Anketa

Koja je bolja stolarija?

PVC
(33.3%)
Drvena
(66.7%)

PVC ili drvo

• Odgovora: 24
Stranice: « 1 2 3

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže meda 78

• 2 566
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 0
  • Pol: Muško
Odg: PVC ili drvo
« Odgovor #20 poslato: 23:01:49, 21.Feb.2011. »
drvo kao drvo je estetski mnogo lepse,prijatnije jer je od prirodnih materijala ali i takvi prozori su pravljeni shodno vremenu i razvoju i mogucnnostima obrade i izrade...drvo je zivo i ono dise radi  i ono menja svoje dimenzije zapreminski zavisno od godisnjeg doba ,kratkog je veka izrada je jako komplikovana skupa ,zahtevna...a pvc je moderniji zvucno i toplotnoi postojaniji laksi za odrzavanje jeftinije izrade dugotrajniji i savremeniji ,a ko bas voli drvo moze preko pvc-a da  doda nalepnicu  imitacija drveta u svim sarama ili za one sa malo debljim dzepom i pvc stolariju presvucenu sa tankim slojem omiljenog drveta u bilo kojoj varijanti  i boji ,znaci osnova je pvc-bilo da je od plastike ili aluminijuma a zavrsni sloj debljine ,.....koliko ko zeli a toliko i plati .....bude drvo lakirano po obicaju...

*

Van mreže plutonac

• 7 310
  • 77
  • mizantrop 100%
« Odgovor #21 poslato: 01:03:18, 10.Apr.2011. »
imam pvc,lako se odrzava,ne farba se,lepo dihtuju prozori,izolacija dobra,zadovoljan sam..ujedno stitimo sume  8)
"Power is being told you're not loved and not being destroyed by it." Madonna

*

Van mreže pet shop boy

• *
  • 43
  • 0
« Odgovor #22 poslato: 21:43:20, 10.Apr.2011. »
Drvo,prirodni je materijal a i cena mu je priblizno ista kao i pvc.

*

Van mreže Profisale

• *
  • 27
  • 1
« Odgovor #23 poslato: 10:53:03, 01.Dec.2013. »
Imam drvenu stolariju i hteo bi da je zamenim ali sam u dilemi koju da kupim PVC ili Alu stolariju. (rzm)

*

Van mreže Mihaella

• *
  • 2
  • 0
  • Pol: Žensko
« Odgovor #24 poslato: 18:02:55, 13.Okt.2014. »
Drvena stolarija daje poseban izgled savkom domu, mada su pvc i alu stolarija sve cesci izbor onih koji ugradjuju novu stolariju, verovatno zbog lakseg odrzavanja i veka trajanja. Zavisi samo sta ko zeli. :)
« Najnovija izmena:: 20:19:58, 13.Okt.2014. Atomski mrav »

Stranice: « 1 2 3

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000