biti il ne biti

• Odgovora: 10
Stranice: 1 2 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Perla

• 3 806
  • 2
  • Pol: Žensko
biti il ne biti
« poslato: 11:01:59, 30.Jul.2010. »
Cao, smijem li da  smetam ponovo.. :-[   (mah:mah)
 U vezi sam ima nesto manje od mjesec dana, do sad mi je doslo pa minimum na pamet 5 puta da raskinem, nije do momka, nije on tako los (bar mislim)  vec ja sam sklona da ponavljam greske i da konstantno pravim lose izbore posebno u ljubavi, nekad svjesno nekad nesvjesno, a iskreno nije mi potrebno da napravim jos koju gresku posebno sad u ovom periodu svoga zivota, jer sam pod velikim pritiskom.
 Moje pitanje je:  Trebam li ostati u ovoj vezi?
 Vrijeme: 11:00h
 30.07.2010. Sarajevo
« Najnovija izmena:: 11:04:26, 30.Jul.2010. Perla »

*

Van mreže narcisa zec

Počasni član
  • 4 385
  • 34
Odg: biti il ne biti
« Odgovor #1 poslato: 17:21:53, 30.Jul.2010. »
Perlice, ti to na eci,peci,pec? Kazi nam sta bi da ti kažemo? Da ga oštawis ili ne? :) Mislim da ti to najbolje znas. Ako ti je lijepo u toj vezi ok, idi dalje ako ti nesto smeta razgovarajte. . . Simpaticno je na neki nacin to sto se igras, ja bar sticem taj utisak:p ali sa emocijama nema igre, jer tesko se kontrolise. Uvjek jedna strana bude povrijedjena. Sigurna sam da ces donijeti prawu odluku. :-*
Velik je onaj čovjek koji nije izgubio srce djeteta

*

Van mreže Perla

• 3 806
  • 2
« Odgovor #2 poslato: 18:44:00, 30.Jul.2010. »
oj bas ti hvala...  (mah:mah)  pa nije do mene, to je jace od mene, voljela bih ja da mogu kao drugi da shvatim to ozbiljno i emotivno... nije mi to jaca strana, jos sam i neodlucna, i bas ne zelim da ikog povrijedim to nikad, al... ma beznadezan slucaj nema sta...  :p :dash: inlove

*

Van mreže narcisa zec

Počasni član
  • 4 385
  • 34
« Odgovor #3 poslato: 18:51:29, 30.Jul.2010. »
:)) imas jos do beznadezn0g :p ne brini he he Niko nije rekao da treba da se 'uozbiljis'...   
Velik je onaj čovjek koji nije izgubio srce djeteta

*

Van mreže Perla

• 3 806
  • 2
« Odgovor #4 poslato: 18:57:12, 30.Jul.2010. »
Steta, znaci imam jos da putujem do dna.. taman se obradovah.. ;D ma haj ako ne mogu sebe prevaspitati, mogu drugu polovinu  :p hvalaaa na podrsci  :flowers:  (mah:mah)

*

Van mreže Alicia

• 5 822
  • Zahvaljeno: 3 puta
  • 63
  • mizantrop 1%
« Odgovor #5 poslato: 19:48:55, 30.Jul.2010. »
Uzivaj u trenutku! Ne razmisljaj previse o svakodnevnim stvarcicama. Razmisli malo, ne moze te nikako previse povrijediti, uvijek ce naici neko bolji ili gori da to isprav, bar na treni. :D

Neka traje, dok je lijepo. ;) Cim prva suza padne, lijepo (mah:mah)

Da si jednom htjela rakinuti, ali bas, uradila bi to, nisi ti ni toliko neodlucna. Znas ti sebi ugoditi. ;)
« Najnovija izmena:: 20:03:05, 30.Jul.2010. Alicia »
Be Weird, at least you will have a unique Personality.

*

Van mreže Perla

• 3 806
  • 2
« Odgovor #6 poslato: 12:27:40, 31.Jul.2010. »
Ma skontala sam da je momak gori od mene, :P ne zna ni on sam sta hoce...hvala na tim stimulirajucim komentarima  (mah:mah) treba nekad na dogadjaje i uticati, pasivnost nikog nigdje nije odvela.. ;)

*

Van mreže Alicia

• 5 822
  • 63
  • mizantrop 1%
« Odgovor #7 poslato: 12:34:36, 31.Jul.2010. »
hehe, tvojim procjenama uvijek je losiji. ;)

bolje posveti se visim ciljevima, znas na sta mislim! Da si uzivala u trenutku onog 8.8. pa dalje, da nisi toliko komplikovala, kao uvijek...bilo bi drugacije. Uvijek ista greska. :P

*

Van mreže Perla

• 3 806
  • 2
« Odgovor #8 poslato: 12:58:30, 31.Jul.2010. »
Ma da budem iskrena, ne znam sta se desilo, upetlajlo se viska ljudi na terenu, vezu su mi svi tumacili, on je bio najgori, ovakav onakv, a momak skroz ok (dupli lavic)... i jos ti presuti par bitnih stvari i pukne... sad ce bas godina dana ;)  Ja znam da grijesim, al trudim se da budem fer, ne uspijeva uvijek.. volim komplikovati, tako mi mozak funkcjonise  (*o*)

*

Van mreže Alicia

• 5 822
  • 63
  • mizantrop 1%
« Odgovor #9 poslato: 13:10:22, 31.Jul.2010. »
Ma da budem iskrena, ne znam sta se desilo, upetlajlo se viska ljudi na terenu, vezu su mi svi tumacili, on je bio najgori, ovakav onakv, a momak skroz ok (dupli lavic)... i jos ti presuti par bitnih stvari i pukne... sad ce bas godina dana ;)  Ja znam da grijesim, al trudim se da budem fer, ne uspijeva uvijek.. volim komplikovati, tako mi mozak funkcjonise  (*o*)

Sama si sebi odg., slusaj samo sebe. ;)

Stranice: 1 2 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000