Da li volite više da dajete poklone ili da ih dobijate?

  • Odgovora: 20
Stranice: 1 2 3 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže miss80

  • *****
    Počasni član
  • 5 001
  • 3
  • Pol: Žensko
Da li volite više da dajete poklone ili da ih dobijate?
« poslato: 01:19:19, 14.Jul.2009. »
Davanje i primanje poklona stvara čarobnu atmosferu,zbližava ljude i čini ih srećnim.Ja lično,se mnogo radujem kad dobijem poklon i zato volim rodjendane i sl. ali volim i da drugima poklanjam.Uvek biram poklone sa pažnjom,vodeći računa o željama i potrebama osobe kojoj je poklon namenjen.Najviše me povredi kada mi neko poklanja stvari koje nemaju veze sa mnom,kao da me ne poznaje,to samo govori da je poklon kupio radi reda.

Da li i vi volite poklone,da li im se radujete,uzvraćate li tu pažnju i šta je po vama idealan poklon za prijatelja,voljenu osobu ili pak vašeg šefa?


 


*

Van mreže gemini-leo

  • **
  • 230
  • 0
  • Pol: Žensko
  • HAKUNA MATATA!
Odg: Da li volite više da dajete poklone ili da ih dobijate?
« Odgovor #1 poslato: 15:56:56, 18.Jul.2009. »
Paaa... Mozda ovo drugo.  :) salim se.
Najvise volim da priredjujem rodjendanska iznenadjenja u ponoc... Tad se moja kreativnost ukljuci  :D

*

Van mreže miss80

  • *****
    Počasni član
  • 5 001
  • 3
  • Pol: Žensko
Odg: Da li volite više da dajete poklone ili da ih dobijate?
« Odgovor #2 poslato: 21:07:13, 18.Jul.2009. »
Možda da čujemo nešto o tim iznenađenjima,kakva su?
Ja lično mnogo volim pokone :)
 

*

Van mreže revelation09

  • ***
  • 905
  • 2
  • Pol: Žensko
Odg: Da li volite više da dajete poklone ili da ih dobijate?
« Odgovor #3 poslato: 15:42:11, 06.Avg.2009. »
Ja volim da tu postoji neka ravnoteza...da dajes onoliko koliko dobijas-reciprocitet..

Medjutim tako je samo u teoriji.U praxi je mnogo drugacije...tu mnogo vise dajem nego sto dobijam. Kad su pokloni koje drugima kupujem u pitanju zaista vodim racuna da to ne bude cisto tako nesto...Trudim se da kupim nesto sto ta osoba voli, sto joj treba ili sto bi moglo da joj koristi...naravno sve ovo saobrazno mom stanju u novcaniku...Nekad je to samo nesto simbolicno=mali znak paznje...ali tada opet gledam da se dopadne i da je lijep poklon...
Licno, volim taj osjecaj kad kupim nekome nesto do cega im je stalo, to mi pricinjava zadovoljstvo.Smatram da taj poklon predstavlja osobu koja ga poklanja-poklonodavca i nikad ne bih dozvolila sebi da se obrukam cak i kad poklanjam osobi koja meni nikad nista nije dala ili mi je 'malo' dala!

Naravno volim i da dobijam poklone, ali rijetko su oni bas tako lijepi.Nisam ja snob, nego imam osjecaj da osobe kad kupuju poklon manje gledaju recimo sto ja volim ili sto bi me obradovalo nego kupuju nesto bzv, koje mozda i vise kosta ali dzaba kad je potpuno bespotrebno!!!!!!!!!

Inace mislim da je meni bas lako kupiti poklon...ja volim jako bizuteriju-znaci ne mora uopste vrijedan nakit kad ima kvalitetne i povoljne bizuterije, dobra knjiga, cd ,suvenir itd

Inace sam cin poklanjanja je divan obicaj i ne bih voljela da se iskorjeni...To je znak da je osoba mislila na vas-ovdje govorim o poklonu bez povoda kao sto je npr rodjendan, a jos ako dobijete ono sto vam treba, to je znak da neko osluskuje vase potrebe i zelje...itd...

*

Van mreže miss80

  • *****
    Počasni član
  • 5 001
  • 3
  • Pol: Žensko
Odg: Da li volite više da dajete poklone ili da ih dobijate?
« Odgovor #4 poslato: 21:05:30, 06.Avg.2009. »
Pokloni su ustvari sjajna stvar :D Ali samo kada su od srca!
 

Odg: Da li volite više da dajete poklone ili da ih dobijate?
« Odgovor #5 poslato: 00:07:00, 07.Avg.2009. »
Ja vise volim da poklanjam, nesto nisam naucio da dobijam poklone, tako je  bilo barem  u mom detinjstvu, od roditelja sam dobijao u novcu, pa kupim sta mi se svidja , valjda ih je mrzelo da hodaju po trgovinama  (*o*). Znam nije to pravi poklon, ali sta da radim, barem su me kao malog  naucili da  raspolazem novcem, imao sam malu kasicu jos sa 5 god sam znao  da stekam pare za crne dane. 

Rodbina mi je sva grebatorska, tako nista posebno od njih  :-[
Inace nisam cicija, znam kad, gde i na sta da potrosim pare. Znam da ubodem dobar poklon  :)
 


Odg: Da li volite više da dajete poklone ili da ih dobijate?
« Odgovor #6 poslato: 00:34:19, 07.Avg.2009. »
volim i da dajem ida dobijam poklone, zar  to nije super?
 

*

Van mreže milica-tea

  • **
  • 479
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Da li volite više da dajete poklone ili da ih dobijate?
« Odgovor #7 poslato: 18:56:26, 14.Sep.2009. »
da dajem...
 

*

Van mreže crvena

  • *****
    Počasni član
  • 3 277
  • 7
  • Pol: Žensko
Odg: Da li volite više da dajete poklone ili da ih dobijate?
« Odgovor #8 poslato: 21:08:32, 14.Sep.2009. »
Bez lazne skromnosti...  vise volim da ih primam   :-[  Ali i kada ja kupujem poklon, potrudim se da to bude nesto sto znam da je toj osobi potrebno ili da ce joj se svideti :)
...Ako zelis da ti se ostvare snovi, ne smes dugo spavati...
 

*

Van mreže narcisa zec

  • *****
    Počasni član
  • 4 384
  • 34
  • Pol: Žensko
Odg: Da li volite više da dajete poklone ili da ih dobijate?
« Odgovor #9 poslato: 23:30:04, 02.Maj.2010. »
Vise se obradujem kad primim poklon  :D koji mi se dopada naravna,
grozan je osjecaj kad primis poklon koji ti se ne svidja pa moras da odglumis pa si sebi bljakkkkk a i provale te odma  ;) Volim i da poklanjam.
Velik je onaj čovjek koji nije izgubio srce djeteta
 


Stranice: 1 2 3 »

 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
10 Odgovora
3368 Pregleda
Najnovije: 13:54:11, 10.Dec.2009.
slatka_koketa
36 Odgovora
10468 Pregleda
Najnovije: 20:24:56, 20.Feb.2016.
Presrećna
18 Odgovora
4198 Pregleda
Najnovije: 21:46:41, 16.Mar.2010.
miss80