Anketa

Da li ste osoba koja "robuje" prema modnim trendovima?

Da.
Ne.

Fashion rules

  • Odgovora: 15
Stranice: « 1 2

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Avantura

  • **
  • 396
  • 3
  • Pol: Žensko
  • SuperLady
Odg: Fashion rules
« Odgovor #10 poslato: 21:14:59, 02.Apr.2013. »
Sve manje robujem pravilima, ali vodim računa o prilici.
 


*

Van mreže pg crna gora

  • *******
    Moderator
  • 538
  • Zahvaljeno: 11 puta
  • 11
  • Pol: Žensko
Odg: Fashion rules
« Odgovor #11 poslato: 12:00:43, 06.Mar.2014. »
Pa ako hoces rozu boju. Vidi da li moze da ide uz teget boju,ili boju minta. Meni se to svidja
 

*

Van mreže pg crna gora

  • *******
    Moderator
  • 538
  • Zahvaljeno: 11 puta
  • 11
  • Pol: Žensko
Odg: Fashion rules
« Odgovor #12 poslato: 12:08:17, 28.Jul.2018. »
Obratimo paznju o bojama koje nosimo, imamo odecu za svako doba dana kao i za svaku priliku.Napravljene su neke norme koje svi pratimo,a koji komad odece moze u svakoj prilici ili kako treba da izgleda detalj koji moze uvek da se stavi...uzimamo u obzir i nakit, cipelu,haljine?
Slažem se da treba voditi računa o bojama. Postoji  razlika izmedju dnevne i večernje šminke. Razlika izmedju dnevne i večernje šminke je izbor tehnike šminkanja intezitet i odabir boja. Ključnu ulogu u razlici dnevne i večernje šminke igra svijetlo. U dnevnom šminkanju koriste se svetle i pastelne boje.  Za dnevni make-up boje po intezitetu treba da budu nežnije od večernje. Kod dnevne šminke izbegavati šimer, šljokice i štras. Izbegavati ljubičaste, zlatne i tamne tonove braon.
 

*

Van mreže pg crna gora

  • *******
    Moderator
  • 538
  • Zahvaljeno: 11 puta
  • 11
  • Pol: Žensko
Odg: Fashion rules
« Odgovor #13 poslato: 13:32:05, 06.Avg.2018. »
Bonton oblačenja je definisan kroz tkanine. Crna čipka je prikladna za večernje varijante . Vuneni štofovi ya poslovna odijela i dnevne kapute.
 

*

Van mreže pg crna gora

  • *******
    Moderator
  • 538
  • Zahvaljeno: 11 puta
  • 11
  • Pol: Žensko
Odg: Fashion rules
« Odgovor #14 poslato: 22:53:24, 03.Sep.2018. »
Hm kao sto ti kaza razlikuju se dnewna gard. I sminka od one za n0c ili neku svečanost. . .Od detalja koji bi uwjek m0gao da se nosi jedino mi pada na pamet neka diskretna nanogica. . .i traka za kosu :)A kad malo bolje razm. Moze i torba.
da li je to kombinacija za dan :)?
 

*

Van mreže alex98WWE

  • *
  • 2
  • 0
  • Pol: Muško
Odg: Fashion rules
« Odgovor #15 poslato: 20:17:14, 04.Jan.2021. »
Djevojke, jeste li već pogledale proljetno-ljetne trendove za 2021. godinu? Rijetko pratim modu, ali odlučila sam pogledati ... i zgrozila sam se jer nas čekaju minice i ažur haljine slične ažur salvetama iz bakine komode))) Pitam se što će nam Chanel i
« Najnovija izmena:: 20:28:59, 09.Jan.2021. Miloš Mi. »
 



Stranice: « 1 2

 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000