Sta muskarci najvise vole?

  • Odgovora: 11
Stranice: 1 2 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Ch

  • ******
  • 12 178
  • Zahvaljeno: 28 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Sta muskarci najvise vole?
« poslato: 10:31:38, 14.Jun.2009. »
Kakvo telo muškarci najviše vole?
Nedelja, 14. jun 2009. 10:14    

Ako mislite da su napumpane grudi Pamele Anderson ideal muških snova, varate se!
Istraživanje sprovedeno u Sidneju pokazalo je da je prosečan oblik ženske siluete najpopularniji među jačim polom.

Muškarcima je najprivlačnija zdrava i vitka silueta žene starosti između 25 i 44 godina. Istraživanje je sprovedeno među sto studenata Univerziteta Novog južnog Velsa u Sidneju, kojima su pokazane fotografije žena različitih oblika - od "Plejbojevih" zečica sa ogromnim grudima, do mršavih manekenki, preko holivudskih ikona od dvadesetih godina prošlog veka, do prosečne žene 21. veka.
"Određeni odnos dimenzija struka i kukova učiniće vas privlačnim bez obzira na težinu", rekao je profesor Rob Bruks, koji je vodio istraživanje.

On je dodao da idealne mere, za koje su do sada smatrane cifre 90-60-90, sada imaju "nekoliko dodatnih centimetara".
Njegovo istraživanje pokazalo je i da muškarci privlačnijim smatraju nešto niže žene, prosečne visine oko 162 centimetra.

(MONDO)


 


*

Van mreže jelenacv

  • ***
  • 725
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Sta muskarci najvise vole?
« Odgovor #1 poslato: 15:56:14, 15.Jun.2009. »
162? Jao, sto je divno to istrazivanje :D  A ovo 60+neki cm preko je ok, 90+ za bokove takodje, ali 90+ za grudi, eh... treba imati srece...

 

*

Van mreže Šmišonja

  • *****
    Počasni član
  • 2 697
  • Zahvaljeno: 7 puta
  • 19
  • Pol: Žensko
  • Never Born, or Died. Only Visited This Planet...
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
    • Instagram
    • Badoo
Odg: Sta muskarci najvise vole?
« Odgovor #2 poslato: 16:17:52, 15.Jun.2009. »

162? Jao, sto je divno to istrazivanje :D  A ovo 60+neki cm preko je ok, 90+ za bokove takodje, ali 90+ za grudi, eh... treba imati srece...




Ja se ondak definitvno ne uklapam u visinu... imam 10cm više, a za obim grudi...  :-[ ... imam mnogo više ot tih 90cm... al' me nije briga... meni je lepo takva kakva sam i volim sebe takvu "ne savršenu"  :D
Let me ask you something. If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient? If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous? If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?
 

*

Van mreže lilka

  • *****
    Počasni član
  • 1 314
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 4
  • Pol: Žensko
Odg: Sta muskarci najvise vole?
« Odgovor #3 poslato: 17:04:52, 15.Jun.2009. »
ahaaa u tome je caka,zato sam poželjna žena ;D..visina je razlog :pijani:

*

Van mreže Šmišonja

  • *****
    Počasni član
  • 2 697
  • Zahvaljeno: 7 puta
  • 19
  • Pol: Žensko
  • Never Born, or Died. Only Visited This Planet...
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
    • Instagram
    • Badoo
Odg: Sta muskarci najvise vole?
« Odgovor #4 poslato: 18:29:51, 15.Jun.2009. »
E, da je samo visina kod tebe 5+ ... a ostalo?  ;)
Let me ask you something. If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient? If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous? If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?
 

*

Van mreže revelation09

  • ***
  • 905
  • 2
  • Pol: Žensko
Odg: Sta muskarci najvise vole?
« Odgovor #5 poslato: 17:43:40, 25.Sep.2009. »
Svidjaju mi se rezultati ovog istrazivanja ;)


*

Van mreže milica-tea

  • **
  • 479
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Sta muskarci najvise vole?
« Odgovor #6 poslato: 19:16:03, 25.Sep.2009. »
ja sam visoka 170 ali imam mere 90-60-90 :D
 

*

Van mreže elenica

  • *****
    Počasni član
  • 4 065
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 53
  • Pol: Žensko
Odg: Sta muskarci najvise vole?
« Odgovor #7 poslato: 14:10:40, 15.Feb.2010. »
Šta ih izluđuje?

Možda ćete se iznenaditi odgovorom, ali muškarci ne padaju na šminku ili konfekcijski broj 34. Privlače ih atributi poput kovrdžave kose, dugih nogu i naravno - oblina

1. Crvena boja
Muškarci obožavaju da vide ženu u crvenoj haljini. Naučno je dokazano da su muškarcima seksualno privlačnije žene koje nose crvenu odeću. Zato, kada se sledeći put spremate za izlazak s partnerom, odaberite bar jedan od odevnih predmeta u toj boji.
2. Duga kovrdžava kosa
Velika količina šminke i detaljno uređivanje od glave do pete nije ono što će privući muškarčevu pažnju. Najjednostavniji način da ga privučete je da pustite kosu i ukovrdžate je (ako već takvu nemate). To je ono što prvo uočavaju i smatraju neodoljivim.
3. Obline
Odavno je poznato da muškarci ne vole mršave žene. Muškarci vole obline jer, kako kažu, takve žene izgledaju zdravo i seksepilno. Zato, recite zbogom dijetama, nabacite normalnu težinu i uživajte s muškarcem svojih snova.
4. Duge seksi noge
Muškarcima klecaju kolena od dugih ženskih nogu. Smatraju da je to najženstveniji deo ženskog tela i uživaju kada vide ženu dugih nogu kako graciozno hoda u miniću. Ako ste ponosna vlasnica takvog para nogu, šta reći... blago vama!
5. Duboke tamne oči
Bez obzira na to da li imaju plave, crne, zelene ili smeđe oči, žene u njima skrivaju emocije. Muškarci su slabi na žene s velikim očima koje im, kako kažu, ulivaju poverenje. U jednom istraživanju muškarci su priznali da u velikim ženskim očima mogu da vide odraz svojih pozitivnih osobina.
6. Brinete, a ne plavuše
Jedno istraživanje tvrdi da muškarci više vole brinete, nego plavuše. To posebno dolazi do izražaja kada biraju životnu partnerku. Plava kosa možda deluje glamurozno, ali u tamnijoj kosi ima nečeg šarmantnog što privlači muškarce. Istraživanje je otkrilo i da se muškarcima tamnokose žene čine stabilnije i osećajnije.
7. Inteligencija
Lepota u kombinaciji s pameću čini ubistvenu kombinaciju. Inteligentna žena brzo pronalazi put do muškarčevog srca. Neki muškarci priznaju da im je kod žena najprivlačniji intelekt, jer obožavaju kada su im žene u razgovorima ravnopravni partneri.

izvor


Da li vam se svidjaju rezultati istraživanja?  :D
 

*

Van mreže Alicia

  • *****
  • 5 822
  • Zahvaljeno: 3 puta
  • 64
  • Pol: Žensko
  • mizantrop 1%
Odg: Sta muskarci najvise vole?
« Odgovor #8 poslato: 19:30:04, 09.Jan.2014. »
On je dodao da idealne mere, za koje su do sada smatrane cifre 90-60-90, sada imaju "nekoliko dodatnih centimetara".
Koliko je to "+" ? ;D
Be Weird, at least you will have a unique Personality.
 

*

Van mreže Miloš Mi.

  • *******
    Marketing menadzer
  • 5 205
  • Zahvaljeno: 41 puta
  • 193
  • Pol: Muško
  • Nije bitna masa nego izdržljivost :P
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
Odg: Sta muskarci najvise vole?
« Odgovor #9 poslato: 16:47:20, 15.Jan.2014. »
Obline? Pa moze  ;D
Strah me čini jačim i boljim.
 


Stranice: 1 2 »

 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
8 Odgovora
3232 Pregleda
Najnovije: 12:47:35, 02.Dec.2014.
zaza
4 Odgovora
1685 Pregleda
Najnovije: 20:17:52, 24.Apr.2020.
pg crna gora
1 Odgovora
1142 Pregleda
Najnovije: 16:05:02, 18.Apr.2011.
plutonac