Krema za lice?

• Odgovora: 68
Stranice: « 1 2 3 4 5 6 7 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže revelation09

• 905
  • 2
  • Pol: Žensko
Odg: Krema za lice?
« Odgovor #30 poslato: 16:22:18, 16.Dec.2009. »
Imam vrlo problematicnu kozu u smislu da mi ni jedna krema ne odgovara. Kako? Pa od svake kreme mi izadju chabulje one velike ,bolne...tj po jedna ... i to mi je alarm da ne koristim dalje jer ukoliko bih nastavila tu bi bilo vise tih velikih potkoznih chabulja. Probala sam bukvalno sve trenutno postojece na trzistu.
I kupim pre mesec za sina Solea Baby i probam, do sad smo tj on je koristio Nivea, sto mojoj kozi isto nije prijalo.
Solea Baby mi savrseno odgovara, lice meko,nezno bez reakcija i bas mi je ekstra. Eto, ukoliko neko ima slican problem, moze da proba.
Moja mama ima vrlo slican problem. Ima jako osjetljivo lice i isto tako, od skoro svake kreme joj izadju ta potkozna zadebljanja....Medjutim njoj recimo odgovara Cera di Cupra (rosa ) za suvu kozu. Vec godinama koristi iskljucivo tu kremu i odlicno joj odgovara!!!!
Ja sam za sebe kupovala Cera di Cupra ( bianca ) za normalnu kozu i krema je dosta dobra i fino mirise.

*

Van mreže talentovana

• **
  • 310
  • 1
  • Love_is_in_the_air
« Odgovor #31 poslato: 20:18:22, 16.Dec.2009. »
Imam vrlo problematicnu kozu u smislu da mi ni jedna krema ne odgovara. Kako? Pa od svake kreme mi izadju chabulje one velike ,bolne...tj po jedna ... i to mi je alarm da ne koristim dalje jer ukoliko bih nastavila tu bi bilo vise tih velikih potkoznih chabulja. Probala sam bukvalno sve trenutno postojece na trzistu.
I kupim pre mesec za sina Solea Baby i probam, do sad smo tj on je koristio Nivea, sto mojoj kozi isto nije prijalo.
Solea Baby mi savrseno odgovara, lice meko,nezno bez reakcija i bas mi je ekstra. Eto, ukoliko neko ima slican problem, moze da proba.
Ne znam sta su chabulje ali pretpostavljam da imas problematicnu kozu.Moja drugarica ima slicnih problema.Bila je kod koznog lekara i rekli su joj da obavezno pre nanosenja kreme lice i ruke opere sapunom jer navodno ako je ostala sminka i slicno to moze iziritirati osetljivu kozu na licu.  (mah:mah)
Ljudi kažu da postoji mudrost glave i mudrost srca.     
Charles Dikens

*

Van mreže lilka

Počasni član
  • 1 314
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 4
« Odgovor #32 poslato: 00:30:42, 17.Dec.2009. »
Nemam problematicnu kozu, ovo bi se vise nazvalo osetljivu. I kao sto sam napisala,probala sam skoro sve kreme na trzistu i svaka mi izazaiva taj problem sa ovom sam zadovoljna i prija mi.Predpostavljam da je u pitanju alergijska reakcija,sklona sam alergijama,pa verujem da mi neki konzervans/sastojak koji sadrze sve kreme ne odgovara, sto je verovatnoca da u ovoj kremici ima u manjem procentu s obziorom da je za bebice. Hranim je prirodnim maskama i nadam se da je dovoljno...ja imam 32 :)

chabulja-bubuljica :)

*

Van mreže mala-bombona

• *
  • 85
  • 0
« Odgovor #33 poslato: 13:35:16, 20.Dec.2009. »
da li bi neko mogao da mi predlozi neku kombinaciju krema jednu dnevnu i jednu nocnu?  ::)  imam pomalo suvu kozu ali nista preterano

*

Van mreže talentovana

• **
  • 310
  • 1
  • Love_is_in_the_air
« Odgovor #34 poslato: 19:06:00, 20.Dec.2009. »
Nemam problematicnu kozu, ovo bi se vise nazvalo osetljivu. I kao sto sam napisala,probala sam skoro sve kreme na trzistu i svaka mi izazaiva taj problem sa ovom sam zadovoljna i prija mi.Predpostavljam da je u pitanju alergijska reakcija,sklona sam alergijama,pa verujem da mi neki konzervans/sastojak koji sadrze sve kreme ne odgovara, sto je verovatnoca da u ovoj kremici ima u manjem procentu s obziorom da je za bebice. Hranim je prirodnim maskama i nadam se da je dovoljno...ja imam 32 :)

chabulja-bubuljica :)
Isto kao i kod moje drugarice je bio problem.Verovatno je ovo sto sam ti napisala jer je ona imala isti problem.Osetljiva ti je koza i moras da vodis bas racuna o tome jer ta krema ustvari hrani kozu ali ruke i lice moraju biti bez trunke sminke ili bilo cega.U krajnjem slucaju posavetuj se sa svojim dermatologom sto ti je najbolje resenje jer ces cuti strucno misljenje. (mah:mah)
Ljudi kažu da postoji mudrost glave i mudrost srca.     
Charles Dikens

*

Van mreže lilka

Počasni član
  • 1 314
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 4
« Odgovor #35 poslato: 13:06:17, 22.Dec.2009. »
Hvala na savetu :)

*

Van mreže mala-bombona

• *
  • 85
  • 0
« Odgovor #36 poslato: 21:03:19, 28.Jan.2010. »
da li bi neko mogao da mi predlozi neku kombinaciju krema jednu dnevnu i jednu nocnu?  ::)  imam pomalo suvu kozu ali nista preterano
::)

*

Van mreže miss80

Počasni član
  • 5 001
  • 3
« Odgovor #37 poslato: 01:47:28, 29.Jan.2010. »
Afrodita krema sa bedemom-hidrantna za dan,hranjiva za noc,ili njihova kolekcija sa alojom ako imas 28+.

*

Van mreže revelation09

• 905
  • 2
« Odgovor #38 poslato: 16:16:43, 11.Feb.2010. »
Da li je neko koristio kreme za lice brenda Darphin? Znam samo da su te kreme maalo skuplje, ali ne znam da li zaista vrijede!

*

Van mreže miss80

Počasni član
  • 5 001
  • 3
« Odgovor #39 poslato: 17:39:48, 11.Feb.2010. »
Da li je neko koristio kreme za lice brenda Darphin? Znam samo da su te kreme maalo skuplje, ali ne znam da li zaista vrijede!

Jako kvalitetna,premium kozmetika za lice.Njihova najpoznatija linija je Arovita C,za bezivotnu,umornu kozu,pod stresom i protiv prvih znakova starenja.

Stranice: « 1 2 3 4 5 6 7 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000