Prevara xxx

  • Odgovora: 1

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Prevara xxx
« poslato: 00:53:18, 27.Feb.2010. »
Ozenio sam se sa najboljim mogucim namerama, da imam zenu, decu, mir... Medjutim odkad nam se rodio sin moja zena je pocela da se vidja sa drugim muskarcima. To nisu bili neki novi vec oni isti sa kojima se ona vidjala i pre nego li se upoznamo. Ja sam se tome veoma usprotivio medjutim ona je meni rekla da i ja mogu to isto da cinim. Njeni roditelji su rekli da je ona u pravu i da je ja nista ne diram. Moji roditelji nisu bili tog misljenja i rekli su da ja sam napravim izbor. Odlucio sam, razveo se ona je otisla, dete je kod nje i tako... Sada nakon malo vise vremena od razvoda Vas pitam - da li sam nacinio pravilan izbor. Jos da ispotenciram da je broj muskaraca sa kojima je ona kontaktirala a verovatno i dalje cini blizu 10. Voleo sam je ali nisam zeleo da me iluzija ljubavi nacini budalom. Molim za odgovor - da li sam napravio najmanje los izbor.


 


*

Van mreže Ch

  • ******
  • 12 178
  • Zahvaljeno: 28 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Odg: Prevara xxx
« Odgovor #1 poslato: 13:45:38, 27.Feb.2010. »
Nema potrebe da se dupliraju poruke!

Lock.
 




 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: ova tema je trenutno zaključana! Samo administratori i urednici mogu da odgovaraju.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
0 Odgovora
712 Pregleda
Najnovije: 09:42:30, 15.Jul.2014.
Ch
11 Odgovora
2082 Pregleda
Najnovije: 11:23:27, 12.Avg.2014.
Miloš Mi.
5 Odgovora
1534 Pregleda
Najnovije: 23:18:28, 10.Dec.2014.
Miloš Mi.