Prijateljstvo izmedju muskarca i zene

• Odgovora: 45
Stranice: « 1 2 3 4 5 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže revelation09

• 905
  • 2
  • Pol: Žensko
Odg: Prijateljstvo izmedju muskarca i zene
« Odgovor #20 poslato: 17:08:09, 25.Sep.2009. »
Voljela bih da vjerujem da je moguce prijateljstvo izmedju zene i muskarca, ali kod mene to bas nesto slabo ide....
Sto se mene tice drug je drug i nema sanse da ga vremenom drugacije gledam i dozivljavam, osim ako je vec na samom pocetku bilo neke privlacnosti medju nama, pa smo poceli da se 'druzimo' ili bolje upoznajemo....ali ako ga od pocetka gledam kao druga to ce i ostati....
E, sad ...problem kod mene je u tome sto ti drugovi vremenom zele nesto vise od drugarstva, pa na kraju izgube i status druga jer drugu mogu ponuditi samo drugarstvo,nista vise....
Tako da mislim da je tesko moguce da postoji prijateljstvo izmedju zene i muskarca , a da tu sa jedne ili mozda sa obije strane ne postoje neke 'zadnje' namjere...

*

Van mreže Dibidus41

• *
    Banovan sa foruma
  • 103
  • 0
  • Pol: Muško
« Odgovor #21 poslato: 17:20:04, 25.Sep.2009. »
Nema tu šta puno da se duma, ili si predmet želje ili imaš predmet želje i dokle
god se ne zadovolji ta želja, pravo M-Ž drugarstvo ne postoji!!

Ja imam dve drugarice, ono, ruka u vatru (što se želja tiče 1-1) i komotno se mogu
skinu preda mnom...jes' da mi se oči zacakle kad ugledam dobru peticu, al' se izdrži  :D ;D :D!!

*

Van mreže milica-tea

• **
  • 479
  • 0
« Odgovor #22 poslato: 19:05:01, 25.Sep.2009. »
xaxaxax ja imam tu srecu sto sam odrasla sa tim ljudima i od malih nogu se druzimo tako da je to vise odnos brata i sestre mnego drugova :D

*

Van mreže Felisity

• **
  • 226
  • 9
« Odgovor #23 poslato: 20:24:32, 26.Nov.2009. »
Ma apsolutno tvrdim da postoji drugarstvo izmedju muskarca i zene! Ja sam uvek imala vise drugova nego drugarica i pravi prijatelji su mi jedino muskarci ovo ostalo drugarice i drugovi. Sa bilo kojim od svojih prijatelja nisam imala ni trenutak sumnje, da i oni mene tako gledaju kao i ja njih.Pa koliko smo samo puta spavali u istom krevetu, jedno uz drugo, koliko puta smo se samo presvlacili jedni pred drugima, pa morao bi se odati makar u tim situacijama!  :P Jednostavno kad sa nekim razvijas dugo vremena odnos, taj neko vise nije drug ili prijatelj, vec na neki nacin deo tvoje porodice i medjusobno jedni na druge gledamo kao nasu malu porodicu sa mnogo mama i tata! :D A druga je stvar ako sa nekim pocnes da se druzis sa zeljom da tu bude nesto vise, kako najcesce i pocinju veze ali tada se trudim da tom nekom dam do znanja sta hocu!

*

Van mreže flame

• 651
  • 0
« Odgovor #24 poslato: 22:22:19, 24.Jan.2010. »
Za zene moguce a za muskarce nemoguce!  ;)

« Odgovor #25 poslato: 22:43:34, 24.Jan.2010. »
I te kako je moguce, i to zaista iskreno i pravo prijateljstvo

*

Van mreže ninnasmart

• **
  • 240
  • 0
« Odgovor #26 poslato: 22:14:06, 06.Nov.2010. »
Voljela bih da vjerujem da je moguce prijateljstvo izmedju zene i muskarca, ali kod mene to bas nesto slabo ide....
Sto se mene tice drug je drug i nema sanse da ga vremenom drugacije gledam i dozivljavam, osim ako je vec na samom pocetku bilo neke privlacnosti medju nama, pa smo poceli da se 'druzimo' ili bolje upoznajemo....ali ako ga od pocetka gledam kao druga to ce i ostati....
E, sad ...problem kod mene je u tome sto ti drugovi vremenom zele nesto vise od drugarstva, pa na kraju izgube i status druga jer drugu mogu ponuditi samo drugarstvo,nista vise....
Tako da mislim da je tesko moguce da postoji prijateljstvo izmedju zene i muskarca , a da tu sa jedne ili mozda sa obije strane ne postoje neke 'zadnje' namjere...
Ja se slazem sa tobom...Imam i ja primer,ali da ne duzim..tesko je to...zaista iskreno prijateljstvo, bez skrivenih namera.

*

Van mreže la luna

• 3 432
  • 4
  • sve se može postići samo treba htjeti
« Odgovor #27 poslato: 00:42:18, 08.Nov.2010. »
I te kako je moguce, i to zaista iskreno i pravo prijateljstvo

istina,može biti i postoje ;)...al isto tako se slažem i s revelation09 što je navela...i to je isto tako točno
Natalna karta
 EVERY TIME YOU FALL,STAND UP!

*

Van mreže Alicia

• 5 822
  • Zahvaljeno: 3 puta
  • 63
  • mizantrop 1%
« Odgovor #28 poslato: 00:44:41, 08.Nov.2010. »
Moze, svakako. Pogotovo ako ima ozbiljnu vezu, ili niste njegov tip... ili on vas. ;D
Be Weird, at least you will have a unique Personality.

*

Van mreže medenica

• 3 854
  • Zahvaljeno: 8 puta
  • 46
  • Pol: Muško
« Odgovor #29 poslato: 20:10:08, 04.Feb.2011. »
Moze da bude ukoliko to ozbiljno shvataju, nemaju licnih interesa, raznih skrivenih pobuda, znaju za granice  i sl. ondah da u suprotnom to nije pravo i iskreno prijateljstvo

Stranice: « 1 2 3 4 5 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000