Osobine vaseg znaka i podznaka?

• Odgovora: 40
Stranice: « 1 2 3 4 5 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže walex

• *
  • 15
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Osobine vaseg znaka i podznaka?
« Odgovor #20 poslato: 22:59:15, 08.Avg.2010. »
Rak-pre svega dobar prijatelj,pozrtvovana i u mnogim stvarima istrajna
Blizanac-radoznala (na kub), lako gubim interesovanja i duhovita..
Kako se uzme i oduzme, kombinacija je naravno ipak najbolja! 8)

*

Van mreže revelation09

• 905
  • 2
« Odgovor #21 poslato: 16:28:00, 13.Okt.2010. »
Cula sam da oni koji su istog znaka i podznaka npr. dupli lav po svojim karakteristikama slice vodoliji tj. znaku koji stoji naspram njihovog...kao poprimaju neke njihove osobine...

Jeste li vi to primjetili?

*

Van mreže plutonac

• 7 310
  • 77
  • Pol: Muško
  • mizantrop 100%
« Odgovor #22 poslato: 05:06:31, 06.Feb.2011. »
rak-skorpion...odlicna kombinacija za mene
rak-dubok,mastovit,posesivan
skorpion-magnetican,zestok,jak...
odlican spoj,zbog bliskosti znakova.. 8)
"Power is being told you're not loved and not being destroyed by it." Madonna

*

Van mreže Alicia

• 5 822
  • Zahvaljeno: 3 puta
  • 63
  • mizantrop 1%
« Odgovor #23 poslato: 00:07:55, 21.Feb.2011. »
rak-skorpion...odlicna kombinacija za mene
rak-dubok,mastovit,posesivan
skorpion-magnetican,zestok,jak...
odlican spoj,zbog bliskosti znakova.. 8)

Slazem se  ;D
Be Weird, at least you will have a unique Personality.

*

Van mreže plutonac

• 7 310
  • 77
  • mizantrop 100%
« Odgovor #24 poslato: 12:40:33, 25.Feb.2011. »
znam  ;D

*

Van mreže meda 78

• 2 566
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 0
« Odgovor #25 poslato: 21:56:48, 25.Feb.2011. »
Djevica-analitična,sitničava,opsjednuta higijenom
Ovan, u ljubavnim igrama nema pandama,ishitren,inpulsivan   nije meni bas lako sa samim sobom....

*

Van mreže plutonac

• 7 310
  • 77
  • mizantrop 100%
« Odgovor #26 poslato: 20:53:34, 08.Mar.2011. »
ASCEDENT ŠKORPION
Podseća sav njegov ţivot na zahuktalu i penušavu reku, koja neumoljivo juri ka svom cilju, jer su i njegova energija i snaga, apsolutno besprimerni i nadahnuti jednom čvrstom i neumoljivom voljom. Neistrošiva je ta energija, sasvim magnetična i ta strasna volja, koja mora da ratuje sa ţivotom, da se neprekidno bori, postavlja sebi najteţe ciljeve. Neumoljiv je on i gotovo, nemilosrdan, kad progonjen strasnom ţeljom, poţeli da dosegne nešto i pobedi nekog, pa nema te prepreke, koju neće oboriti, nagonski surovo, za njega sasvim prirodno, na putu svom. Ne plaši se on ţivota, već ga izaziva, ne plaši se smrti, već je priziva, jer njegova snaga, kao da sve vreme, izazov traţi, izazov koji će stvoriti cilj, koji se dostići nikada ne moţe i što je još vaţnije, dovoljno opasan i za druge neprihvatljiv, jer se, tek tad, njegov ponos raduje. I ţelja se pretvara u strast gladnu, strast u snagu, koja bez uzbuđenja ne ţeli da deluje, pa tek onda, on počinje da stvara svoj svet, oslanjajući se uvek na sebe i svoju volju, koja sama ţeli da odredi pravac i tok ţivota. Baš kao reka, uvek nalazi put, pa kako je po prirodi osvajač, on ne mari mnogo za dobro i zlo, već samo za cilj, koji se dosegnuti mora. On ţeli da vlada stvarnošću, da gospodar bude, pa ne mari za pravdu ili ideal dobra. Kao da je uvek spreman i sposoban da reši sve, da dosegne cilj, njemu je dovoljno tek majušno svetlo, skoro nevidljivo, da do njega dođe. Rušiti ili graditi, nije vaţno, vaţno je to, da ne dozvoli da ţivot nad njim ima moć, već on nad ţivotom. I sve dok ga pokorava, daje pravac, podređuje sebi, on ţivi, sa budnom paţnjom da ţivot sam nad njim, ni u jednom času ne preuzme vlast. Nema za njega gore muke, nego kad njegova energija nema u šta da potroši sebe. Pa, ako za nekog moţemo biti sigurni, da će ostvariti svoj cilj, bez obzira na put, koji mora preći, da će stići tamo gde je naumio, ma koliko to da košta, onda je to baš on, kao što reka mora da se ulije u more, bez obzira, koliko nepredvidiv, lukavo krivudav, dramatičan, tegoban, razoran bio njen tok, bez obzira na predele koje je ostavila za sobom, na sve ade, bare i močvare od izvora do ušća. Da, baš takav je njegov ţivot i takav je on i takav je ovaj neumoljivi, dok gledamo nekog spolja sasvim spokojnog, a unutra sasvim neumoljivog, pomahnitalog, opsesivnog čoveka, progonjenog vlastitom snagom, osuđenog vlastitom energijom, bez premca, da ţivot odredi, savlada i pokori sam. I baš iz tog iskustvenog poverenja u vlastitu snagu, sad se rađa jedna ambicija, koju stvara višak energije, energije, koja primorava samo njega, energije, koja traţi put, ma gde on zalutao, ma šta radili drugi, pa baš zato, iz tog viška nepresušne snage, samo zato što mora napred, dalje, on postaje sam. A potom jasno otkrivamo, jednu sasvim posebnu individualnost. Ovo je na kraju, lik jednog apsolutnog individualiste, u stvari, koga za razliku od svih drugih, kao takvog, nije stvorila kakva pobuna, netrpeljivost spram autoriteta, tuđe volje ili slično, već samo nestvarna snaga energije, koja ga određuje i koju on sledi, dok drugi ostaju daleko, pored kojih on prolazi i gleda, kao reka što pogledom, samo za čas, okrzne predele koji se njoj dive. Tako i on, poput nje, sam i samo za čas, gleda svet oko sebe, koji stoji, svet jednoličan, jer se predeli, ipak, ponavljaju, kao ljudi koje sreće, kao njegovo iskustvo, sasvim besprimereno, kao iskustvo reke, koja zna, da posle planinskog lanca, dolina dolazi, pa opet, ponovo i ponovo. I što više zivi, neumoljiv i nedodirljiv on postaje, ratnik od postanka sveta, iskustva, kakvo drugi, nikada imati neće.

preuzeto iz knjige Astropsihologija G.Milekica
« Najnovija izmena:: 21:01:34, 08.Mar.2011. plutonac »

« Odgovor #27 poslato: 07:19:43, 28.Apr.2011. »
Nista odavde nije tacno..postoji mnogo drugih aspekataa,koji 'boje'nasu licnost..Ne moze se samo na osnovu ascedenta ili sunca utvrditi karakter pojedinca.Ja sam strelac,podznak mi je jarac i mesec mi je bik na algolu.Primecujete da nemam neke izrazene crte strelca.Sve je to individualno,ne treba generalizovati!

*

Van mreže Nale 83

Počasni član
  • 8 252
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 15
« Odgovor #28 poslato: 13:23:09, 28.Apr.2011. »
Olja  (welcome)
Naravno da se ne moze generalizovati i banalizovati i to svako, ko se iole ozbiljnije bavi astrologijom, zna :) Da bi se stekla kompletna slika o profilu licnosti treba sate i sate provesti analizirajuci aspekte, postavku planeta po znaku i kuci ali ovo je ipak "samo" Astro fan club
 (mah:mah)

*

Van mreže hera1983

• *
  • 8
  • 0
« Odgovor #29 poslato: 04:10:57, 01.Jul.2011. »
AMBICIOZNOST JE osnovna karakteristika osoba rođenih u znaku Blizanca i podznaku Lava. (e*e)
Te osobe znaju biti izrazito egoistične, tvrdoglave i nedisciplinirane, a po prirodi egocentrične i ponosne.
Sposobni su organizatori i izrazito pošteni prema drugima.
-ja sam u BLIZANAC podznaku LAV

BLIZANCI - LAV: “Osobnost i luksuz”
Naglašeno ste ambiciozni i imate potrebu izraziti svoju osobnost. Čak i kad se drugi ne slažu s vama, ipak vas poštuju, najviše zbog vaše lojalnosti, vjernosti, tolerancije i otvorenih pogleda na svijet. Volite luksuz i dobro razlikujete pravu vrijednost od plagijata ili kiča. (e*e) (e*e) (e*e) (e*e)

Stranice: « 1 2 3 4 5 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000