posao

• Odgovora: 4

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže mica88

• **
  • 252
  • 0
  • Pol: Žensko
posao
« poslato: 14:50:22, 29.Jan.2010. »
Smile,mene interesuje posao na duze staze.Godine prolaze a ja jos uvek nemam na vidiku neki posao na koji mogu da racunam.Konkurisala sam na vise mesta i sada cekam.Pitanje je kada cu dobiti posao i ako mozes da mi kazes gde bih mogla raditi npr.da li je u pitanju banka, firma,butik...da li ima sanse da radim u svom mestu ili ne?
29.01.2010 14.41h Vrbas

Hvala!

*

Van mreže Šmišonja

Počasni član
  • 2 696
  • Zahvaljeno: 4 puta
  • 19
  • Never Born, or Died. Only Visited This Planet...
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
    • Instagram
    • Badoo
Odg: posao
« Odgovor #1 poslato: 15:26:58, 29.Jan.2010. »
Da vidimo :

• ti si Asc' u Raku, sa Mesecom na 29° Raka u praznom hodu u I polju ~ upravo opisano osećanje "vakuma" i "šta dalje"
• potencijalni posao je Jupiter na 02° Riba u IX polju, ali i retro Mars na 09° Lava (jer je u X polju umetnut znak Ovna)

○ treba nam aplikacija izmedju Meseca i Jupitera, ili pak izmedju Meseca i Marsa, da bi dobitli potvrdan odgovor. Mesec i Jupiter nemaju aplikaciju ~ to nam pokazuje da prvi posao za koji si konkurisala ~ neće ti se ni javiti najverovatnije (jer Jupiter nema povezanosti sa Mesecom preko tabele) iako si ti ulagala najveće nade baš u taj posao (Mesec egzaltira Jupitera) posle toga Mesec ima aplikaciju sa Saturnom ~ ovde vidimo period čekanja (od -/+ nedelju dana) kako budeš ustanovila da te nisu primili na posao za koji si prvo konkurisala, pa ondak Mesec ima aplikaciju sa Marsom (i to O°!) što nam "kaže" da je najverovatnije drugi posao "taj" za koji si konkurisala i da je najveća verovatnoća da će te primiti (iako ni sam Mars nema povezanosti sa Mesecom preko tabele, dok ti kao Mesec si povezana i preko tripliciteta i stepena i pada ~ to je posao za koji si se školovala i imaš iskustva) a vremenski je -/+ 2 meseca (?)

○ tipologija samog posla bi trebalo da bude vezana za novac, dokumenta...

Sa srećom  ;)
Let me ask you something. If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient? If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous? If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

*

Van mreže mica88

• **
  • 252
  • 0
« Odgovor #2 poslato: 15:32:14, 29.Jan.2010. »
Hvala ti na brzini i trudu!
A da li je posao vezan za mesto u kome zivim ili neki kraci put?

*

Van mreže Šmišonja

Počasni član
  • 2 696
  • Zahvaljeno: 4 puta
  • 19
  • Never Born, or Died. Only Visited This Planet...
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
    • Instagram
    • Badoo
« Odgovor #3 poslato: 17:13:13, 29.Jan.2010. »
Ne vi trebalo da bude u drugom mestu. Kako horarac "kaže" to je posao koji je relativno blizu mesta stanovanja.
Let me ask you something. If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient? If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous? If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

*

Van mreže mica88

• **
  • 252
  • 0
« Odgovor #4 poslato: 21:50:12, 29.Jan.2010. »
Hvala Smile,sad znam o kom je konkursu rec.Danas sam konkurisala na najmanje 6 mesta,tako da nisam bila sigurna.

Hvala ti puno!

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000