Uticaj snova na zivot?

  • Odgovora: 28
Stranice: « 1 2 3 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže vujadin9

  • *
  • 91
  • 0
  • Pol: Muško
Odg: Uticaj snova na zivot?
« Odgovor #10 poslato: 21:02:58, 31.Avg.2010. »
Za mene,licno,snovi su najcesce velika opterecenja,jer ako sanjate jako burne snove ustajete ujutro jako umorni,a stalnmo vas opterecuje neka jako teska ili tragicna csena u snovima
vujadin9
 


*

Van mreže medenica

  • ****
  • 3 854
  • Zahvaljeno: 8 puta
  • 47
  • Pol: Muško
Odg: Uticaj snova na zivot?
« Odgovor #11 poslato: 21:11:49, 01.Feb.2011. »
Snovi mogu biti poruka iz visih nivoa svesti ili povezanosti sa domom odakle smo dosli, mislim na svest u misaonom obliku. Kao bljesak iz buducnosti pa se posle na javi setimo da smo sanjali ili nesto u prenesenom znacenju pa cekamo i nagadjamo. Desavalo mi se i jedno i drugo.
Sanjao sam godinama jedan te isti san min jednom i ima preko 10 god da ga ne sanjam. Sanjam kako vozim biciklu ulicu nize od ulice gde sam nekad ziveo. Idem nizbrdo, krivina ulevo, prelazim na levu stranu i buum direkt u kamion ili autobus. Tada se naravno probudim. Nije to strasno ako mi je to izlaz sa ove planete i zivota, ako to bude tako da li cu to znati tog momenta ili trenutak pre da iskocm, mislim na svest ili dusu ukoliko ovo sve prihvatimo da je to istina.
Jednom davno pre ovog sna imao sam veliku temperaturu, bio sad sam u sobi, osecaj je bio kao da lebdim iznad kreveta, ukocen, nemogu da govorim, samo gledam. Iz zida izadje duh od 1m, mislim stariji, beo sa haljinom, nesto smo misaono pricali. Secam se da sam ga pitao koliko cu ziveti, pokazao je sat i na njemu br.25 ja kazem, Samo toliko a on je to potvrdio i nestao. Kako sam preziveo 25-u godinu dodao sam godine kad je to bilo tako da sad cekam da li ce to biti tako ili ne. Sa 25 sam bio u SRB a san se desava u HR, tamo idem jednom u godini pa cemo videti kad to pridje tim godinama.
Ovo sme mozda nema smisla, niti sam ja opterecen sa tim ali da napisem posto ovde ima pametnih a netko je otvorio temu pa neka se diskutuje ako je netko imao nesto slicno..
« Najnovija izmena:: 21:55:02, 01.Feb.2011. Nale 83 »
 

*

Van mreže Libra

  • *
  • 28
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Uticaj snova na zivot?
« Odgovor #12 poslato: 14:39:32, 02.Feb.2011. »
Dosta "zivo i verno" sanjam-prozivljavam snove,koji su s`vremena na vreme...da mislim da nema srecnije osobe od mene kada se probudim.Nedavno sam "zakljucila"(pomislila)-hm,mozda svi ti (manje lepi)  snovi zele da mi poruce da vise cenim svoju javu,svakodnevnicu,da obratim vise paznje na neke zanemarene osobe,obaveze?! Da ne predskazuju vec opominju (*o*)
Cesto mi se dogadja da i u snu sanjam. ???
Ili,imam jedan san koj se godinama ponavlja(lep,egzotican,pronalazim uvalu sa belim peskom,azurna plava voda...i uvek se nerviram sto nemam aparat da to zabelezim >:()i kada sam ga poslednji put sanjala,toliko mi je sve bilo poznato da sam u snu rekla -ma ovo je san,vise mi je sve ovo "dosadno"...
Sta znam...mozda bih i ja volela,da neko to sve rastumaci ::),sigurno da nam se u zvezdama vidi kome snovi mogu da poruce nesto a kome su "posledica"gledanja nekog filme,procitanog teksta iz novina...

*

Van mreže Лав

  • ***
  • 1 825
  • 2
  • Pol: Muško
  • .-.
Odg: Uticaj snova na zivot?
« Odgovor #13 poslato: 17:51:29, 07.Jun.2011. »
desi se da u jednom periodu sanjam buducnost (*o*)
 

*

Van mreže Maestro

  • ****
  • 3 386
  • 27
  • Pol: Muško
  • Carpe diem (iskoristi dan)
    • Facebook
Odg: Uticaj snova na zivot?
« Odgovor #14 poslato: 19:38:43, 14.Jun.2011. »
desi se da u jednom periodu sanjam buducnost (*o*)
To znaci da si vidovit  :D
 

*

Van mreže Лав

  • ***
  • 1 825
  • 2
  • Pol: Muško
  • .-.
Odg: Uticaj snova na zivot?
« Odgovor #15 poslato: 13:10:19, 20.Jun.2011. »
 


*

Van mreže Alicia

  • *****
  • 5 822
  • Zahvaljeno: 3 puta
  • 64
  • Pol: Žensko
  • mizantrop 1%
Odg: Uticaj snova na zivot?
« Odgovor #16 poslato: 13:47:20, 20.Jun.2011. »
Cesto znam u snu da preradujem/ponavljam, zadakte/gradivo...

Bas sam sinoc isto, sanjala svakakve formule...nije mi dobro, gdje su one livade pune cvijeca, pticice... ?

Ulazi li pod nocne more, ako se neki profa sanja? ;D

Be Weird, at least you will have a unique Personality.
 

*

Van mreže Лав

  • ***
  • 1 825
  • 2
  • Pol: Muško
  • .-.
Odg: Uticaj snova na zivot?
« Odgovor #17 poslato: 13:49:13, 20.Jun.2011. »
Ulazi li pod nocne more, ako se neki profa sanja? ;D

zavisi u kakvom je odnosu s tobom
 

*

Van mreže FORMICA

  • *
  • 8
  • 0
  • Pol: Muško
Odg: Uticaj snova na zivot?
« Odgovor #18 poslato: 00:38:44, 20.Dec.2011. »
Da li sanjate, koliko cesto i sta sanjate?
Da li su vasi snovi povezani sa javom direktno ili indirektno pa vam ukazuju na nesto?
Kakav i koliki je uticaj snova na vas?

Snovi su doživljaji iz svjetova sanjača. Oni nam omogućuju da na simboličan način shvatimoporuke koje dobijamo kad bravimo u svijetlu.
 

*

Van mreže PantaRei92

  • **
  • 290
  • 5
  • Pol: Žensko
Odg: Uticaj snova na zivot?
« Odgovor #19 poslato: 19:30:00, 16.Avg.2012. »
Svaku noc sanjam..... Jednom sam sanjala jednog decka koga prvi put vidim u zivotu i upoznam ga godinu dana kasnije  a on je pritom 60 km udaljen od mog mesta
Svi smo mi mrtvi, pitanje je samo ko ce prvi biti sahranjen.
 


Stranice: « 1 2 3 »

 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
2 Odgovora
2668 Pregleda
Najnovije: 01:12:58, 01.Mar.2012.
Šmišonja
19 Odgovora
4954 Pregleda
Najnovije: 03:12:18, 01.Mar.2015.
web manijak
0 Odgovora
4743 Pregleda
Najnovije: 10:06:39, 26.Apr.2022.
Moulan_Drouth