Otac i majka u natalnoj karti?

• Odgovora: 69
Stranice: « 1 2 3 4 ... 7 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže SnowLady

• **
  • 339
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 1
  • Pol: Žensko
Odg: Otac i majka u natalnoj karti?
« Odgovor #10 poslato: 14:03:35, 24.Mar.2009. »
Slazem se s time da 4.kuca predstavlja roditelja suprotnog pola, a 10.kuca roditelja istog pola...uzmimo mene za primjer...ASC Ovan, 10.kuca jarac-vladar-SA, znaci majka mi je predstavljena SA, tako sam je i dozivljavala kao tutora, dominantniju u odnosu na mog oca...A takodje po HUBER-API Astrologiji,, koje planete predstavljaju model familije...osnova svega u zivotu je familija, ako cete se sloziti sa mnom...Mjerilo svega, moralnog, nemoralnog, ispravnog, dozvoljenog itd...je prije svega familija i sve se prvo uci u familiji pa onda u drustvu...Planete koje HUBER uzima kao familijarni model je SO, SA, MO....To znaci SO oznacava muskarca-oca, SA oznacava zenu-majku, MO oznacava srednji rod-dijete.
" Srecan je i veliki samo onaj koji ne mora ni vladati ni pokoravati se da bi mogao nesto biti"!
 Gete

*

Van mreže Lea

• **
  • 257
  • 0
« Odgovor #11 poslato: 15:26:46, 24.Mar.2009. »
U mom natalu cak pocetak 4. i 10.polja su pali u znakove mojih roditelja.Da li se to jos nekom desilo,ne znam,ali kod mene je tako.

*

Van mreže SnowLady

• **
  • 339
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 1
« Odgovor #12 poslato: 15:37:25, 24.Mar.2009. »
U mom natalu cak pocetak 4. i 10.polja su pali u znakove mojih roditelja.Da li se to jos nekom desilo,ne znam,ali kod mene je tako.
Ne razumijem, sta si time htela reci????
" Srecan je i veliki samo onaj koji ne mora ni vladati ni pokoravati se da bi mogao nesto biti"!
 Gete

*

Van mreže Lea

• **
  • 257
  • 0
« Odgovor #13 poslato: 15:47:34, 24.Mar.2009. »
Kazem-u mom natalu se "poklopilo" da vrh 4.i 10.polja pocinje u znakovima mojih roditelja(Ribe-Djevica),kontas...Slucajnost ili ne,tako je.Znam samo jos jednu drugaricu koja ima isti slucaj sa vrhom 4.i 10.polja.

*

Van mreže scorpiorising

• *
  • 57
  • 1
« Odgovor #14 poslato: 23:41:10, 26.Apr.2009. »
Meni 4k pocinje na 10. stepenu Riba, NE otisao na 29' Strelca u 2k u konjunkciju sa JU i ME...ovo bi mog oca verovatno opisalo kao neku umetnicku dusu, slobodoumnog sanjara ali i nekog vrlo ambicioznog... s obzirom da je 10. stepen jarcevski a i NE  je otisao u 2k, kao nekog ko je vrlo ambiciozan...Mislim da je ovo vrlo daleko od istine - moj otac je jedno vrlo pragmaticno, ne momente vrlo konzervativno i zadrto stvorenje ...Jedino bi se mozda moglo uklopiti u opis to sto je vladar 4k, NE otisao u 2k a moj tata je Bik?

10k pocinje na 10'(jarcevski stepen) Device, ME otisao u 2k u Jarca...u konjunkciju sa NE(koji simbolise mog tatu) tako da ovo mozda govori o njihovom braku? A sa druge strane...ova uzdrzanost Device kombinovana sa Jarcem defintivno nikako ne opisuje moju majku...jer je ona sve samo ne smirena i racionalna...vrlo je intenzivna i histericna - prava skorpija! Mozda bi je po naglosti vise mogao opisati ovaj MO u Vodoliji...?

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • Zahvaljeno: 23 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #15 poslato: 15:30:37, 28.Apr.2009. »
Pala ti je koncetrancija kad si ovo analizirala ili da kazemo da zbog Neptuna nisi mogla da vidis pravo stanje stvari.

Vec sam napominjao u mnogim temama, uradite jednu analizu ali da to bude ok.

Neptun ti se nalazi na 29° 34'  = stepen Device (sam po sebi je tu u izgonu)
Za njegov uspeh i posao koristi derivatne kuce.
Da li je tvoj otac okrenut simbolici XI kuce?
Kojim poslom se bavi?
Da li je posvecen svom poslu?
Konacni dispozitor Neptuna je u Strelcu.

Da li je tvoja majka u neku ruku materijalista?
Majka bi trebala da je intuitivna, mastovita, moze biti nezadovoljna poslom eventualno nervozna...
Zeli da sazna i nauci, sposobna da udje u sustinu stvari, jasna, koncizna i puno prica...
Konacni dispozitor Merkura je u Skorpiji.

« Najnovija izmena:: 15:44:27, 28.Apr.2009. * Charobnjak * »

*

Van mreže scorpiorising

• *
  • 57
  • 1
« Odgovor #16 poslato: 16:29:25, 28.Apr.2009. »
Pala ti je koncetrancija kad si ovo analizirala ili da kazemo da zbog Neptuna nisi mogla da vidis pravo stanje stvari.

Vec sam napominjao u mnogim temama, uradite jednu analizu ali da to bude ok.

Neptun ti se nalazi na 29° 34'  = stepen Device (sam po sebi je tu u izgonu)
Za njegov uspeh i posao koristi derivatne kuce.
Da li je tvoj otac okrenut simbolici XI kuce?
Kojim poslom se bavi?
Da li je posvecen svom poslu?
Konacni dispozitor Neptuna je u Strelcu.

I tata i mama su mi lekari, i iako je ovde pomaganje velikom broju ljudi u pitanju, ja bih pre rekla da je to neptunovska simbolika nego uranovska(tj. simbolika 11k), posto se ne bavi nikakvom alternativnom medicinom(ustvari, jako je skeptican po tim pitanjima) vec ima najklasicniji moguci posao u bolnici...Moj otac jeste posvecen svom poslu, ali kao sto sam rekla, surovo je racionalan - iako je bio jako talentovan za fiziku i matematiku i hteo da upise (elektro)tehniku, upisao je medicinu zato sto ce se, po njegovim recima, "ljudi uvek razboljevati, pa ce uvek biti posla".

Surovo, ali istinito. Ja tu nigde ne vidim idealizam i velike ciljeve jednog strelcevski obojenog NE, mislim da je ovde vise u pitanju to sto je na 29'(koji pripada Devici) ili mozda to sto je na granici Jarca pa uzima i dosta karakteristika tog znaka...

Da li je tvoja majka u neku ruku materijalista?
Majka bi trebala da je intuitivna, mastovita, moze biti nezadovoljna poslom eventualno nervozna...
Zeli da sazna i nauci, sposobna da udje u sustinu stvari, jasna, koncizna i puno prica...
Konacni dispozitor Merkura je u Skorpiji.

Moja mama je vrlo skorpijaste prirode, bas kao sto si i opisao - nervozna, histericna ali i intuitivna, mastovita,sposobna da udje u sustinu stvari, jasna, koncizna i puno prica...posto je njen signifikator po sistemu derivatnih kuca otisao u 5k, zanima me kako si ovde gledao simboliku tog 5. polja? A zasto si rekao materijalista? Zbog uticaja Jarca? Ona i nije neki materijalista, moj otac je mnogo vise...

eto, hvala na pomoci u ucenju :)

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • 167
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #17 poslato: 16:54:06, 28.Apr.2009. »
Ovo sve me navodi da su ti kuce okrenute.
Jedna bitna cinjenica ce biti ko od njih ima veza sa hirurgijom?

*

Van mreže scorpiorising

• *
  • 57
  • 1
« Odgovor #18 poslato: 16:57:42, 28.Apr.2009. »
Majka je hirug, otac nije...

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • 167
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #19 poslato: 17:34:09, 28.Apr.2009. »
Bas smo otisli u veliku analizu ali i meni znaci, da li to za sta je hirurg ima vise veze sa simbolikom znaka Raka ili Riba cak mozda Bik ili Skorpija? :D

Verovatno roditelji imaju bar neku slicnost osim zanimanja jer je sve isprepleteno  ???

Pokusaj ti da raspletes :D

Derivatno...
Prvo od X kuce VI...
Ribe (briga) vladar je Neptun (simbol bolnice) na stepenu Device (zdravstvo, lecenje) u Strelcu a sve se to odigrava i njihovoj V kuci.
Od X kuce X
Bik (stabilan uspeh i karijera) vladar Venera na Skorpionovom stepenu (lecenje...)
Od X kuce II
Mars dosao iz VIII (pomoc i novac od drugih ljudi i partnera, nasledstva, dobici od VIII kuce)

Druga osoba...
Od IV kuce II
Ovan (vodi glavnu rec u finansijama), Mars u VIII (okrenut nasledstvu, poklonima i ima zelju da upravlja tudjim novcem)
Od IV kuce VI
Lav (uziva u svom poslu, posvecenost, tu sija), Sunce na Rakovskom stepenu u Jarcu (ne znam sta bi moglo da znaci - Dupor kaze lekar, zubar, hirurg...)
Od IV kuce X
Moc...  Venera dosla iz IV kuce (sigurnost u uspehu, pomoc od porodice da se uspe, roditelj je mozda pomogao da uspe)

E sad ti vidi ko je ko  :D
« Najnovija izmena:: 20:26:53, 28.Apr.2009. * Charobnjak * »

Stranice: « 1 2 3 4 ... 7 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000