A sta kad uginu??

• Odgovora: 19
Stranice: « 1 2

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Лав

• 1 825
  • 2
  • Pol: Muško
  • .-.
Odg: A sta kad uginu??
« Odgovor #10 poslato: 12:24:18, 23.Jun.2011. »
Bez "prepucavanja" molim! ;) i vratite se na temu.

yeah

*

Van mreže Kristijan

• **
  • 182
  • 2
« Odgovor #11 poslato: 20:15:05, 15.Sep.2011. »
Od malih nogu, stariji brat i ja, imali smo pse u kući, stanu..gde smo živeli. Roditelji su takodje veliki ljubitelji pasa. Za nas su svi naši psi, bilo oni kupljeni sa pedigreom, ili lutalice koje bi prihvatili, bili članovi porodice.

Ljubav prema ženi, muškarcu, roditelju, detetu, psu je LJUBAV, jedna, jedinstvena, bezuslovna i neponovljiva. i tu nema kalkulisanja. Ili voliš, il ne !

Kaže CRVENA,  "bilo joj je žao, ali u normalnim granicama" !!! I ona je "vaspitana da se ne vezuje za životnje". TO NIJE LJUBAV, TO JE, EVO IMAMO PSA ZA POKAZIVANJE.

Pas se voli, nad njime se brine, za njim se pati, i to žestoko. Samo pravi ljubitelji pasa znaju o čemu govorim.

In the beginning there was nothing but ROCK
Then somebody invented the wheel AND things just began to ROLL

*

Van mreže crvena

Počasni član
  • 3 277
  • 7
  • Pol: Žensko
« Odgovor #12 poslato: 09:44:13, 16.Sep.2011. »
Nema potrebe provocirati, jer poenta teme zaista nije, kao što kaže nale "prepucavanje"..

Ni pas ni mačak nisu bili za pokazivanje uopšte..  Niko meni nije rekao "nemoj se vezivati za kucne ljubimce" niti mi branio da ih čuvam, brinem o njima i slično.. Ja sam bila ta koja ih je hranila, četkala ih, kupala..  Neću dalje objašnjavati jer znam da bi retko ko razumeo kao što ni ti nisi..

U svakom slučaju, mislim da reakcija moje drugarice koju sam pomenula, koja mi i jeste dala ideju da pokrenem ovu temu, stvarno nije bas u normalnim granicama..
...Ako zelis da ti se ostvare snovi, ne smes dugo spavati...

*

Van mreže Kristijan

• **
  • 182
  • 2
« Odgovor #13 poslato: 04:35:43, 17.Sep.2011. »
Nema potrebe provocirati, jer poenta teme zaista nije, kao što kaže nale "prepucavanje"..

Ni pas ni mačak nisu bili za pokazivanje uopšte..  Niko meni nije rekao "nemoj se vezivati za kucne ljubimce" niti mi branio da ih čuvam, brinem o njima i slično.. Ja sam bila ta koja ih je hranila, četkala ih, kupala..  Neću dalje objašnjavati jer znam da bi retko ko razumeo kao što ni ti nisi..

U svakom slučaju, mislim da reakcija moje drugarice koju sam pomenula, koja mi i jeste dala ideju da pokrenem ovu temu, stvarno nije bas u normalnim granicama..

Kao prvo, nemam razloga za provokaciju, samo sam te citirao. Ovaj tvoj post je u totalnoj kontradikciji sa prvim u kome se rekla, i opet citiram:
Vaspitana sam da se ne vezujem za zivotinje u tolikoj meri, a sada kažeš: Niko meni nije rekao, VASPITANA SI...A NIKO TI NIJE REKAO, ZAŠTO MI JE TO NELOGIČNO?

Što se tiče tvoje drugarice, na koji način neko tuguje, nije na nama da sudimo, pogotovu ne tebi, obzirom da si joj drugarica.
« Najnovija izmena:: 04:38:43, 17.Sep.2011. Kristijan »

*

Van mreže Kristijan

• **
  • 182
  • 2
« Odgovor #14 poslato: 04:49:21, 17.Sep.2011. »
PESMA O KERUŠI - Sergej Jesenjin

Jutros u košari, gde sja, šuška
Niz rogoza žućkastih i krutih,
Sedmoro je oštenila kučka,
Sedmoro je oštenila žutih.

Do u sumrak grlila ih nežno
I lizala niz dlaku što rudi,
I slivo se mlak sok neizbežno,
Iz tih toplih materinskih grudi.

A uveče, kad živina juri,
Da zauzme motke, il prut jak,
Izišo je tad domaćin tmuri,
I svu štenad potrpo u džak.

A ona je za tragom trčala,
Stizala ga, kao kad uhode …
I dugo je, dugo je drhtala
Nezamrzla površina vode.

Pri povratku, vukuć se po tmini,
I ližući znoj s bedara lenih,
Mesec joj se nad izbom učini,
Kao jedno od kučića njenih.

Zurila je u svod plavi, glatki,
Zavijala bolno za svojima,
A mesec se kotrljao tanki,
I skrio se za hum u poljima.

Nemo, ko od milosti il sreće,
Kad joj bace kamičak niz breg,
Pale su i njene oči pseće,
Kao zlatni sjaj zvezda, u sneg.

*

Van mreže elenica

Počasni član
  • 4 065
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 53
« Odgovor #15 poslato: 18:47:46, 18.Feb.2012. »
Nekad se covek veze malo vise za neku zivotinju pa mu bude teze...Po mom dosadasnjem iskustvu izgleda nisam sklona emotivnim ispadima  :smesko: kad uginu, mada nisam imala mnogo ljubimaca...Ali da dobijem zlatnog retrivera  :zaljubljena: i da ugine mozda bi mi bilo malo tuznije nego sa prethodnim ljubimcima

*

Van mreže elena86

• 4 387
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 129
« Odgovor #16 poslato: 22:08:06, 29.Apr.2014. »
Po meni je nemoguce imati kucnog ljubimca,negovati ga,brinuti se o njemu,a da se ne vezem.Uvek ih sve mnogo zavolim,i uvek prolazim kroz isto kada uginu.
Danas sam bila primorana da pozovem veterinara da mi uspava kucu jer je bila jako bolesna a ja vise nisam mogla da je gledam kako se muci iako sam se do zadnjeg trenutka nadala da ce biti bolje  :(
Imam jos 4 kuce ali ce proci dosta vremena dok ova ne prestane da mi nedostaje .
Eto,morala sam negde da se olaksam malo...
Svaka zena je dama u drustvu pravog muskarca

*

Van mreže plutonac

• 7 310
  • 77
  • mizantrop 100%
« Odgovor #17 poslato: 02:34:12, 30.Apr.2014. »
Za nas su svi naši psi, bilo oni kupljeni sa pedigreom, ili lutalice koje bi prihvatili, bili članovi porodice.
Pas se voli, nad njime se brine, za njim se pati, i to žestoko. Samo pravi ljubitelji pasa znaju o čemu govorim.
tako je, bravo!  yeah
Po meni je nemoguce imati kucnog ljubimca,negovati ga,brinuti se o njemu,a da se ne vezem.Uvek ih sve mnogo zavolim,i uvek prolazim kroz isto kada uginu.
Danas sam bila primorana da pozovem veterinara da mi uspava kucu jer je bila jako bolesna a ja vise nisam mogla da je gledam kako se muci iako sam se do zadnjeg trenutka nadala da ce biti bolje  :(
Imam jos 4 kuce ali ce proci dosta vremena dok ova ne prestane da mi nedostaje .
Eto,morala sam negde da se olaksam malo...
elena, jako mi je žao  :( ispravno si postupila, znam kako ti je
ja bih mogao da plačem sad dok čitam to, jer sam nenormalno vezan za životinje :placko:
koliko je bila stara?
"Power is being told you're not loved and not being destroyed by it." Madonna

*

Van mreže elena86

• 4 387
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 129
« Odgovor #18 poslato: 10:50:06, 30.Apr.2014. »
Slozila bih se sa Kristijanom,svaka zivotinja,ljubimac kog sam imala i imam nama je kao clan porodice
Zao mi je ako sam bilo koga rastuzila ovom pricom,ali jednostavno mi je lakse kada to podelim sa nekim.
Kuca je imala 5 godina,ali joj je obolela jetra a po nekim prepostavkama veterinara je imala i tumor na mozgu. A meni je mnogo tesko sto sam je zadnjih dana gledala u onakvom stanju,jedva sam skupila snage da pozovem veterinara da je uspava. Bas mi je bilo tesko juce ...
Svaka zena je dama u drustvu pravog muskarca

*

Van mreže plutonac

• 7 310
  • 77
  • mizantrop 100%
« Odgovor #19 poslato: 17:04:12, 30.Apr.2014. »
ja sam pre dve godine morao da uspavam kucu koju sam 16 godina imao.. sad mi je ostala njena ćerka od 10 godina  ;D
"Power is being told you're not loved and not being destroyed by it." Madonna

Stranice: « 1 2

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000