Anketa

Da li saljete romanticne SMS poruke?

Da
(42.9%)
Ne
(19%)
Vrlo retko
(38.1%)

Ljubavne i romanticne SMS poruke

• Odgovora: 45
Stranice: « 1 2 3 4 5 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Black Dragon

Forum developer
  • 316
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 9
  • Pol: Muško
  • Black Dragon attacks silently...
Odg: Ljubavne i romanticne SMS poruke
« Odgovor #10 poslato: 12:13:41, 26.Jul.2009. »
Te tvoje usne opojne jos uvijek sanjam kako su me ljubile!

Ti imas divan pogled, ti imas divan osmjeh, al najljepse su tvoje oci, koje sanjam svake noci!

Ti imas nesto lijepo, sarmantno, uzviseno, jedinstveno, nesto sto drugi nemaju i ne mogu imati, ti imas MENE!!

Ti me pitas koga volim. Evo da ti odgovorim. Brzo citaj velika slova. Evo tebi odgovora!

Ti si jos tu, na usnama sto gore. Ti si jos tu, gdje je srce moje. Ti si jos tu, iako nisi kraj mene.

Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteze doci, ali bas zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepsa i najsjajnija!

Ti si meni sve osjecam, jos uvijek tebi ja pripadam, jos uvijek cekam te, da vratis se, da te opet ljubim...

Ti si mi sve sto imam, volim te srcem svim, ti si mi sve sto snivam, zbog tebe postojim!!!

Ti si najvece blago ovoga svijeta, a ja sam najbogatiji na svijetu, jer si pored mene.

Ti si slag u mojoj kavi, ti si ljesnjak u mojoj cokoladi, ti si zvijezda na mojoj stazi, reci mi da me volis, reci mi da me trebas.
Svako želi biti "neko"; niko ne želi raditi na tome.     
Johann Wolfgang Goethe

*

Van mreže web manijak

• 1 841
  • 31
  • Neka ostane licno
« Odgovor #11 poslato: 23:21:03, 20.Avg.2009. »
*Neka ti svjetlost novog dana obasja dusu, ispuni ju najdivnijim osjecajima i neka ti Bog podari sve sto NEMAS, a ZELIS i sacuva sve sto IMAS, a VOLIS!
*Neki dani su duzi od drugih dana, neko vrijeme je bolje od drugog vremena, neki snovi su ljepsi od drugih, a moj najljepsi san upravo cita ovu poruku!
*Nekom je tesko dignut 100 kila, nekom je tesko kopat kukuruzu, nekom je tesko ujutro se budit, a tebi je tesko nazvat moj broj. Zasto?
*Nemoj me voljeti mnogo. Voli me malo, ali zauvijek.

Ako ti ponestane inspiracija ovde ces sigurno pronaci neku lepu koju bi mogao poslati :)
Kad vec kazes da davno nisi slao takve por, jesi li ih primao ili si mozda cuo neku lepu, koju jos nismo napisali? Podeli sa nama :)

jesam ali ja ih odmah brisem  :D
« Najnovija izmena:: 23:58:22, 21.Avg.2009. Nale 83 »

*

Van mreže Nale 83

Počasni član
  • 8 252
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 15
  • Pol: Žensko
« Odgovor #12 poslato: 14:06:57, 21.Sep.2009. »
* Jednom ces znati da si jedini kojeg sam volela. Sve druge sam volela tamnom stranom srca, stedeci se, uceci kako cu najbolje voletti tebe. Jednom, kada bude kasno, shvatices reci moje i tada ces znati da si izgubio nesto sto je moglo biti tvoje.

* Ne kazi sve sto znas, ne cini sve sto mozes, ne veruj sve sto cujes, ne daj sve sto imas, ne zeli sve sto nemas, samo voli onog ko te voli.

*

Van mreže tikica

Počasni član
  • 1 743
  • 12
    • Facebook
« Odgovor #13 poslato: 14:24:08, 21.Sep.2009. »
Ova druga je mnogo lepa inlove
Zaljubljenaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-)

*

Van mreže Marina

• 1 544
  • 7
« Odgovor #14 poslato: 01:43:09, 13.Okt.2009. »
* Da mogu u zagrljaj ti poci u ovoj tihoj noci, staviti usne na usne tvoje uz tebe sanjati milo moje, poljubac bi to bio vreli ali uzalud daljina nas deli.

* Zbog tebe cu zvezde na nebu ukrotiti i novu zvezdanu sliku napraviti, kad pogledas gore mislices na mene jer na nebu stajace JA VOLIM SAMO TEBE!

*

Van mreže Nale 83

Počasni član
  • 8 252
  • 15
« Odgovor #15 poslato: 12:44:43, 13.Okt.2009. »

* Da mogu u zagrljaj ti poci u ovoj tihoj noci, staviti usne na usne tvoje uz tebe sanjati milo moje, poljubac bi to bio vreli ali uzalud daljina nas deli.

:zaljubljena: :zaljubljena:  :zaljubljena:

* Volim kad hodas i kad se smejes, volim tvoj ponos i slabost koju krijes, volim te kad cutis i kad se ljutis... Volim te vise nego sto slutis

* Po clanu ljubavi, zbog zlocina sto me zaboravljas, zakon moje duse doneo je presudu: dobijas dozivotnu robiju . Svako pravo na zalbu se odbija.u mom srcu

*

Van mreže web manijak

• 1 841
  • 31
  • Neka ostane licno
« Odgovor #16 poslato: 17:58:56, 14.Okt.2009. »
Mnogi kažu da je lepše u nebeskom raju, a ja kažem da je lepše u tvom zagrljaju.
Možda sam grešnik i neću stići do raja i zato me ne puštaj iz zagrljaja.

*

Van mreže Marina

• 1 544
  • 7
« Odgovor #17 poslato: 18:37:08, 14.Okt.2009. »
* Ti si kao zvezda koja nebo krasi, andjeli je cuvaju da se ne ugasi i zato nikad, nikad nemoj pasti s neba jer postoji neko kome tvoj sjaj treba.

* Cesto je tesko pronaci reci jer onih pravih je tako malo i zar su uopste potrebne one da shavtis da mi je do tebe stalo.

* Ti si moja iluzija, ti si moja stvarnost, ti si moja opsesija i moja realnost.Ti si moja zvezda i prelepo zracis, ti si moje malo srce i mnogo mi znacis!

*

Van mreže Nale 83

Počasni član
  • 8 252
  • 15
« Odgovor #18 poslato: 00:59:02, 15.Okt.2009. »

Mnogi kažu da je lepše u nebeskom raju, a ja kažem da je lepše u tvom zagrljaju.
Možda sam grešnik i neću stići do raja i zato me ne puštaj iz zagrljaja.

Ova mi je bas  :zaljubljena: :zaljubljena: :zaljubljena: :tapse:

~*~ Ko li te je poslao da ukrades svaki kutak mog srca, da pamtim svaki trenutak sa tobom, da pamtim miris tvog tela, svaki dodir tvoj? Ko te poslao da budes zivot moj?

*

Van mreže Nale 83

Počasni član
  • 8 252
  • 15
« Odgovor #19 poslato: 00:39:44, 18.Okt.2009. »
~*~ Ja nemam ni snage ni hrabrosti da te ne volim... Da ti oci pogledam a da nista ne osetim... Jesi i ostaces za mene sve... Moja prva ljubav, moj ceo svet...
~*~ Pusti me da ti kazem koliko zelim da postojim samo za tebe.Pronadji negde u svom srcu,gde postojimo samo mi i dozvoli mi da te volim,videces da umem.
~*~ Ja uvek imam nesto ali nikad nemam svei uvek stignem kasno tamo gde je trebalo preNe dozvolida daljina i ljudi zli ucine da me zaboravis ti.
~*~ Niko te neće ponovo zvati iz dalekog grada u nezgodno vreme,da čuje ti glas...sasvim je isprano sećanje moje,ne želim da znam ...
~*~ Veceras cu doci na krilima sna, bez reci znaces da sam to ja. Stavicu poljubac na usta tvoja, lepo mi spavaj zlato moje.

Stranice: « 1 2 3 4 5 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000