... :D

Bas tako  (e*e)

to je najbitnije   :p

*

Van mreže Felisity

• **
  • 226
  • 9
« Odgovor #32 poslato: 16:25:53, 01.Dec.2009. »
Slazem se sa ovim da prvi put treba da bude iz ljubavi pa kad god to bilo! Ali uopste nisam za ovu opciju cuvam se za brak. Ma koliko mi poricali sex je jako bitna stvar u zivotu svakog pojedinca. I kao za bilo sta u zivotu sve treba probati da bi znao da izaberes sta je najbolje, tj. sta tebi najvise odgovara, pa tako i sa sexom. Sta treba da prvu bracnu noc skapiras da ces ostatak zivota provesti sa losim sexom. Sta biva u onim godinama kad brak prestane da bude ljubav, vec strast i postovanje, bez dobrog sexa ostaje samo postovanje, koje mogu da imam i sa prijateljem!
A sto se tice muskaraca koji za brak traze nevinu devojku imaju moju podrsku samo ako su i oni nevini,jer nijedno od njih nece znati za bolje, ali sumnjam da se ijednom muskarcu svidja ta ideja. :) Samo mene bi uvek vukla misao, ima li bolje od ovoga. :)

« Odgovor #33 poslato: 11:26:08, 26.Dec.2009. »
Nevinost do prve bracne noci - glupost!!!
Osim u slucajevima kada se do te konkretne osobe nije pojavio niko vazan  necijem zivotu. Mada je opet u danasnje vrijeme glupost, jer kako cu se udati za nekog a da ne znam kako ce te stvari da funkcionisu :) Mislim da je to jedan od vaznih faktora odrzavanja i veze i sutra braka, ne najvazniji svakako, ali vazan DA. I sta ako ne stima tu, bilo njemu, bilo njoj???
Prosla su vremena kada se to gledalo i kada je imalo smisla. Kakav bi danas bio smisao da ona ulazi u brak nevina a on ne?

*

Van mreže capri

• *
  • 99
  • 0
« Odgovor #34 poslato: 14:15:23, 26.Dec.2009. »
 Ljudi dragi pa danas pričati o tome je smiješno.Ja imam 40 godina i kćer od 19 i  uopšte ne očekujem da se to po svaku cijenu dogodi ali ne mislim da u tome ima neke posebne vrijednosti.Nevin - u čemu? Ili nevina u seksu a prljava u duši?Možda sam ja čudna ali vrijednosni sistem po kome mjerim kvalitet ne uključuje nužno tu stvar

*

Van mreže revelation09

• 905
  • 2
« Odgovor #35 poslato: 17:31:15, 26.Dec.2009. »
Zaista je besmisleno rukovoditi se nekakvom stereotipu, pukom tradicionalizmu i svim drugim formalizmima kada je odnos izmedju dvoje ljudi u pitanju bez obzira da li se radi o vezi, braku ili samo o seksu!!!! Covjek bi trebao da se rukovodi sopstvenim osjecajem i razumom da bi znao za sta je spreman i sto zeli u konkretnom slucaju.

*

Van mreže marija85-nis

• *
  • 46
  • 0
« Odgovor #36 poslato: 18:04:20, 29.Dec.2009. »
nije to stereotip i tradicija
sta sa onim devojkama koje stvarno nisu imale kvalitetne veze?
da li su trebale to da urade sa bilo kojim muskracem?  ???

*

Van mreže Nale 83

Počasni član
  • 8 252
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 15
« Odgovor #37 poslato: 22:59:27, 29.Dec.2009. »
nije to stereotip i tradicija
sta sa onim devojkama koje stvarno nisu imale kvalitetne veze?
da li su trebale to da urade sa bilo kojim muskracem?  ???

Naravno da nisu trebale to da urade sa bilo kojim muskarcem.
Zato se slazem da je sve individualno. Ne treba se rukovoditi stereotipom, vazno je da bude iz ljubavi, a da li je u braku ili u vezi to je manje bitno.

*

Van mreže decko u usponu

• 687
  • 1
  • Pol: Muško
« Odgovor #38 poslato: 15:11:42, 30.Dec.2009. »

Ne tako nekako, nego upravo tako! A da nije ni lose ni sramota, nije ni to!!
Mada ima muskaraca koji kazu da ce samo nevinu da ozene..
zavisi ko kako shvata brak ako shvata kao provod pa normalno da ce da prodje sve i svasta  ;D

*

Van mreže flame

• 651
  • 0
« Odgovor #39 poslato: 00:16:11, 25.Feb.2010. »
Mislim da je to u danasnje vrijeme prakticki nemoguce. Cure se sve kasnije udaju, nerijetko i nakon 30-e. To je bilo moguce prije kada su se rano udavale. A ti muskarci koji kazu da ce samo nevinu da ozene su primitivni.

Stranice: « 1 2 3 4 5 6 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000