Psorijaza

• Odgovora: 15
Stranice: « 1 2

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže bambam

• *
  • 1
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Psorijaza
« Odgovor #10 poslato: 20:47:09, 26.Jan.2012. »
Mozda ce zvucati kao fraza, ali je gosp. Nedjo Pikula mom ocu vratio osmeh na lice i volju za zivotom. Posle prvog susreta sa njim rekao je: "Ovaj covek mi uliva poverenje, ako mi ni ovo ne uspe, definitivno odustajem, jer nakon ovoliko godina bezuspesnih pokusaja nemam vise snage da se borim". Na njegovu srecu i na srecu svih nas njemu najblizih naisao je na pravog coveka i uspeo. Nadam se da ce svi koji imaju problem sa psorijazom procitati ovu poruku i obratiti se gospodinu Nedji i napokon se izboriti sa ovom ruznom bolescu. VELIKO MU HVALA!!!

*

Van mreže andrijanass

• *
  • 1
  • 0
« Odgovor #11 poslato: 10:40:10, 08.Okt.2012. »
molim vas za broj od Nedje Pikola za psorijazu ::)

*

Van mreže kaguar

• *
  • 1
  • 0
  • Pol: Muško
« Odgovor #12 poslato: 15:31:49, 11.Nov.2012. »
O Nedeljku Pikoli mozete procitati ovde http://bilje.ifastnet.com/travar.php?id=52tu imate i broj telefona..
« Najnovija izmena:: 13:21:45, 07.Okt.2015. Founder »

*

Van mreže prirodanet

• *
  • 2
  • 0
« Odgovor #13 poslato: 11:29:43, 22.Mar.2013. »
Ja koristim biljni melem od BIO NATURA koji se zove HERBA MELEM,odlican je.
Meni su se povukle krastice i crvenilo vec posle desetak dana upotrebe.

*

Van mreže ivana zr

• *
  • 1
  • 0
« Odgovor #14 poslato: 11:59:27, 07.Okt.2015. »
koga zanima broj telefona neka se javi na mail mandjuka.ivana@gmail.com
« Najnovija izmena:: 12:07:54, 07.Okt.2015. ivana zr »

*

Van mreže pesa

• *
  • 1
  • 0
« Odgovor #15 poslato: 10:55:21, 16.Okt.2015. »
Takodje zelim da pohvalim travara Nedeljka Pikulu, da nije bilo njega ja bih sva u psorijazi.  Za dve godine mukotrpne bolesti sam izmenjala sve moguce dermatologe, lezala dve nedelje na wma i nista.  I onda je Nedjo sve to svojim ZLATNIM MELEMIMA zavrsio za nepunih mesec dana. Ja najzad ovog leta nosim samo kratko i mogu opusteno da odem na more bez ikakvih cimanja i raznoraznih poglega zaljenja...Svi koji zele da se osecaju lepo u svojoj kozi neka se jave..... :)
moze li broj telefona od gospodina na
pedja89.markovic@yahoo.com

Mozda ce zvucati kao fraza, ali je gosp. Nedjo Pikula mom ocu vratio osmeh na lice i volju za zivotom. Posle prvog susreta sa njim rekao je: "Ovaj covek mi uliva poverenje, ako mi ni ovo ne uspe, definitivno odustajem, jer nakon ovoliko godina bezuspesnih pokusaja nemam vise snage da se borim". Na njegovu srecu i na srecu svih nas njemu najblizih naisao je na pravog coveka i uspeo. Nadam se da ce svi koji imaju problem sa psorijazom procitati ovu poruku i obratiti se gospodinu Nedji i napokon se izboriti sa ovom ruznom bolescu. VELIKO MU HVALA!!!
moze li broj telefona od gospodina na
pedja89.markovic@yahoo.com
« Najnovija izmena:: 11:25:51, 16.Okt.2015. Atomski mrav »

Stranice: « 1 2

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000