☼ Da li ću ove godine otići na more? ☼ Mala vežbica / primer :

• Odgovora: 4

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Šmišonja

Počasni član
  • 2 696
  • Zahvaljeno: 4 puta
  • 19
  • Pol: Žensko
  • Never Born, or Died. Only Visited This Planet...
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
    • Instagram
    • Badoo
Nisam bila na letovanju od 1990god.
Kad god bi moja porodica i ja isplanirali da odemo negde,
nešto [loše, najčešće] bi se desilo i morali bi da odustanemo od planova.

Palo mi je napamet ovo pitanje pre neki dan u razgovoru sa najboljom drugaricom Zoranom, koja je predložila da nas dve sa bebam odemo negde na 10-tak dana.

datum : 30.05.2009.
vreme : 18h30
mesto : Bgd
sistem kuća : Regiomontanus
čart : http://i421.photobucket.com/albums/pp291/Miss_Van_Hellsing/letovanje.gif

○ Da vidimo da li će nam se željica ispuniti :

• Ja sam [kao i moja Duda = V polje] Asc' u Škorpionu, sa Marsom na 29° Ovna u O° sa VI poljem.
• Mesec je na 03° Device na samom kraju IX polja, a i vladar je upravo IX polja. U IX polju je umetnut znak Lava...
• Zorana je XI polje, sa Venerom na 23° Ovna na samom kraju V polja O° VI polje.

○ šta imamo od aspekata :

• Mars preko antiscije je imao O° sa Mesecom, a prva mu je aplikacija mu je tek kad predje iz svog sedišta, znaka Bika, u znak svog izgona, u znak Bika, pa još ondak malo sačeka, pa bez da ga spreči i jedna druga planeta u tome, sklapa O° sa Venerom.

• Mesec je preko antiscije poslednji aspekt imao O° sa Marsom -/+ 3°, a prva mu je O° preko antiscije sa Venerom -/+ 3°, a odmah zatim ima 90° sa Suncem -/+ 4°.

šta vi mislite, da li će do tog letovanja doći i šta/ko [ne]će pomoći u tome?

•○• natal •○•
Let me ask you something. If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient? If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous? If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

*

Van mreže lilka

Počasni član
  • 1 314
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 4
Odg: ☼ Da li ću ove godine otići na more? ☼ Mala vežbica / primer :
« Odgovor #1 poslato: 13:00:05, 27.Avg.2009. »
Nista od ovog jel? ;D

*

Van mreže Šmišonja

Počasni član
  • 2 696
  • 19
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
    • Instagram
    • Badoo
« Odgovor #2 poslato: 13:48:58, 27.Avg.2009. »
Za sad ništa :(

Citat
• Mars preko antiscije je imao O° sa Mesecom, a prva mu je aplikacija tek kad predje iz svog sedišta, znaka Ovna, u znak svog izgona, u znak Bika, pa još ondak malo sačeka, pa bez da ga spreči i jedna druga planeta u tome, sklapa O° sa Venerom.

Očigledno još uvek je na "snazi" opcija da Mars em treba da promeni znak, em kad promeni znak ulazi u znak gde je slab ~ pa samim tim ~ ja "nema snage" {čitaj €} da ispunim sebi ovu želju za sad   :-\
•○• natal •○•
Let me ask you something. If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient? If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous? If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

*

Van mreže kaliopaworld

• **
  • 134
  • 0
« Odgovor #3 poslato: 23:16:08, 27.Avg.2009. »

Nisam bila na letovanju od 1990god.
Kad god bi moja porodica i ja isplanirali da odemo negde,
nešto [loše, najčešće] bi se desilo i morali bi da odustanemo od planova.

Palo mi je napamet ovo pitanje pre neki dan u razgovoru sa najboljom drugaricom Zoranom, koja je predložila da nas dve sa bebam odemo negde na 10-tak dana.

datum : 30.05.2009.
vreme : 18h30
mesto : Bgd
sistem kuća : Regiomontanus
čart : http://i421.photobucket.com/albums/pp291/Miss_Van_Hellsing/letovanje.gif

šta vi mislite, da li će do tog letovanja doći i šta/ko [ne]će pomoći u tome?

Kasno videh pitanje...Rekla bih po ovom da su tada bile sanse za put veoma male. Pre svega jer Mo ima prvo aspekt sa So,a potom sa Sa...
Ako se sad nesto od faktora promenilo,postavi ponovo pitanje pa da pokusamo da resimo?

*

Van mreže Šmišonja

Počasni član
  • 2 696
  • 19
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
    • Instagram
    • Badoo
« Odgovor #4 poslato: 23:20:15, 27.Avg.2009. »
Iskreno, izgubila sam volju za tim, jer se ipsodešavalo toliko toga, da jednostavno je veliko pitanje i da li ću uopšte i narednih nekoliko godina imati prilike {€} da idem na more, ali ako mi proradi crv, sigurno ću ponovo postaviti pitanje  ;)
•○• natal •○•

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000