Tranzit Saturna

  • Odgovora: 290
Stranice: « 1 ... 27 28 29 30 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže TF 2008

  • *******
    Moderator
  • 5 568
  • Zahvaljeno: 7 puta
  • 55
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
Odg: Tranzit Saturna
« Odgovor #280 poslato: 19:16:02, 30.Jan.2015. »
Tranzitni saturn opozicija natalni saturn.Koliko traje tranzit, i sta znaci?Uzasno se osecam   >:( ::)
[img][/img]

Možda je to zbog njegovog tranzita na natalni Neptun...
 


*

Van mreže pacifik

  • *
  • 20
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Tranzit Saturna
« Odgovor #281 poslato: 23:48:52, 30.Jan.2015. »
Možda je to zbog njegovog tranzita na natalni Neptun...
Uzas poceo pre 2 g  >:( sad jos i neptun :-\
 

*

Van mreže dvostruka djevica

  • ***
  • 848
  • 44
  • Pol: Žensko
  • I reč je dodir.. ako znaš..
Odg: Tranzit Saturna
« Odgovor #282 poslato: 12:00:17, 06.Maj.2015. »
Ide unazad od asc pa će da se vrati..
 

*

Van mreže TF 2008

  • *******
    Moderator
  • 5 568
  • Zahvaljeno: 7 puta
  • 55
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
Odg: Tranzit Saturna
« Odgovor #283 poslato: 13:25:45, 15.Avg.2015. »
 Saturn će do 18. septembra 2015. god. biti u Škorpiji, a nakon toga kreće tranzit kroz znak Strelca.
 

*

Van mreže abrakadabra

  • **
  • 121
  • 2
  • Pol: Muško
Odg: Tranzit Saturna
« Odgovor #284 poslato: 20:11:18, 10.Okt.2015. »
Saturn kroz strelca donosi afirmaciju, napor koji ce stabilizovati ostvarenje cilja, bolja reputacija, a moze doneti i velika ogranicenja, konzervativnost, napor bez rezultata ;)
"Perfekcija misli i konfuzija ciljeva je izgleda naš najveći problem." - Albert Einstein
 

*

Van mreže Rachica_2.0

  • *
  • 16
  • 1
  • Pol: Žensko
Odg: Tranzit Saturna
« Odgovor #285 poslato: 00:18:13, 28.Mar.2016. »
Evo me opet na forumu, na temi Saturna, poslije ne znam koliko godina. Ne znam da li je Saturn imao uticaja, ali par zadnjih dana sam iskopala koliko sam mogla svojih starih profila, blogova, aktivnosti na netu itd. Trenutno me ceka Saturnov povratak, prolazak kroz 12 polje i aktiviranje T kvadrata. Izolacija je dovedena do savrsenstva, zbog prehlade do prije par dana sam bila zatvorena u kuci vise od 2 sedmice. Dosta puno spavam,  aktivna sam do duboko u noc. Odnosi sa prijateljima svedeni na minimum. Ispocetka me to smetalo, sada sam skroz ok sa izolovanoscu i provodjenjem vremena sa samom sobom.  Tempo mi se znacajno usporio, ambicija skoro pa nestala, imam osjecaj da sam postala bik hedonista, jedem, spavam, odmaram i ne zanima me sta i kako sutra (za razliku od konstantnog trcanja i borbe prethodne 4 godine). Pa vidjet cemo :) pozdrav Charobnjaku i ostalim starim clanovima ako su aktivni :)
 


*

Van mreže dvostruka djevica

  • ***
  • 848
  • 44
  • Pol: Žensko
  • I reč je dodir.. ako znaš..
Odg: Tranzit Saturna
« Odgovor #286 poslato: 20:35:51, 19.Apr.2016. »
Meni je prvoj u konjukciji sa natalnim, baš sam se izorganizovala  ;D u poslednje vreme,  nema lenčarenja, prešla sam na zdraviji način ishrane, treniram, izgubila sam par kilograma, radim dosta, i do 12h dnevno i kad nije tako nadjem sebi neki posao, nešto korisno ;D ovo mi sve djeluje kao taj Sa.. možda griješim..
 

*

Van mreže TF 2008

  • *******
    Moderator
  • 5 568
  • Zahvaljeno: 7 puta
  • 55
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
Odg: Tranzit Saturna
« Odgovor #287 poslato: 12:06:20, 02.Maj.2016. »
Evo me opet na forumu, na temi Saturna, poslije ne znam koliko godina. Ne znam da li je Saturn imao uticaja, ali par zadnjih dana sam iskopala koliko sam mogla svojih starih profila, blogova, aktivnosti na netu itd. Trenutno me ceka Saturnov povratak, prolazak kroz 12 polje i aktiviranje T kvadrata. Izolacija je dovedena do savrsenstva, zbog prehlade do prije par dana sam bila zatvorena u kuci vise od 2 sedmice. Dosta puno spavam,  aktivna sam do duboko u noc. Odnosi sa prijateljima svedeni na minimum. Ispocetka me to smetalo, sada sam skroz ok sa izolovanoscu i provodjenjem vremena sa samom sobom.  Tempo mi se znacajno usporio, ambicija skoro pa nestala, imam osjecaj da sam postala bik hedonista, jedem, spavam, odmaram i ne zanima me sta i kako sutra (za razliku od konstantnog trcanja i borbe prethodne 4 godine). Pa vidjet cemo :) pozdrav Charobnjaku i ostalim starim clanovima ako su aktivni :)

   To je period kada je potrebna retrospektiva i osama kako bi se stvorili uslovi za ozbiljniji pristup životu. Sada nema spoljnjeg delovanja, okrenuti ste sebi. Dosadašnje strategije za uspeh postaju prevaziđene, postaju nekorisne. Spremni ste da udarite nove temelje, nove ciljeve i započenete novi profesionalni ciklus. Poslušajte instikte i tragajte za novim ciljevima.

Meni je prvoj u konjukciji sa natalnim, baš sam se izorganizovala  ;D u poslednje vreme,  nema lenčarenja, prešla sam na zdraviji način ishrane, treniram, izgubila sam par kilograma, radim dosta, i do 12h dnevno i kad nije tako nadjem sebi neki posao, nešto korisno ;D ovo mi sve djeluje kao taj Sa.. možda griješim..

   Veća disciplina nas samih. Nema tu mnogo zadovoljstva, međutim, temelj je uvek takvog karaktera. On koristi daje u budućnosti.
 

*

Van mreže annarose

  • *
  • 4
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Tranzit Saturna
« Odgovor #288 poslato: 16:52:04, 25.Jun.2016. »
Meni je u tranzitu nad Suncem i MC-om (Sunce mi je na MC-u)... nekako mi se ne sviđa taj tranzit... inače su natalno Sunce/MC i Saturn u trigonu.
 

*

Van mreže Alicia

  • *****
  • 5 822
  • Zahvaljeno: 3 puta
  • 64
  • Pol: Žensko
  • mizantrop 1%
Odg: Tranzit Saturna
« Odgovor #289 poslato: 21:08:27, 21.Dec.2016. »
Meni ove godine saturn izlazi iz pete kuce i laganini ulazi u 6. , najvise me brine sto se blizi mom ur0mo0sa ako prezivim, pricat cu. ;D
Be Weird, at least you will have a unique Personality.
 


Stranice: « 1 ... 27 28 29 30 »

 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
3 Odgovora
3333 Pregleda
Najnovije: 22:23:49, 22.Okt.2009.
mica88
0 Odgovora
1340 Pregleda
Najnovije: 01:04:01, 28.Jul.2013.
Fifi
1 Odgovora
1608 Pregleda
Najnovije: 06:56:45, 03.Maj.2014.
plutonac