Venera u 11. jedanaestoj kuci - XI polju

• Odgovora: 8

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Ch

• 12 178
  • Zahvaljeno: 23 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Venera u 11. jedanaestoj kuci - XI polju
« poslato: 00:20:43, 12.Sep.2011. »
Venera u 11. (jedanaestoj) kuci ili jedanaestom polju gradi ljubazan i tolerantan odnos prema svim ljudima sto znaci da ove osobe imaju sirok krug prijatelja. Ukoliko je Venera u tvrdim aspektima osoba lako sklapa prijateljstva ali ih lako i gubi dok u mekim aspektima uvek prosiruje svoj krug prijatelja. Pravi prijateljski odnosi su vas prioritet i vi svu energiju ne usmeravate na jednu osobu zbog toga je za vas drustveni zivot veoma vazan jer se jedino tako osecate zadovoljnim.
Verovatno ste nadareni za sirenje ljubavi i sklapanje novih prijateljstava.
Ove osobe se tokom zivota bar jednom zaljube u svog druga ili drugaricu.

Autor: Čarobnjak

*

Van mreže gemini-leo

• **
  • 230
  • 0
  • Pol: Žensko
  • HAKUNA MATATA!
Odg: Venera u 11. jedanaestoj kuci - XI polju
« Odgovor #1 poslato: 21:31:03, 07.Jan.2012. »
Venera u 11. (jedanaestoj) kuci ili jedanaestom polju gradi ljubazan i tolerantan odnos prema svim ljudima sto znaci da ove osobe imaju sirok krug prijatelja. Ukoliko je Venera u tvrdim aspektima osoba lako sklapa prijateljstva ali ih lako i gubi dok u mekim aspektima uvek prosiruje svoj krug prijatelja. Pravi prijateljski odnosi su vas prioritet i vi svu energiju ne usmeravate na jednu osobu zbog toga je za vas drustveni zivot veoma vazan jer se jedino tako osecate zadovoljnim.
Verovatno ste nadareni za sirenje ljubavi i sklapanje novih prijateljstava.
Ove osobe se tokom zivota bar jednom zaljube u svog druga ili drugaricu.

Autor: Čarobnjak

U mom slucaju - istinito :) Uzivam u krugu prijatelja i sirenju ljubavi. Cesto mesam drugarstvo i ljubav. Ne umem da napravim najjasniju granicu izmedju ta dva.

*

Van mreže Ch

• 12 178
  • 167
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #2 poslato: 19:41:22, 08.Jan.2012. »
U mom slucaju - istinito :) Uzivam u krugu prijatelja i sirenju ljubavi. Cesto mesam drugarstvo i ljubav. Ne umem da napravim najjasniju granicu izmedju ta dva.
Da, kod tebe je posebno izrazeno jer ti je Venera u tvrdim aspektima sa Saturnom i Uranom.
Cini mi se da sam u temama o aspektu Venera Uran objasnio kako taj aspekt deluje.

*

Van mreže gemini-leo

• **
  • 230
  • 0
  • HAKUNA MATATA!
« Odgovor #3 poslato: 02:09:22, 11.Feb.2012. »
Da, kod tebe je posebno izrazeno jer ti je Venera u tvrdim aspektima sa Saturnom i Uranom.
Cini mi se da sam u temama o aspektu Venera Uran objasnio kako taj aspekt deluje.

katastrofa :) videcu taj aspekat ;)

*

Van mreže Minjaaa

• *
  • 8
  • 0
« Odgovor #4 poslato: 16:16:47, 21.Mar.2012. »
Zna li neko sta je sa venerama u skorpiji u 11 kuci u konjugaciji sa plutonom, deluje mi jako komplikovano.

*

Van mreže Ch

• 12 178
  • 167
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #5 poslato: 22:43:23, 23.Mar.2012. »
Zna li neko sta je sa venerama u skorpiji u 11 kuci u konjugaciji sa plutonom, deluje mi jako komplikovano.
Misliš konjukciji?  :smesko:

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 34
« Odgovor #6 poslato: 14:53:17, 24.Apr.2012. »
Ne mora da znači takav položaj ništa komplikovano, možda sudbinska veza sa nekim iz kruga prijatelja ili nekim upoznatim preko prijatelja, ali zavisi i kojim kućama vladaju Venera i Pluton (mah:mah)

*

Van mreže Melanija

• **
  • 117
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 7
« Odgovor #7 poslato: 09:04:47, 29.Avg.2013. »
Imam ovu Veneru ali u znaku koji joj ne prija-Devici. Nisam do sad mesala prijateljstvo i ljubav, potpuno odvajam ta dva li imam sirok krug poznanika i cesto sam u velikom krugu ljudi, volim da se druzim. Moja Ve je i vl.asc pa mene ispunjava prijateljstvo i razmena energije sa ljudima.
Moja Venera ima ocajan kvadrat sa Saturnom koji nikome ne bih pozelela i to aplikacioni. Ali to vec vodi u neku drugu pricu...
Sama Ve u 11. tezi i slobodi i nesputanosti kako je to prirodna kuca Urana.

*

Van mreže STASASTASA

• *
  • 40
  • 2
« Odgovor #8 poslato: 17:02:31, 09.Sep.2014. »
Imam ovu Veneru ali u znaku koji joj ne prija-Devici. Nisam do sad mesala prijateljstvo i ljubav, potpuno odvajam ta dva li imam sirok krug poznanika i cesto sam u velikom krugu ljudi, volim da se druzim. Moja Ve je i vl.asc pa mene ispunjava prijateljstvo i razmena energije sa ljudima.
Moja Venera ima ocajan kvadrat sa Saturnom koji nikome ne bih pozelela i to aplikacioni. Ali to vec vodi u neku drugu pricu...
Sama Ve u 11. tezi i slobodi i nesputanosti kako je to prirodna kuca Urana.

Pored toga sto si stalno usmerena na prijatelje i potrebu da brines o njima, da im sluzis u neku ruku, ovo je polozaj koji ukazuje i na to da ces cesto raditi sa njima, ili u grupama, timovima, verovatno i nekim aktivnostima humanitarnog tipa...Ima vremena za mesanje ljubavi i prijateljstva :D ne bas srecna pozicija za brak kada je venera u 11. polju... Ali bih pre rekla da su ovo mladji muskarci u tvom slucaju...

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000