horarno tumačenje?

• Odgovora: 3

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže la luna

• 3 432
  • 4
  • Pol: Žensko
  • sve se može postići samo treba htjeti
horarno tumačenje?
« poslato: 21:14:15, 20.Avg.2010. »
Eto,voljela bih,pošto ja nisam vješta u tome,ako bi mi netko mogao protumačit horarni horoskop-mene bi zanimalo da li ću ja biti s kolegom kojeg volim?
20.08.2010. 21:09h Osijek

Bila bi vam jako zahvalna   :zaljubljena:

Natalna karta
 EVERY TIME YOU FALL,STAND UP!

*

Van mreže Šmišonja

Počasni član
  • 2 696
  • Zahvaljeno: 4 puta
  • 19
  • Never Born, or Died. Only Visited This Planet...
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
    • Instagram
    • Badoo
Odg: horarno tumačenje?
« Odgovor #1 poslato: 12:21:42, 23.Avg.2010. »
Eto,voljela bih,pošto ja nisam vješta u tome,ako bi mi netko mogao protumačit horarni horoskop-mene bi zanimalo da li ću ja biti s kolegom kojeg volim?
20.08.2010. 21:09h Osijek

Bila bi vam jako zahvalna   :zaljubljena:

Da vidimo :

• vladar Asc' pokazuje racionalni stav pitača
• Mesec pojazuje emocije pitača
• vladar Desc' pokazuje racionalni stav osobe za koju se pita
• Sunce pokazuje emocije te osobe

♥ ti si Asc' u Ovnu, sa Marsom 14° Vage na samom vrhu VII polja a takodje si i predstavljena Mesecom na 26° Jarca u X polju ~ ova kombinacija i pokazuje da ti se dopada neko sa posla

♥ on je Desc' u Vagi, sa Venerom na 14° Vage isto na samom vrhu VII polja a takodje je predtavljen i Suncem na 28° Lava u V polju ~ ovde vidimo da je taj tvoj kolega dosta orijentisan na sebe i svoje (ne)emotivne potrebe mnogo više nego što bi trebalo

♥ da bi dobili potvrdan odgovor prvenstveno moraju vladar I i vladar VII polja da imaju aplikaciju ~ što ovde i jeste slučaj, jer Venera i Mars imaju direktnu aplikacionu 0° E sad, s druge strane i Mesec i Sunce su u praznom hodu, pa uz dodatak da sama Venera je preko izgona povezana sa Marsom i da nema povezivanja sa Mesecom (a dodatno i Sunce nema povezivanja sa Mesecom, ali je preko termina i lica povezano sa Marsom) nam pokazuje odnos koji na neki način te i neće učiniti srećnom jer ta osoba nema te emocije prema tebi koje bi trebalo da ima da bi vas dvoje imali srećnu vezu, pa se pripazi da te ne "iskoristi"  :(
Let me ask you something. If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient? If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous? If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

*

Van mreže la luna

• 3 432
  • 4
  • sve se može postići samo treba htjeti
« Odgovor #2 poslato: 12:46:35, 23.Avg.2010. »
Da vidimo :

• vladar Asc' pokazuje racionalni stav pitača
• Mesec pojazuje emocije pitača
• vladar Desc' pokazuje racionalni stav osobe za koju se pita
• Sunce pokazuje emocije te osobe

♥ ti si Asc' u Ovnu, sa Marsom 14° Vage na samom vrhu VII polja a takodje si i predstavljena Mesecom na 26° Jarca u X polju ~ ova kombinacija i pokazuje da ti se dopada neko sa posla

♥ on je Desc' u Vagi, sa Venerom na 14° Vage isto na samom vrhu VII polja a takodje je predtavljen i Suncem na 28° Lava u V polju ~ ovde vidimo da je taj tvoj kolega dosta orijentisan na sebe i svoje (ne)emotivne potrebe mnogo više nego što bi trebalo

♥ da bi dobili potvrdan odgovor prvenstveno moraju vladar I i vladar VII polja da imaju aplikaciju ~ što ovde i jeste slučaj, jer Venera i Mars imaju direktnu aplikacionu 0° E sad, s druge strane i Mesec i Sunce su u praznom hodu, pa uz dodatak da sama Venera je preko izgona povezana sa Marsom i da nema povezivanja sa Mesecom (a dodatno i Sunce nema povezivanja sa Mesecom, ali je preko termina i lica povezano sa Marsom) nam pokazuje odnos koji na neki način te i neće učiniti srećnom jer ta osoba nema te emocije prema tebi koje bi trebalo da ima da bi vas dvoje imali srećnu vezu, pa se pripazi da te ne "iskoristi"  :(

puno hvala na odgovoru :)...samo nemoj se ljutiti,ovaj opis njega koji si stavila,mi totalno ne ide uz njegov odnos prema meni kao meni.On ima egoizma u sebi istina živa,zna se frajerisat često i to je točno...al kad sam ja u pitanju,neznam zašto,al manji je od mahovog zrna i pun poštovanja prema meni...

Natalna karta
 EVERY TIME YOU FALL,STAND UP!

*

Van mreže Šmišonja

Počasni član
  • 2 696
  • Zahvaljeno: 4 puta
  • 19
  • Never Born, or Died. Only Visited This Planet...
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
    • Instagram
    • Badoo
« Odgovor #3 poslato: 15:39:25, 23.Avg.2010. »
Znaš kako ~ horarni čart pokazuje trenutnu situaciju ~ a to što je on korektan prema tebi, to je super, jer ima šmeka da ne pravi problema jer zajedno radite. Nadam se da će ipak sve da bude OK medju vama  ;) (mah:mah)
Let me ask you something. If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient? If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous? If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000