Asteroidi

  • Odgovora: 23
Stranice: « 1 2 3 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Feniks

  • ***
  • 983
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 1
  • Pol: Žensko
Odg: Asteroidi
« Odgovor #10 poslato: 11:41:01, 03.Jan.2010. »
A na kom programu se moze videti gde nam je Eros/Kupid a i Ceres? Sad kad ovako sve lepo stoji sao jos da znam gde su mi.. ;)
 


*

Van mreže Šmišonja

  • *****
    Počasni član
  • 2 697
  • Zahvaljeno: 7 puta
  • 19
  • Pol: Žensko
  • Never Born, or Died. Only Visited This Planet...
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
    • Instagram
    • Badoo
Odg: Asteroidi
« Odgovor #11 poslato: 11:53:17, 03.Jan.2010. »
Uvek možeš preko www.astro.com da ukucaš brojeve tih asteroida prilikom "sklapanja" natalnog čarta  :)
Eros je 433, Kupid 763, Ceres 1

Evo ovde na slici ono što je zaokruženo ~ tu klikneš i dobiješ spisak asteroida koji te interesuju  ;)


Let me ask you something. If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient? If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous? If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?
 

*

Van mreže Feniks

  • ***
  • 983
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 1
  • Pol: Žensko
Odg: Asteroidi
« Odgovor #12 poslato: 13:25:20, 03.Jan.2010. »
Xe...eto meni jos materije za razmisljanje..Xvala.. ;)
 

*

Van mreže Šmišonja

  • *****
    Počasni član
  • 2 697
  • Zahvaljeno: 7 puta
  • 19
  • Pol: Žensko
  • Never Born, or Died. Only Visited This Planet...
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
    • Instagram
    • Badoo
Odg: Asteroidi
« Odgovor #13 poslato: 13:28:43, 03.Jan.2010. »
Heh, eto, imaš preko 14,500 hiljada materijala za razmišljanje ~ taman da se skrate ovi zimski dani i noći  ;)
Let me ask you something. If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient? If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous? If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?
 

*

Van mreže Feniks

  • ***
  • 983
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 1
  • Pol: Žensko
Odg: Asteroidi
« Odgovor #14 poslato: 15:39:50, 03.Jan.2010. »
Heh, ;D a ja se nesto prikachila za ovog Adonisa..pa od negde mora da se pocne(od pocetka - problema.. >:()

2101 Adonis – seksualni magnetizam, u ženskom natalnom čartu – privlačan muškarac koji često "šteti reputaciji ili mentalnom zdravlju" ali se žena toliko vezuje za njega da protivureči zdravom razumu, kao i ljubavna magija [u muškom natalu ~ sve zavisnosti od aspekata, donosi ili odnosi tom muškarcu ovakvu vrstu "smrtonosne" harizme]

E ovog sam pronasla na 2`Strelca u 8-moj kuci. Ubice me...
>:(
 

*

Van mreže Šmišonja

  • *****
    Počasni član
  • 2 697
  • Zahvaljeno: 7 puta
  • 19
  • Pol: Žensko
  • Never Born, or Died. Only Visited This Planet...
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
    • Instagram
    • Badoo
Odg: Asteroidi
« Odgovor #15 poslato: 15:44:31, 03.Jan.2010. »
     Da, njih možeš tako da gledaš, ali ja volim da ih posmatram i proučavam u uporednim čartovima... pa ako na primer partner ima neku planetu (naravno kao tipični TA ne koristim Uran, Neptun i Pluton) neku planetu na nekom asteroidu u mom natalu ~ e ondak mi je to interesantno, al ovako čisto kad gledamo u mom natalnu, i nije baš (jer asteroidima treba "inicijalna kapisla" da bi "proradili" a to najbolje može neka "tudja" planeta da odradi po mom skromnom mišljenju  ;D )
Let me ask you something. If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient? If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous? If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?
 


*

Van mreže Feniks

  • ***
  • 983
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 1
  • Pol: Žensko
Odg: Asteroidi
« Odgovor #16 poslato: 15:54:54, 03.Jan.2010. »
 :mig:
Skromno, ali 100% istinito, jer sam gledala svoj Eros koji je retrogardan u Biku i I-polju, i jock..mislim da, ali za tango je potrebno dvoje, troje..xixi..kako ko zeli.
I da, desilo se bas njegov Uran na 0`Strelca na manje od 2` mog Adonisa..da bar jednom ubodem obrnuto..nego ajde, neka mu.. ;D

A ako je moj Kupid na 1` od njegovog Meseca u Devici..eee..ee.. jer on sad pistolj, a ja kapisla.. Inache i Kupid i Psiha su mi na istom 5` stepenu.. (*o*)
« Najnovija izmena:: 16:28:08, 03.Jan.2010. Feniks »
 

*

Van mreže posejdon

  • *
  • 81
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Asteroidi
« Odgovor #17 poslato: 17:45:11, 06.Feb.2010. »
pa finotaj uran te smuti na brzinu pa obicno ne znas gde ti dupe a gde glava onda a kupidon i psiha saradjuju da nadju tvoju pravu ljubav,mora u tebi izazvati onaj osecaj hemije a i lepota mora biti na doobrog izgleda

*

Van mreže Feniks

  • ***
  • 983
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 1
  • Pol: Žensko
Odg: Asteroidi
« Odgovor #18 poslato: 22:49:02, 06.Feb.2010. »
pa fino taj uran te smuti na brzinu pa obicno ne znas gde ti dupe a gde glava onda a kupidon i psiha saradjuju da nadju tvoju pravu ljubav,mora u tebi izazvati onaj osecaj hemije a i lepota mora biti na doobrog izgleda
Ma mene je vise interesovalo, posto je ta osoba izazvala sve to, kod mene sta je s tim mojim uticajem na njegov mesec???
 

*

Van mreže posejdon

  • *
  • 81
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Asteroidi
« Odgovor #19 poslato: 08:56:10, 07.Feb.2010. »
tvoj izgled zadovoljava njegove standarde kao tipa kakva zena mu se dopadne na prvi pogled,sad ako porice onda laze posto je ovo ocit prikaz (e*e)


Stranice: « 1 2 3 »

 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
2 Odgovora
11661 Pregleda
Najnovije: 16:07:02, 20.Okt.2013.
Pokahontas-84