Ocena iz vladanja?

  • Odgovora: 1

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže elenica

  • *****
    Počasni član
  • 4 065
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 53
  • Pol: Žensko
Ocena iz vladanja?
« poslato: 12:02:39, 23.Apr.2010. »
Ovo su samo neki od naslova koji osvanu u novinama, u poslednje vreme na zalost sve cesce:
"Ucenik pretukao profesorku"
"Ucenik pretukao devojcicu na casu"
"Oruzje u skolu nosi svaki deseti ucenik"
"Jedinica u pesnici"
"Decak istukao nastavnicu"...

S obzirom da se u poslednje vreme skolarci postali prilicno agresivni i sve cesce desavaju nasilja po skolama, koju ocenu biste dali (od 1 do 5) za ponasanje danasnjih skolaraca (srednjoskolaca, ali kako je krenulo i osnovci postaju sve gori) na osnovu opsteg utiska koje ste stekli?


 


*

Van mreže olishka

  • ***
  • 705
  • 1
  • Pol: Žensko
Odg: Ocena iz vladanja?
« Odgovor #1 poslato: 18:43:12, 23.Apr.2010. »
Ovo sto si navela, ja ne bih smanjila ocenu iz vladanja, vec bih odstranila ucienika iz skole i prebacila ga u neku specijalizovanu skolu za takvu decu. To bi bila neka vrsta popravnog doma, gde se nastavlja skolovanje i vaspitavanje adolescenata.  Izgleda da nam je takva ustanova postala neophodna.
 




 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
9 Odgovora
3247 Pregleda
Najnovije: 17:05:20, 08.Jul.2010.
Alicia