Ukidanje viza

• Odgovora: 43
Stranice: « 1 2 3 4 5 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Nale 83

Počasni član
  • 8 252
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 15
  • Pol: Žensko
Odg: Ukidanje viza
« Odgovor #20 poslato: 20:01:24, 16.Okt.2009. »
Ukidanje viza "izuzetno blizu"
Beograd - Tehnicka misija Evropske komisije odlazi zadovoljna iz Beograda, kaze potpredsednik Vlade Bozidar Djelic. Srbija izuzetno blizu “bele sengenske liste”.

*

Van mreže Feniks

• 983
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 1
« Odgovor #21 poslato: 11:53:14, 20.Okt.2009. »

Ukidanje viza "izuzetno blizu"
Beograd - Tehnicka misija Evropske komisije odlazi zadovoljna iz Beograda, kaze potpredsednik Vlade Bozidar Djelic. Srbija izuzetno blizu “bele sengenske liste”.

Iz tvojih redova u Bozije ushi..  ;D

*

Van mreže miss80

Počasni član
  • 5 001
  • 3
« Odgovor #22 poslato: 12:51:57, 20.Okt.2009. »
Ja mislim da je to gotova stvar,i već planiram da putujem od januara,za početak u Beč :D

*

Van mreže Nale 83

Počasni član
  • 8 252
  • 15
« Odgovor #23 poslato: 13:32:07, 20.Okt.2009. »

Ja mislim da je to gotova stvar,i već planiram da putujem od januara,za početak u Beč :D

Idemo zajedno Miss  :zagrljaj: moze?

*

Van mreže miss80

Počasni član
  • 5 001
  • 3
« Odgovor #24 poslato: 16:27:45, 20.Okt.2009. »
Može naravno :)

*

Van mreže revelation09

• 905
  • 2
« Odgovor #25 poslato: 23:29:17, 20.Okt.2009. »
Mogu li i ja sa vama!? Bec je odlican izbor! Nikad nisam bila, a tako bih voljela :)
Ja zaista vjerujem da od januara, vize bice samo proslost, makar sto se tice putovanja unutar EU

*

Van mreže miss80

Počasni član
  • 5 001
  • 3
« Odgovor #26 poslato: 00:55:10, 21.Okt.2009. »
Ovo je bas  (offtopic) ali cu ipak reci...Bec je najlepsi pred katolicki Bozic,kad je ukrasen i kad vlada to posebno  raspolozenje ali bice dobar i u januaru...

*

Van mreže miss80

Počasni član
  • 5 001
  • 3
« Odgovor #27 poslato: 21:52:24, 05.Nov.2009. »
Brisel -- U Savetu ministara EU usaglašen je stav da se ukidanje viza EU za državljne Srbije, Crne Gore i Makedonije stavi na snagu već 19. decembra ove godine.
To je bio jedinstven stav ambasadora država EU u Komitetu stalnih predstavnika država, rekli su danas agenciji Beta izvori iz Saveta ministara EU. Kako je naglašeno, to bi sada trebalo da bude potvrđeno 11. novembra na zasedanju Evropskog parlamenta i potom verovatno pre kraja mesecana sastanku ministara unutrašnjih ili spoljnih poslova EU.
Da će građani Srbije uskoro putovati bez viza nagovestio je i ministar spoljnih poslova Srbije Vuk Jeremić, koji je u Briselu izjavio da nema gotovo nikakve sumnje da će građani Srbije u 2010. godini, "a možda i ranije", moći da putuju u zemlje Evropske unije bez viza.
Očekujemo formalnu odluku o tome 30. novembra ili 1. decembra, rekao je Jeremić posle razgovora sa evropskim komesarom za proširenje Olijem Renom.

Izvor: B92, Beta, Tanjug

*

Van mreže Nale 83

Počasni član
  • 8 252
  • 15
« Odgovor #28 poslato: 13:49:13, 06.Nov.2009. »
Da ce gradjani Srbije uskoro putovati bez viza nagovestio je i ministar spoljnih poslova Srbije Vuk Jeremic, koji je u Briselu izjavio da nema gotovo nikakve sumnje da ce gradjani Srbije u 2010. godini, "a mozda i ranije", moci da putuju u zemlje Evropske unije bez viza.

Ocekujemo formalnu odluku o tome 30. novembra ili 1. decembra, rekao je Jeremic posle razgovora sa evropskim komesarom za prosirenje Olijem Renom.

Ren je pri tom prokomentarisao inicijativu koja je dosla iz Slovenije, da bi odluka o ukidanju viza za gradjane Srbije mogla da stupi na snagu 19. decembra ove godine, umesto 1. januara 2010.

izvor:B92

*

Van mreže miss80

Počasni član
  • 5 001
  • 3
« Odgovor #29 poslato: 09:26:01, 12.Nov.2009. »
Ukidanje viza- novogodišnji poklon

Zastupnica Slovenije u parlamentu EU i izvestilac za viznu liberalizaciju Tanja Fajon kaže da je ukidanje viza pre roka novogodišnji poklon građanima Balkana.
"Ja sam vrlo zadovoljna da je Srbija ispunila sve uslove i da sada očekujemo viznu liberalizaciju za sve državljane Srbije već 19. decembra, što je dobra vest za sve u Srbiji jer će moći da putuje i pre katoličkog božića", rekla je Fajonova.
Posle Evropskog parlamenta o vizama će konačnu odluku doneti Savet ministara Evropske unije, na sednici koja bi trebalo da bude održana 30. novembra. 

Izvor: B92

Stranice: « 1 2 3 4 5 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: ova tema je trenutno zaključana! Samo administratori i urednici mogu da odgovaraju.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000