Anketa

Da li gledate teniske meceve Novaka Djokovica?

Uvek
(20.5%)
Cesto
(38.5%)
Ponekad
(28.2%)
Nikad
(12.8%)

Novak Djokovic - vesti i komentari

• Odgovora: 734
Stranice: « 1 ... 68 69 70 71 72 ... 74 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Bojan-

• 1 824
  • 58
  • Pol: Muško
Odg: Novak Djokovic - vesti i komentari
« Odgovor #690 poslato: 12:20:21, 26.Jul.2014. »
Nole kreće u pohod na Severnoamerički kontinent, Rafa se uplašio

Najbolji teniseri sveta polako se zagrevaju za severnoameričku turneju koja kreće u Kanadi (Toronto, Masters

1000 serija) četvrtog avgusta. Biće zanimljivo videti kako će se naš as i svetski broj 1 Novak Djoković snaći

posle pauze koju je imao, odnosno kako će odigrati Rafael Nadal, s obzirom na pritisak i činjenicu da do kraja

avgusta brani čak 4.000 poena (Toronto i Cincinnati po 1.000, U.S. Open 2.000). Nole, sa druge strane, ima

znatno manje opterećenje u SAD, jer brani 360 bodova sa Rodžers kupa, 180 iz Sinsinatija, i 1.200 iz

Njujorka. To mu daje šansu da u slučaju dobrih rezultata poveća prednost u odnosu na Španca.

- Rafa ne oseća pritisak! Ništa se nije promenilo kod nas. Uostalom, da nemamo tih 4.000 poena za odbranu,

Rafa ne bi ni bio ovako visoko plasiran. Važno je da igra dobro na narednim turnirima, i da ne misli o bodovima.

Međutim, priznajem da neće biti lako da ponovimo ostvarenja iz 2013. Pokušaćemo, ali evo sad bih potpisao da

se odričemo oba mastersa za titulu na U.S. Open-u - rekao je Toni Nadal, Rafin stric i trener. -

*

Van mreže Miloš Mi.

Marketing menadzer
  • 5 186
  • Zahvaljeno: 41 puta
  • 191
  • Nije bitna masa nego izdržljivost :P
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
« Odgovor #691 poslato: 00:49:51, 27.Jul.2014. »
Citat
Rafa se uplašio
  ;D
Strah me čini jačim i boljim.

*

Van mreže Bojan-

• 1 824
  • 58
« Odgovor #692 poslato: 01:07:43, 27.Jul.2014. »
 ;D 4000 bodova mnogo, a i Nole brani mnogo...

*

Van mreže Bojan-

• 1 824
  • 58
« Odgovor #693 poslato: 13:53:11, 28.Jul.2014. »
Nole počeo da trenira

Odmor Novaka Đokovića brzo se završio. Tek što je svojoj voljenoj rekao „da“ i nekoliko puta se okupao na medenom mesecu u Grčkoj, Srbin je ponovo na treninzima.

Đoković se u Monte Karlu vredno prirpema za predstojeću američku turneju. Nole će nastupati na turnirima u Torontu i Sinsinatiju, a kao šlag na tortu dolazi poslednji grend slem u sezoni, US open (gde brani finale vredno 1.200 bodova). Na treninzima u Kneževini vlada sjajana atmosfera, napor se uvek lakše prevazilazi uz osmeh.

Najbolji srpski teniser svih vremena, na teren se zvanično vraća 4. avgusta kada u Torontu startuje Rodžers kup. I to kao oženjen čovek!

Izvor: Alo

*

Van mreže Miloš Mi.

Marketing menadzer
  • 5 186
  • 191
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
« Odgovor #694 poslato: 19:55:00, 14.Avg.2014. »
Hocemo veceras pobedu  (e*e)

*

Van mreže Bojan-

• 1 824
  • 58
« Odgovor #695 poslato: 23:02:32, 14.Avg.2014. »
Dobio ga Robredo zasluženo, dobro je igrao. Novak pasivan, defanzivan, nema one energije u njegovom kretanju. On trenutno prolazi kroz fazu kroz koju je prošao Federer kada su ga dobijali igrači koji nisu ni u prvih 50 na svetu...

*

Van mreže Miloš Mi.

Marketing menadzer
  • 5 186
  • 191
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
« Odgovor #696 poslato: 12:10:50, 15.Avg.2014. »
Mora sto pre da se vrati u formu inace ce brzo da zavrsi karijeru

*

Van mreže Strahinja

• 652
  • 26
« Odgovor #697 poslato: 12:16:14, 15.Avg.2014. »
Dobio ga Robredo zasluženo, dobro je igrao. Novak pasivan, defanzivan, nema one energije u njegovom kretanju. On trenutno prolazi kroz fazu kroz koju je prošao Federer kada su ga dobijali igrači koji nisu ni u prvih 50 na svetu...

Šteta za Noleta.Ali ja verujem da će on biti u redu.Nadam se da će se brzo vratiti u formu,on je i dalje naš najbolji teniser  ;D

*

Van mreže Ch

• 12 178
  • Zahvaljeno: 25 puta
  • 167
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #698 poslato: 12:50:10, 15.Avg.2014. »

Samo nemoj da zaboraviš da je Federer jedan jedini, retko koji teniser može da traje toliko...  tu mislim i ona ono kad sa 50% snage dobije meč sa jakim teniserima.
Novak ima veliki potencijal, ali mora mnogo i da se trudi.

*

Van mreže Bojan-

• 1 824
  • 58
« Odgovor #699 poslato: 23:18:58, 15.Avg.2014. »
Federer konstantno dobar ove sezone, finale Vimbldona, finale u Torontu (120 u karijeri) sa punih 33 to je za svako poštovanje. Mada je po meni Rafa Nadal bolji od njega. Što se tiče Novaka on sam je izjavio da ne igra svoj najbolji tenis. Štaviše ovo je prvi put u poslednjih 6 godina da dva puta zaredom na turnirima iz Masters serije ispada u trećem kolu. Zašto? To je pitanje za njega i njegov tim. Po meni, opustio se, svadba posle Vimbldona, postaće otac uskoro i to se odrazilo na njegovu igru što je i razumljivo. Sam Federer je rekao: Ne mogu da igram svoj najbolji tenis a da pritom razmišljam kako je Mirka i da li je sve u redu sa bebama (kada je Mirka bila trudna). Na to sam mislio kada je gubio od igrača koji nisu u prvih 50...

Stranice: « 1 ... 68 69 70 71 72 ... 74 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000