Prvo zapazim...

• Odgovora: 39
Stranice: « 1 2 3 4 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
  • Pol: Žensko
Odg: Prvo zapazim...
« Odgovor #20 poslato: 22:38:56, 09.Sep.2012. »
kako se to harizma primeti pre lica npr? mislis energija pod tim?

Energija kojom zracim,valjda  ;) A kako je primijete prije lica?Pa vidi,znam slucajeve gdje lice potpuno zanemare zbog harizme koju osoba ima.Znam primjer dvije drugarice,jedna je izrazito lijepa i zgodna ali nema to nesto,i njena najbolja drugarica koja je mrsava,simpaticnih crta lica ali ima vibe takav da obori sa nogu.Kad se njih dvije pojave negdje,prvu batale,a na ovu se nakaci po nekoliko tipova.Tako da druga nabija strasne komplekse ovoj drugoj,izrazito lijepoj i zgodnoj  ;D
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna

*

Van mreže Alicia

• 5 822
  • Zahvaljeno: 3 puta
  • 63
  • mizantrop 1%
« Odgovor #21 poslato: 23:08:46, 09.Sep.2012. »
Muskarci u vecini slucajeva prvo prilaze ruznijoj drugarici, pa se probijaju do ljepse. ;D

Be Weird, at least you will have a unique Personality.

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #22 poslato: 23:14:56, 09.Sep.2012. »
Ona je jedna takve srece da uvijek izvisi haha.Enigma je cime ta druga djevojka osvaja,kad je ova neuporedivo bolja  ;D
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna

*

Van mreže Alicia

• 5 822
  • 63
  • mizantrop 1%
« Odgovor #23 poslato: 23:18:45, 09.Sep.2012. »
Ne znam je, ali ja cu uvijek izabrati nekog veselijeg, tj. neko ko mi djeluje zanimljivije, nego ukoceno lijepo lice. ;D

*

Van mreže plutonac

• 7 310
  • 77
  • Pol: Muško
  • mizantrop 100%
« Odgovor #24 poslato: 23:24:20, 09.Sep.2012. »
aha,ima logike,znam jednu devojku onako ruznjikavu,ali ima nesto u sebi mnogo privlacno,bas volim da sam u njenom drustvu,a dodir ima da se najezis cak kad se samo rukujemo...

ja pridjem nekoj po mom misljenju i lepoj i harizmaticnoj a sad da li je i drugima ne zanima me ;)

ja veselo lice nemam,Alis mi nikad ne bi prisla ;)
"Power is being told you're not loved and not being destroyed by it." Madonna

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #25 poslato: 23:25:19, 09.Sep.2012. »
Prazna ljepota  :) Ja prva,sto se izbora tice,radije biram simpaticnog a harizmaticnog muskarca,nego nekog praznog ljepotana.Druga djevojka nije nista posebno fizicki,ali siri takvu energiju da se ljudi skupalju oko nje,da je primijete pored gomile ljepotica,kad udje u prostoriju.Prosto,ima to nesto,sto ova,iako lijepa i izgodna,jednostavno nema  :) O tome govorim,kod nje sasvim sigurno lice nije ono sto ljudi prvo primijete i za sta se "lijepe",vec ta energija kojom zraci.
Natalna

*

Van mreže Alicia

• 5 822
  • 63
  • mizantrop 1%
« Odgovor #26 poslato: 23:44:26, 09.Sep.2012. »
Ja osmijeh gledam, lijepi zubi. Ne mora biti vesela lica, nisam na to mislila, nego jednostavno da ne izgleda kao da se dosaduje.

Znam na sta mislis Ouroboros. Ne volim ni ja te ljepotane, ali opet nemam predrasuda moze on biti i pametan i zanimljiv i lijep. ;D

...a Plutonce, ako ti kazes da ti ne bih prisla, vjerujem ti. ;D

*

Van mreže plutonac

• 7 310
  • 77
  • Pol: Muško
  • mizantrop 100%
« Odgovor #27 poslato: 00:30:20, 10.Sep.2012. »
pogresno ste me protumacile ;D

nije vazno,ja znam istinu...ne znam da li sam lepotan ali znam da imam lepe zube i da sam sve samo ne prazan ;D
"Power is being told you're not loved and not being destroyed by it." Madonna

*

Van mreže elenica

Počasni član
  • 4 065
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 53
« Odgovor #28 poslato: 15:31:10, 10.Sep.2012. »
Ovo je muski kutak i zenski deo foruma treba da komentarise kakva su njihova iskustva u vezi sa tim sta muskarci prvi primecuju  ;)

Dupe dosta njih, noge.Sise su izgleda manje na ceni.Od karakternih osobina, neznost, umiljatost.Neki vole i neozbiljnost
Pogresno mi misljenje bilo da je mrsavost na ceni, neki s evode onim-"bolje da ljulja nego da zulja"

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 34
« Odgovor #29 poslato: 17:33:36, 10.Sep.2012. »
Imamo vizuelne i intelektualne tipove muskaraca. Vizuelni su oni koji primjecuje fizicke atribute zene, a to su, prvo lice tj. oci i usne, to im je najvaznije ipak, ako im se to svidi, razmotre cijelu figuru, grudi, struk, kukove, guzu, noge ili obrnutim redosljedom, kako koji. Mnogi su mi rekli da ako im se lice ne svidi, dzaba je dobro gradjena. Intelektualnih je najmanji procenat i primijete djevojku kad porazgovaraju s njom tek. Vecina je ipak dobra mjesavina oba tipa.

Stranice: « 1 2 3 4 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000