Poruka ?

• Odgovora: 3

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže ♥ Lutka♥

• **
  • 315
  • 0
  • Pol: Žensko
  • el destino es así...
Poruka ?
« poslato: 13:21:23, 18.Maj.2010. »
Khm
Odlučila sam poslati poruku jednom momku,s kojim sam prijateljica,da mu kažem da osjećam nešto prema njemu?
Pa me zanima kako će on to primiti ,hoće li mu biti drago ili lagano me odbiti?

13.08 split
18.05.2010.

ja merkur i mejsec u egzaltaciji jupitera
on jupiter - u terminu merkura i padu :/
sunce egzaltira mjesec

Mesec 120° Jupiter
Mesec 60° Sunce

http://i387.photobucket.com/albums/oo320/nensilovepink/ancy-1.gif al' nista me se ne tice i malo sta me pomera i dotice sem mozda nje <3

*

Van mreže Šmišonja

Počasni član
  • 2 696
  • Zahvaljeno: 4 puta
  • 19
  • Never Born, or Died. Only Visited This Planet...
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
    • Instagram
    • Badoo
Odg: Poruka ?
« Odgovor #1 poslato: 17:28:18, 18.Maj.2010. »
Da vidimo :

○ ti si Merkur na 04° Bika i Mesec na 24° Raka ~ ovde se baš vidi koliko si emotivno ponesena celom pričom (Mekrur = racio egzaltira Mesec koji je u svom sedištu)

○ on je Jupiter na 27° Riba i Sunce na 27° Bika ~ ovde pak vidimo da iako te on u dubini duše itekako simpatiše, na spoljašnjem racionalnom nivou on pokušava da sakrije svoje emocije i da se postavi uzdržano prema tebi (realno izgon i pad ne moraju da označavaju negativne emocije ~ vrlo često izgon može pokazati odredjenu nelagodnost u ponašanju, dok pad može čak ukazati na povlačenje zbog nesigurnosti ~ jer realno Sunce koje predstavlja njegove emocije egzaltira Mesec, pa samim tim negativnih emocija ne može da bude)

• s obzirom da nas interesuje njegova reakcija na tvoju poruku ~ pogledamo preko Ptolomejeve tabele povezanost izmedju njegovih i tvojih planeta ~ a to je upravo ovo što sam sad malopre napisala : on će se izuzetno obradovati i biće jako polaskan tom tvojom porukom, ali će pokušati da "racionalizuje" celu situaciju jer ni ne predpostavlja da ti gajiš takve emocije prema njemu ~ biće prijatno iznenadjen u svakom slučaju.

• aplikacije izmedju Meseca i Jupitera i Meseca i Sunca nam ukazuju da će on najverovanije i to da ti (po)kaže ali ne odmah po primanju tvoje poruke... najverovatnije će uslediti prvo "dramska pauza" od sat, dva (nadam se i kraća) pa će ti se javiti tj. odgovoriti na tvoju poruku.

U svakom slučaju ~ sa srećom  :srce:
Let me ask you something. If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient? If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous? If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

*

Van mreže olishka

• 705
  • 1
« Odgovor #2 poslato: 17:42:34, 18.Maj.2010. »
 :) Simpaticno

Lutkice i ja kazem, sa srecom!  inlove   :)

*

Van mreže ♥ Lutka♥

• **
  • 315
  • 0
  • el destino es así...
« Odgovor #3 poslato: 18:33:58, 18.Maj.2010. »
Hvala na odgovoru Šmišo  :)
Nadam se da će tako bit,sad sam hrabrija poslat poruku  ;D
Ovih dana ću mu poslat ,pa što bude
I javim šta je bilo

Olishka i tebi hvala na željama  (mah:mah)

http://i387.photobucket.com/albums/oo320/nensilovepink/ancy-1.gif al' nista me se ne tice i malo sta me pomera i dotice sem mozda nje <3

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000