Najbolji dezodorans

• Odgovora: 24
Stranice: « 1 2 3 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže lilka

Počasni član
  • 1 314
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 4
  • Pol: Žensko
Odg: Najbolji dezodorans
« Odgovor #10 poslato: 11:57:10, 16.Dec.2009. »
Mislim da su to dezodoransi zadnih generacija sa puderim itd ali to su antiperspirantini desodoransi i imaju svrhu sprecavanja znojenja...nekada roloni, samo roloni,a sad i dezodoransi.
Mislim da je dezodorans ipak koristio samo za miris kao i parfem,a antiperspiranti za tu svrhu. Mozda gresim.

*

Van mreže revelation09

• 905
  • 2
« Odgovor #11 poslato: 16:32:17, 16.Dec.2009. »
Mislim da su to dezodoransi zadnih generacija sa puderim itd ali to su antiperspirantini desodoransi i imaju svrhu sprecavanja znojenja...nekada roloni, samo roloni,a sad i dezodoransi.
Mislim da je dezodorans ipak koristio samo za miris kao i parfem,a antiperspiranti za tu svrhu. Mozda gresim.
Ne grijesis! Potpuno si u pravu!!!
Mislim da treba praviti razliku izmedju dezadoransa i anti-perspiranata. Ovi prvi iskljucivo sluze kao mirisi i to su uglavnom one uske, sarene bocice u spreju ( evo sad se sjecam da sam davno negdje imala Triciju-tako se nekako zvao dezadorans, medjutim odavno ih vise ne koristim ).

Sada koristim uglavnom te anti-perspirante Dove, Nivea ( bas sam nedavno kupila jedan iz ove nove kolekcije Adidas ) i svi oni sadrze prah u sebi i manje vise su blagog i nenapadnog mirisa, sprijecavaju znojenje i uopste osvjezavaju tu zonu.

*

Van mreže Ina

• **
  • 126
  • 0
« Odgovor #12 poslato: 11:29:19, 24.Dec.2009. »
Bez obzira kakav je dezodorans u pitanju ja ga nikad ne bih stavila na vratu  (mah:mah)

*

Van mreže Libra

• *
  • 28
  • 0
« Odgovor #13 poslato: 18:21:37, 02.Jun.2010. »
Ja se slazem sa Inom.Postoje parfimisani dezodoransi i atiperspirant sa ili bez talka protiv znojenja.
Nekako su mi te stvari neuporedive,sve ima svoju svrhu i namenu.
Ja licno koristim neutralne dezodoranse u letnjim mesecima samo ispod pazuha,a parfeme ...eh to je tema za sebe...(nisam primetila,ovde nema neka tema o parfemima?!)
Da se vratim,parfem nikada necu staviti(niti to sme) kada idem na bazen,plazu...stavicu deo.
Parfimisani dezodoransi su mi ok, za nesto neobavezno,mada sto kaze Ina to stavljanje na vrat...
Mada imam drugaricu,koja nikako ne moze vise da nadje njen omiljeni parfem-mirisnu notu i godinama intezivno koristi Impuls La Pantera (crveni)i na njoj se solidno oseti.
Na posletku,mislim da i dubljina dzepa,standard dosta diktira,ne moze svako da prusti kvalitetan parfem a lep dezodoranscic moze.
Neko i ne trpi jak miris i najslabiji parfem mu smeta,a sa dezodoransom moze da se "osvezi".
Ja licno sam visedeceniski ovisnik o parfemima,oni  su moj porok,strast,antidepresivi...

U sucaju da sam odlutala sa teme, meni trenutno najbolji dezodorans - Amai,(slovenacki,jendno vreme su bili povuceni sad ih vidim opet,uzimala sam zalihe kad odem 1x  godisnje do Crne Gore)i ovi novi mali Nivea,ima roze i plavi.Postojani su prijatni.Rexonu sam godinama koristila i "pokvarili" su se.Kako kazu -"ne osecam se sigurno sa njima vise"
« Najnovija izmena:: 02:10:16, 03.Jun.2010. Nale 83 »

*

Van mreže sladjica

• 949
  • 1
« Odgovor #14 poslato: 16:52:20, 03.Jun.2010. »
Nivea anti-perspirant !!!

*

Van mreže Perla

• 3 806
  • 2
« Odgovor #15 poslato: 11:40:51, 18.Jul.2010. »
Ja od dezedoransa koristim pretezno Pink Fa, jer ima jako lijep miris i nije prenapadan, a kao stik  Dove, jer je blag i njezan, a ne ostavlja tragove..

*

Van mreže Nale 83

Počasni član
  • 8 252
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 15
« Odgovor #16 poslato: 00:18:27, 19.Jul.2010. »
Garnier mineral  yeah - odlican je, iz iskustva!

*

Van mreže Alicia

• 5 822
  • Zahvaljeno: 3 puta
  • 63
  • mizantrop 1%
« Odgovor #17 poslato: 02:02:58, 19.Jul.2010. »
nivea roll on :)) uvijek

a zimi parfeme :)

ljeti samo mlijeko za tijelo :)
Be Weird, at least you will have a unique Personality.

*

Van mreže miss80

Počasni član
  • 5 001
  • 3
« Odgovor #18 poslato: 00:17:10, 12.Dec.2010. »
I meni se dopadaju ti najnoviji  Garnier sa mineralitima dezodoransi,mada je moja ljubav oduvek Dove.

*

Van mreže crvena

Počasni član
  • 3 277
  • 7
« Odgovor #19 poslato: 13:49:09, 26.Dec.2010. »
I meni su preporučili ove nove Garnier mineral.. A i lepo mirisu :)

Inače već neko vreme koristim Fa - odgovara mi sto nema pudera pa ne ostavlja tragove..
...Ako zelis da ti se ostvare snovi, ne smes dugo spavati...

Stranice: « 1 2 3 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000