bolje osecanje?

• Odgovora: 8

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže olishka

• 705
  • 1
  • Pol: Žensko
bolje osecanje?
« poslato: 22:31:56, 25.Apr.2010. »
Shmisho, ima li nade da malo zivnem? Imam osecaj kao da mi je mozak iscurio. Neko tuzno i jadno osecanje iliti raspolozenje. Vec mi je muka, a jace od mene. Ne  mogu da se izborim.

25.04.2010
13:27
Vankuve, Kanada

Izvini sto gnjavim, ali mi je vec dosadilo da se ovako osecam. Pa se ko davljenik hvatam za slamcicu:)

*

Van mreže Šmišonja

Počasni član
  • 2 696
  • Zahvaljeno: 4 puta
  • 19
  • Never Born, or Died. Only Visited This Planet...
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
    • Instagram
    • Badoo
Odg: bolje osecanje?
« Odgovor #1 poslato: 09:53:03, 28.Apr.2010. »
Da vidimo :

○ ti si Asc' u Lavu, sa Suncem na 05° Bika na samom kraju IX polja

○ Mesec 00° Vage u na kraju II polja

~ ovde vidimo da sa zdravljem je realno hvala Bogu sve u redu (na fizičko zdravlje mislim u globalu) ali što se tiče tog tvog raspoloženja, sve je bazirano na stresu i reakciji tela na njega. Takodje su moguće povremene teške glavobolje ili problemi sa pritiskom, napetost u vratu / potiljku, osećanje težine u grudima i bolovi u donjem delu ledja dok sediš ili ležiš. Moguć je i povremeni kašalj i "suvo grlo", kao i povećana potreba za slatkim, a jako ti smeta ljuto i kiselo. Takodje, moguće je "trčanje u wc" jer će donji stomak (i crevca i bešika) da rade kako im je volja povremeno, jer ćeš u ovom periodu reagovati i na najmanji stres upravo preko tih organa.

~ ovde u stvari vidimo manji sukob želja i realne situacije, naročito po pitanju novca i posla kojim se baviš. Osećanje ne pripadanja, ili pak osećanje da nisi u mogućnosti da iskažeš svoj puni potencijal te već duže vreme guši i čini da odlazak na posao bude više mučenje, neg' što je bilo na početku kada si krenula da radiš na tom radnom mestu. A moguće je i da postoje problemi ili sa iznosom plate ili sa njenim redovnim primanjem. Za jedno dve nedelje bi trebalo da bude čak i neki razgovor sa nadredjenima po tom pitanju, iako sam razgovor neće mnogo uraditi plodom i poboljšati situaciju  :-\

~ isto tako, vidimo i manje probleme u domu koji već izvesno vreme traju, a koji su kulminaciju imali pre jedno manje od mesec dana, koji su usko povezani ili sa finansijama ili zdravstvenom situacijom jednog od ukućana (roditelja) Moguće je da postoji i odredjena disharmonija sa muškim članovima porodice, dok sa ženskim članovima postoji minimalna harmonična komunikacija ~ na neki način svako tu gleda sebe i ne želi da traži ni savet ni pomoć od tebe, a to je nešto za čim ti vapiješ ~ jer veruješ da je tvoj "životni moto" da budeš uvek tu 24/7 za njih. A za jedno -/+ mesec dana možeš očekivati neke ne baš prijatne vesti i situacije koje će tek da te uznemire u vezi tvoje porodice ~ moguće je da će se finansije ili posao jednog od roditelja pogoršati, ili pak će da stigne loša vest od nekog daljnjeg rodjaka :(

~ ali koliko mogu da vidim iz horarca, tebe najviše brine tvoj odnos sa partnerom koji je na neki način poljuljan (opet zbog finansija) jer njegovo promenljivo i loše raspoloženje direktno utiče na tebe i tvoje samopouzdanje (osećanje da nisi dovoljno "dobra" partnerka jer nisi u mogućnosti da mu pomogneš da mu bude bolje i lepše u životu)

Poboljšanje bi trebalo da usledi za jedno -/+ 4 meseca, kako sa raspoloženjem, tako i sa finansijskom i porodičnom situacijom  :)
Let me ask you something. If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient? If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous? If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

*

Van mreže olishka

• 705
  • 1
« Odgovor #2 poslato: 20:03:45, 05.Maj.2010. »
Shmisho, hvala puno. Izvini sto ti tek sad odgovaram, ali nisam bila u situaciji ranije. 

Tacno, mnogo toga me je snaslo i s roditeljima, a i uopste.  Majka mi je mnogo bolesna, pa sam u strepnji, a i sto se tice partnera, pomoci, finansija sve stoji.  Svaka ti cast!  yeah :flowers: Nadajmo se najboljem. Nema druge. A, dotle sta bude sa zivcima >:( ;)

*

Van mreže Šmišonja

Počasni član
  • 2 696
  • 19
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
    • Instagram
    • Badoo
« Odgovor #3 poslato: 20:11:16, 05.Maj.2010. »
Mora da bude bolje ~ samo borci pobedjuju ~ oni koji pokušaju i ne uspeju nisu gubitnici, već oni koji nisu ni pokušali da se bore  ;)
Let me ask you something. If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient? If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous? If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

*

Van mreže olishka

• 705
  • 1
« Odgovor #4 poslato: 20:15:18, 05.Maj.2010. »
Ispada da je ceo zivot jedna velika borba.  Hvala na podrsci. Inace, trenutno sam u Beogradu, a dokle ne zna se.  Svasta me snaslo, sve nepredvidjeno, ali valjda je i to zivot. :dash:  :)

*

Van mreže Šmišonja

Počasni član
  • 2 696
  • 19
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
    • Instagram
    • Badoo
« Odgovor #5 poslato: 20:23:27, 05.Maj.2010. »
     Naravno da je život borba, a na žalost ova i prošla godina su nakrcane tranzitima koji ni malo ne pomažu, već šta više odmažu ljudima da se i dobro / bolje organizuju i koliko toliko napreduju u životu  (*o*)

Ali... jednom   M O R A   biti   B O LJ E  ... zar ne  ;)

*

Van mreže olishka

• 705
  • 1
« Odgovor #6 poslato: 09:00:59, 06.Maj.2010. »
Nadam se da mora. Uvek naidju periodi kada nam je bolje ili losije.

Shmishonja, tvoja dobra osobina je, pored znanja astrologije, sto si pozitivna i sto imas neku blagost u sebi, sto  deluje na osobu ohrabrujuce.  Lepo je imati takve osobe u svom okruzenju. :flowers:

*

Van mreže Šmišonja

Počasni član
  • 2 696
  • 19
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
    • Instagram
    • Badoo
« Odgovor #7 poslato: 09:53:44, 06.Maj.2010. »
Trudim se ~ to mi je karmički zadatak u ovom životu  :-[

Sve najbolje  :srce:

*

Van mreže olishka

• 705
  • 1
« Odgovor #8 poslato: 15:54:26, 09.Maj.2010. »
Shmisho, probudim se jutros i bole me ledja. Sta mislis ko mi je prvi pao na pamet?  ;D  Pa, ti !  :) Reko, vidi pogodi Shmisha. :flowers: O glavobolji i raznoraznim tegobama da ne govorim, to mi vec dodje kao svekodnevnica.

U svakom slucaju, moje pohvale tebi.  :zaljubljena:

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000