Otkaz na poslu

  • Odgovora: 9

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže miss80

  • *****
    Počasni član
  • 5 001
  • 3
  • Pol: Žensko
Otkaz na poslu
« poslato: 01:08:35, 29.Okt.2009. »
Samo onaj ko je iskusio otkaz,može da kaže kako je ovo stresno i neprijatno iskustvo.Nažalost,zbog sveopšte krize,svedoci smo da je mnogo ljudi dobilo otkaz na poslu.Što je najgore,ništa loše nisu uradili,jednostavno su postali tehnološki višak.
Da li ste vi imali prilike da dobijete otkaz i kako ste se ponašali u toj situaciji,imate li savet za ljude koji su ostali bez posla?


 


*

Van mreže web manijak

  • ***
  • 1 841
  • 31
  • Pol: Muško
  • Neka ostane licno
Odg: Otkaz na poslu
« Odgovor #1 poslato: 18:16:30, 29.Okt.2009. »
Trebaju da budu optimisti kao ovaj moj smajli i da piche dalje :)
 

*

Van mreže miss80

  • *****
    Počasni član
  • 5 001
  • 3
  • Pol: Žensko
Odg: Otkaz na poslu
« Odgovor #2 poslato: 19:45:04, 16.Nov.2009. »
Misim da treba da odmah krenu da traze drugi posao i da ne gube nadu da ce ga naci i pored krize.Mogu i da iskoriste vreme kad ne rade,da zavrse neki kurs ili usavrse neku vestinu koja ce im u buducnosti koristiti.
 

*

Van mreže web manijak

  • ***
  • 1 841
  • 31
  • Pol: Muško
  • Neka ostane licno
Odg: Otkaz na poslu
« Odgovor #3 poslato: 18:23:09, 27.Dec.2009. »
ili eventualno odu inostranstvo :D
 

*

Van mreže olishka

  • ***
  • 705
  • 1
  • Pol: Žensko
Odg: Otkaz na poslu
« Odgovor #4 poslato: 19:02:28, 14.Mar.2010. »
I u inostranstvu se dobijaju otkazi preko noci. Samo dodjes ujutru i informise te sef da si dobio otkaz.  Izlazis napolje kao poslednji kriminalac u pratnji dva coveka iz obezbedjenja i s kutijom u kojoj su stvari iz tvog pisaceg stola.  Mislim da je za nas mnogo stresnije, kada bez posla ostanemo u tudjoj zemlji, pogotovo sto imaju surov sistem otkaza, kao sto sam i navela.

Naravno da treba odmah poceti sa trazenjem drugog posla, jer u protivnom dolazi do manjka samopuzdanja, pada adrenalina i stanje melanholicnosti, neki cak zapadaju i u depresiju. 
U svakom slucaju, tesko je vreme u celom svetu po pitanju posla. 
 

*

Van mreže flame

  • ***
  • 651
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Otkaz na poslu
« Odgovor #5 poslato: 13:31:08, 16.Mar.2010. »
Samo onaj ko je iskusio otkaz,može da kaže kako je ovo stresno i neprijatno iskustvo.Nažalost,zbog sveopšte krize,svedoci smo da je mnogo ljudi dobilo otkaz na poslu.Što je najgore,ništa loše nisu uradili,jednostavno su postali tehnološki višak.
Da li ste vi imali prilike da dobijete otkaz i kako ste se ponašali u toj situaciji,imate li savet za ljude koji su ostali bez posla?

Nazalost upravo to mi se desilo prije par mjeseci. Dosla sam na posao kao i svaki dan i poslodavac nam je svima rekao da dobivamo otkaz zbog krize i da od tog dana vise ne radimo. Bio je to nemali sok jer je bilo naglo i donekle neocekivano. Mislim da bi normalnije bilo da je to najavio ranije pa da se psihicki pripremimo. Trebalo mi je 3 tjedna da dodem k sebi.
 


*

Van mreže Dragon

  • *
  • 1
  • 0
  • Pol: Muško
Odg: Otkaz na poslu
« Odgovor #6 poslato: 16:25:16, 12.Jul.2010. »
Jednom sam osetio da cu dobiti otkaz i bio sam brzi. Ja sam im dao otkaz i osecao sam se mnogo lepo. Sledeci put sam opet osetio, ali sam oklevao da prvi povucem potez, tako da sam dobio otkaz. Naravoucenije: Ako vec osetis da ce te oterati, mnogo je bolje da sami date otkaz. Psihicki osecaj je neuporedivo bolji!
 

*

Van mreže miss80

  • *****
    Počasni član
  • 5 001
  • 3
  • Pol: Žensko
Odg: Otkaz na poslu
« Odgovor #7 poslato: 09:39:00, 13.Jul.2010. »
Uh,možda jeste bolje dati,nego dobiti otkaz,ali šta posle,gde posle?Naravno,kad je situacija kako si je opisao,kad nemaš alternativu?
 

*

Van mreže web manijak

  • ***
  • 1 841
  • 31
  • Pol: Muško
  • Neka ostane licno
Odg: Otkaz na poslu
« Odgovor #8 poslato: 14:27:52, 16.Jul.2010. »
I u inostranstvu se dobijaju otkazi preko noci. Samo dodjes ujutru i informise te sef da si dobio otkaz.  Izlazis napolje kao poslednji kriminalac u pratnji dva coveka iz obezbedjenja i s kutijom u kojoj su stvari iz tvog pisaceg stola.  Mislim da je za nas mnogo stresnije, kada bez posla ostanemo u tudjoj zemlji, pogotovo sto imaju surov sistem otkaza, kao sto sam i navela.

Naravno da treba odmah poceti sa trazenjem drugog posla, jer u protivnom dolazi do manjka samopuzdanja, pada adrenalina i stanje melanholicnosti, neki cak zapadaju i u depresiju. 
U svakom slucaju, tesko je vreme u celom svetu po pitanju posla. 
bar su im vece plate  ;D
 

*

Van mreže sladjica

  • ***
  • 949
  • 1
  • Pol: Žensko
Odg: Otkaz na poslu
« Odgovor #9 poslato: 16:54:52, 16.Jul.2010. »
bar su im vece plate  ;D
ali i troškovi veći, tako da to dođe isto...
 




 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
1 Odgovora
1312 Pregleda
Najnovije: 20:00:34, 07.Mar.2012.
Maestro
17 Odgovora
3086 Pregleda
Najnovije: 05:28:21, 11.Nov.2013.
Zlajo
0 Odgovora
861 Pregleda
Najnovije: 15:39:28, 05.Jun.2016.
Miloš Mi.