Stepeni zodijaka

• Odgovora: 64
Stranice: « 1 ... 4 5 6 7 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 34
  • Pol: Žensko
Odg: Stepeni zodijaka
« Odgovor #50 poslato: 19:03:24, 23.Sep.2012. »
29. stepen strijelca: Soba za seciranje gdje nekoliko ljekara ispituje les. Ukazuje na osobu koja ce izucavati humane nauke, anatoma ili psihologa, osobu koja ce imati uspjeha u hirurgiji. Veoma spretna osoba. Ja mislim da su ova znacenja najtacnija ako precizno znamo na kom stepenu nam pocinje ascedent odnosno descedent.

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • 34
« Odgovor #51 poslato: 19:09:06, 23.Sep.2012. »
Moj ascedent pocinje na 9 raka i prepoznajem se u opisu ovog stepena. Kaze: Pauk u uglu  sobe pazljivo motri vrtoglavi ples ludih muva koje se bezglavo priblizavaju granicama njegove teritorije. Ovo ukazuje na izucavaoca reda i zakona, ostrog advokata. Moze da bude i dobar detektiv.

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #52 poslato: 19:12:38, 23.Sep.2012. »
29. stepen strijelca: Soba za seciranje gdje nekoliko ljekara ispituje les. Ukazuje na osobu koja ce izucavati humane nauke, anatoma ili psihologa, osobu koja ce imati uspjeha u hirurgiji. Veoma spretna osoba. Ja mislim da su ova znacenja najtacnija ako precizno znamo na kom stepenu nam pocinje ascedent odnosno descedent.

Meni 3. kuca pocinje na 29. stepenu strijelca  ;D
Ako mogu i ja da se prikljucim sa pitanjem,moze li 28.stepen vage i 22.stepen skorpije?  :)
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna

*

Van mreže Alicia

• 5 822
  • Zahvaljeno: 3 puta
  • 64
  • mizantrop 1%
« Odgovor #53 poslato: 19:16:13, 23.Sep.2012. »
Hvala  :-*

Kako je zanimljivo sto je tako precizno za zanimanje, pravo... wow

24°raka asc

sorry sto sam dosadna:girlblush:

Be Weird, at least you will have a unique Personality.

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • 34
« Odgovor #54 poslato: 19:20:38, 23.Sep.2012. »
28. stepen vage: Covjek sa krunom na glavi i kopljem u ruci. Ukazuje na cast, srcanost i covjecnost istovremeno.
22. stepen skorpije: Slap vode sliva se s jedne izbocine na drugu. Ovo je znak osobe koja ce zbog sticaja okolnosti biti prinudjena da se upusta u nepromisljene i rizicne projekte. Neumorna i impulsivna, ne gleda naprijed i nikada nije svjesna opasnosti sve dok se sa njom ne suoci.Ovo je stepen prisile.

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • 34
« Odgovor #55 poslato: 19:26:40, 23.Sep.2012. »
24. raka:  Jaka tvrdjava na visokoj stijeni, a na grudobranima se vidi zastava sa krunom koja se siri na vjetru. Ukazuje na jak, maestralan karakter, izuzetne istrajnosti, stabilnosti i odvaznosti, ambiciozan i castan, sposoban da se odupre svojim neprijateljima i da za sebe pridobije slavu i cast. Ovo je stepen maestralnosti.

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #56 poslato: 19:27:43, 23.Sep.2012. »
28. stepen vage: Covjek sa krunom na glavi i kopljem u ruci. Ukazuje na cast, srcanost i covjecnost istovremeno.
22. stepen skorpije: Slap vode sliva se s jedne izbocine na drugu. Ovo je znak osobe koja ce zbog sticaja okolnosti biti prinudjena da se upusta u nepromisljene i rizicne projekte. Neumorna i impulsivna, ne gleda naprijed i nikada nije svjesna opasnosti sve dok se sa njom ne suoci.Ovo je stepen prisile.

Asc mi na 28.stepenu vage,svidja mi se tumacenje  ;D ,a Mo0Pl na 22.stepenu skorpije,pa kad se izmiksa simbolika i stepena i same konjukcije i znaka,bude veselo  ;D
Hvala mnogo  :h055:
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • 34
« Odgovor #57 poslato: 19:32:49, 23.Sep.2012. »
Ovaj astrolog je valjda bio vidovit, pa mu se ovo sve javljalo kao, hahahaha

*

Van mreže Alicia

• 5 822
  • Zahvaljeno: 3 puta
  • 64
  • mizantrop 1%
« Odgovor #58 poslato: 19:35:19, 23.Sep.2012. »
Svida mi se ovaj astrolog, nahvali me pravo. Moje je samo da se potrudim da ispunim predodredeno. ;D

a za 4° ovna, tu mi je mc
Be Weird, at least you will have a unique Personality.

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #59 poslato: 19:35:52, 23.Sep.2012. »
Sad sam i ja nasla tu knjigu na internetu.Sve mi ukazuje na borbu,teret,mucenje,slavu.Od svega cini mi se da je najgori ispao 27.stepen Jarca na kome mi je Me  ;D  haha blago meni.
Natalna

Stranice: « 1 ... 4 5 6 7 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000