Koristoljubiva rodbina

• Odgovora: 14
Stranice: « 1 2

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže elenica

Počasni član
  • 4 065
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 53
  • Pol: Žensko
Odg: Koristoljubiva rodbina
« Odgovor #10 poslato: 21:54:28, 22.Jul.2012. »
Sto rece sladja izuzeci postoje, tako da pravila nema posto ja to posmaram kao i svake druge medjuljudske odnose, kao i ostali odnosi sa ljudima koji nisu rodbina.Ima i koristoljubive rodbine ali i koristoljubivih prijatelja.Tako da sta kome zapadne.Moji su ok i ne zalim se

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 34
« Odgovor #11 poslato: 21:56:22, 22.Jul.2012. »
Odnosi se pokvare kad se otvara zaostavstina, tada na vidjelo izadje kisjelost duse nase drage rodbine ;D

*

Van mreže Alicia

• 5 822
  • Zahvaljeno: 3 puta
  • 63
  • mizantrop 1%
« Odgovor #12 poslato: 00:42:21, 23.Jul.2012. »
Neka ih ima i neka su daleko. ;D
Be Weird, at least you will have a unique Personality.

*

Van mreže elenica

Počasni član
  • 4 065
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 53
« Odgovor #13 poslato: 21:39:08, 04.Jan.2013. »
Sto rece sladja izuzeci postoje, tako da pravila nema posto ja to posmaram kao i svake druge medjuljudske odnose, kao i ostali odnosi sa ljudima koji nisu rodbina.Ima i koristoljubive rodbine ali i koristoljubivih prijatelja.Tako da sta kome zapadne.Moji su ok i ne zalim se

Povlacim reci, koliko god se trudila u poslednje vreme dzaba.Ipak neki svetski stavovi nisu za DZ.Mada postoje i bolji i losiji periodi, nekad mozda treba smiriti strasti, ali def u rodbini uvek oni koji nemaju pokusavaju da koriste one koji imaju i da se uvale negde kako znaju i umeju
« Najnovija izmena:: 21:46:47, 04.Jan.2013. elenica »

*

Van mreže Džudi

• **
  • 212
  • 10
« Odgovor #14 poslato: 15:35:19, 07.Avg.2013. »
I moja rodbina je takva. Čast izuzecima. Prekinula sam kontakt sa mnogima, ponekad mi je žao, ali...

Kako da pređem preko nekih stvari...imam primer dokle to može da ide. Pomažem jednom rođaku da nađe posao on, pa sin, nalazim posao za njih. Sin napreduje, dobija još bolji posao.
Za rođaka i njegovu porodicu se sprema kad se najave da će doći, i uvek se dočekuju kao najdraži gosti. Onda pomoć treba mami i meni. Rođak želi da profitira na nama.
Prekida se kontakt, naizgled zbog gluposti. Ali, bolje je tako.

" Sa svojima sedi i pij, ali nikakva posla nemaj" kaže jedna poslovica. Istinita je.

A što se tiče kontakta sa malo užom porodicom..hmm..boli..Žao mi je što je kontakt prekinut, i žao mi je što su se pokazali u jako lošem svetlu. Ali, gledano iz ove perspektive, dobro je.
Život je sastavljen od dana za plakanje i od dana za smejanje...

Stranice: « 1 2

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000