Internet zarada ....

• Odgovora: 12
Stranice: « 1 2

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Profisale

• *
  • 27
  • 1
  • Pol: Muško
Odg: Internet zarada ....
« Odgovor #10 poslato: 15:37:30, 16.Feb.2011. »
Pričati o zaradi internetom, a pri tome ne pometu problem internet prevara bilo bi blago rečeno neodgovorno prema onima koji se prvi put ozbiljnije susreću sa ovim vidom zarade i žele naučiti kako se profitira na internet tržištu. Siguran sam da je svako od nas ko je koristio internet bar za elektronsku poštu čuo za pojam internet prevare. Međutim ovom pošasti su naročito pogođeni oni koji koriste internet za zaradu ili bar za online kupovine mada daleko od toga da jako puno neprijatnosti ne mogu imati svi korisnici interneta ma kako ga malo ili mnogo koristili.
« Najnovija izmena:: 18:55:11, 16.Feb.2011. * Čarobnjak * »

*

Van mreže Baba-roga

• *
  • 2
  • 0
« Odgovor #11 poslato: 03:03:00, 20.Feb.2011. »
Vidim da je ova tema odavno ovde postavljena i da je zaista malo posecena. Dal zbog Carobnjakovog startnog pesimizma ili neceg drugoga? Ne znam. U svakom slucaju, u poslednje vreme desava se ekspanzija sajtova ovakve vrste na internetu, koji nude neki vid zarade. Konkretno,radi se o sajtovima koji nude za odredjenu sumu novca da se pregleda nekoliko reklama u toku dana i to po sajtu traje svega par minuta dnevno. Istina je da ima puno prevara, ali na netu postoje vec specijalizovani sajtovi koji prate rad doticnih i na njima moza lako da se proveri da li je rec o prevari ili ne.
Ja sam licno proveravao odredjene sajtove i zaista ih ima gomila koji su lazni i cista su obmana. Od svih koje sam do sada pregledao, jedini koji zaista postoji i na kome nema nikakvih problema po pitanju isplata stecenog novca je Neobux,sajt na kome postoji cak i forum na kome ljudi diskutuju o svemu vezano iskljucivo za pitanja funkcionisanja celokupnog sistema sajta i tamo mozete dobiti odgovor na sva pitanja vezana za isplatu ili vec ako vas nesto drugo zanima.
Clan sam Neobuxa nekih 8 meseci i do sada nisam imao nikakvih problema,a cak sam uspeo bez mnogo napora i malo volje da doguram do mesecne zarade od 30$ sto i nije tako lose s obzirom da sam prisutan svega 5 minuta dnevno. Zaista je dobra varijanta za neki dodatni mesecni prihod i svako ko zeli da proba moze slobodno da se ukljuci. Ne kosta nista, a sve sto treba da ulozite je svojih 5 minuta na dan!
Naravno, puno brze se dolazi do uspeha kada neki clan ima direktno vezane ljude za svoj nalog, jer se deo novca uplacuje i na njegov racun. Dakle, vama sleduje vase, a meni moje, sto je posteno prema onome ko vas je na to uputio.
Ako neko od vas odluci da se oproba u ovom poslu, eto ja ga molim da i meni licno pomogne i prikljuci se putem sledeceg linka:

Za potpunu registraciju,bice vam potreban i nalog za Alertpay, koji ima svrhu internet banke i preko koga se vrse svi transferi sredstava. Savetujem da kada se registrujete na Alertpay, krenete sa PERSONAL nalogom, zbog visine provizija koju ovaj nalog ne sadrzi, a dozvoljeno je uplacivati do 400$ mesecno, odnosno 2000$ kumulativno. Link ka Alertpay je sledeci:

Puno uspeha i lep provod zelim svima koji krenu ovim koracima yeah

Edit by System administrator:
Postavljanje linkova nije dozvoljeno.
« Najnovija izmena:: 13:02:02, 20.Feb.2011. * Čarobnjak * »

*

Van mreže colicradovan

• *
  • 2
  • 0
« Odgovor #12 poslato: 17:33:19, 14.Sep.2011. »
Dobar dan svima! Potrebne su mi odredjene informacije o zaradi na internetu tacnije o PTC, minuteworkers, internet anketama i slicno. Prijavio sam se i otvorio racune na vise PTC sajtova, ali uopste ne shvatam princip zarade. Naime, odem na neki sajt, probam da se ulogujem, unesem tacno kor. ime i lozinku, a oni mi izbace gresku. Tamo gde uspem da se ulogujem uopste ne mogu da pronadjem reklame za kliktanje, ili bolje receno verovatno ih ne prepoznajem, jer sam totalni pocetnik u tome.
Ukoliko bi neko iskusniji zeleo da me malo bolje uputi u to bio bih mu zahvalan.
Za uzvrat mogao bih da se na neki nacin preko njega povazem negde(bilo sta sto bi njemu donelo zaradu) tj da mu budem referal, clan koji se uclanio preko njega, itd da ne nabrajam, bilo sta sto bi mu koristilo. Da li ima veze sto mi je internet spor(dial up), i sto su mi pretrazivaci malo stariji?
Sve u svemu ko ji PTC sajtovi daju najveci broj reklama za dan, znam da postoje neki kod kojih cena pregleda je veca od 0.01 dolara,itd . . sve ove dragocene informacije bi mi vrlo znacile.
Takodje na minuteworkersu se ne snalazim najbolje, solidno znam Engleski, ali vrlo cesto ne shvatam pooentu posla (odem na sajt na koji su me uputili i dalje se ne snalazim).Naime sve vreme stoje jedni isti poslovi, uglavnom su to nekakva popunjavanja (fill 3 lines), ili prijavljivanja(sign up) a na sajtu uopste ne vidim mogucnost register ili sign up, sajtovi na kojima se nisam snasao su:
www.dollarclickorsignup.com
www.thebestdiettips.com
www.donkeymails.com
i jos par sajtova slicnih njima.Verujem da su u pitanju vrlo proste stvari i ukoliko je neko imao iskustva sa ovim nek mi kaze bilo sta o tome, kako to zaista funkcionise i sta ustvari treba da se uradi.
Dakle, kao pocetniku, neko ko bi mi mogao malo objasniti posao, neko koje obavljao te poslove i ko se razume u to.
Sto se tice internet anketa,ukoliko je neko to radio, koliko one cesto stizu, i da li uopste stizu?(koliko sam shvatio dolaze na mail)

Hvala unapred!

Stranice: « 1 2

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000