Cudne stvari se desavaju

• Odgovora: 2

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže olishka

• 705
  • 1
  • Pol: Žensko
Cudne stvari se desavaju
« poslato: 07:29:36, 09.Apr.2010. »
Zadnjih meseci smo svedoci raznih ubistava i samoubistava. Malo me podseca na 90-te, samo sto su se tada ubijali mafijasi, a sada se ubija obicno gradjanstvo.  Sta bi po ovom pitanju mogli da kazu astrolozi na ovom forumu?  Da li se takve stvari vide u horoskopu?  Mozda se takve stvari desavaju sirom sveta, samo sto je Srbija mala pa je malo vise upadljivo.
Najstavljaju se ubustva i samoubistva. To mora ipak da je nesto u atmosferi iliti vasioni. Ajte malo pogleDNITE sta se desava.
« Najnovija izmena:: 19:22:19, 19.Apr.2010. Šmišonja »

*

Van mreže Šmišonja

Počasni član
  • 2 696
  • Zahvaljeno: 4 puta
  • 19
  • Never Born, or Died. Only Visited This Planet...
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
    • Instagram
    • Badoo
Odg: Cudne stvari se desavaju
« Odgovor #1 poslato: 19:28:09, 19.Apr.2010. »
     Da, zaista se neobično (strašne) stvari dešavaju u poslednje vreme  (*o*)

Astrolško "opravdanje" se može pronaći u Solarnim i Lunarnim eklipsama kao i teškim aspektima izmedju sporih tranzitnih planeta (tr. Saturn 90° tr. Pluton, pa tr. Saturn 180° tr. Uran, pa tr. Saturn 180° tr. Jupiter... itd ...) jer se svako Pomračenje vezuje naravno za Mesec ~ a u mundanoj astrologiji Mesec je = narod...

Samim tim ako se to pomračenje poklopi sa nekim teškim tranzitnim aflikacijama, najverovatnije će se desiti nešto "negde" po Svetu. A što se tiče Srbije ~ mislim da je dodatno i u pitanju ovo što si ti rekla ~ mali smo pa nam je sve uvek "pod lupom"  :(
•○• natal •○•
Let me ask you something. If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient? If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous? If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

*

Van mreže olishka

• 705
  • 1
Odg: Cudne stvari se desavaju
« Odgovor #2 poslato: 01:43:51, 23.Apr.2010. »
Ne znam stvarno sta je, ali bas svaki dan procitm ubio nekog, pa sebe.
Danas procitah se ubio i decko od 17 godina. Ne zna se zasto. Svi kazu bio fin decko...nesto ga nateralo, a sta to vise nema ko da objasni.

Mene malo brine sve to.  Nije normalno.

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000