☼ Đjotiš i horarna ☼

• Odgovora: 13
Stranice: « 1 2

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Šmišonja

Počasni član
  • 2 696
  • Zahvaljeno: 4 puta
  • 19
  • Pol: Žensko
  • Never Born, or Died. Only Visited This Planet...
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
    • Instagram
    • Badoo
Odg: ☼ Đjotiš i horarna ☼
« Odgovor #10 poslato: 18:05:49, 05.Mar.2016. »
Ovde se vidi lepo da ipak dešavanja iz realnog života utiču na moje snove :hum: Ali ako želim da budem optimista, pa ipak pokušam da vidim da li će da bude neke poruke, tj kada bi ona mogla da se ostvari, pogledam prvo Mesec koji treba da dodje ili u znak Bik ili u znak Blizanci - u znak Bik da bi preko "pogleda" ima odnos sa Saturn ili pak da bi došao u isti znak gde je i Merkur ~ ali isto tako, može da bude i postavka Mesec tek u Lav ili Škorpija - tj kada bude došao u znak gde je Venera (koju Saturn posmatra) ili pak u sam znak gde je Saturn . Naravno, možemo da idemo I dalje - da posmatramo samog Merkur kao poruku 9 Bhave ~ kada on dodje u znak ili Lav ili  Škorpija tj gde je Venera tj gde je Saturn .

Tako dobijamo sledeće datume :

• Mesec u Bik 11 tj 12/07 - Blizanci 13 tj 14/07 - Lav 18 tj 19/07 - Škorpija 26 tj 27/07 (što se tiče Jula naravno, ali važi I za ostale mesece dalje...)

• Merkur Lav posle 10/08 - Škorpija pred kraj Novembra.
Let me ask you something. If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient? If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous? If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

*

Van mreže Šmišonja

Počasni član
  • 2 696
  • 19
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
    • Instagram
    • Badoo
« Odgovor #11 poslato: 18:09:04, 05.Mar.2016. »
Citat: Prašna 06/07/2015 - san o prodaji stana
... pogledam prvo Mesec koji treba da dodje ili u znak Bik ili u znak Blizanci - u znak Bik da bi preko "pogleda" ima odnos sa Saturn ili pak da bi došao u isti znak gde je i Merkur ~ ali isto tako, može da bude i postavka Mesec tek u Lav ili Škorpija - tj kada bude došao u znak gde je Venera (koju Saturn posmatra) ili pak u sam znak gde je Saturn . Naravno, možemo da idemo I dalje - da posmatramo samog Merkur kao poruku 9 Bhave ~ kada on dodje u znak ili Lav ili  Škorpija tj gde je Venera tj gde je Saturn .

Tako dobijamo sledeće datume :

• Mesec u Bik 11 tj 12/07 - Blizanci 13 tj 14/07 - Lav 18 tj 19/07 - Škorpija 26 tj 27/07 (što se tiče Jula naravno, ali važi I za ostale mesece dalje...)

• Merkur Lav posle 10/08 - Škorpija pred kraj Novembra.

12/07 advokat se javio da se kupac pojavio
14/07 kupac odustao

25/07 meni se javlja žena koja želi da kupi stan još od Maja... još sve na čekanju jer je advokat nedostupan do sutra 27/07...

Ako pogledamo za period Avgusta za Mesec , datumi su sledeći ( Bik Blizanci Lav Škorpija ) :

◘ Mesec Bik 08/09-Avgust
◘ Mesec Blizanci 10/11-Avgust
◘ Mesec Lav 15/16-Avgust
◘ Mesec Škorpija 22/23-Avgust

Prašna od 06/07/15 :

Citat: 01-08-2015
U Ponedeljak - kad Mesec bude u Vodolija - sklapa se 1 deo ugovora i dobijam kaparu, do kraja nedelje, najkasnije do Petka kada Mesec bude ulazio u znak Ovan dobijam ostatak para ... u Prašni II polje (novac) u Vodolija , IV polje u Ovan (dom)
Let me ask you something. If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient? If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous? If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

*

Van mreže tyler_rock

• *
  • 1
  • 0
  • Pol: Muško
« Odgovor #12 poslato: 12:20:00, 09.Maj.2016. »
zadnje vreme nesto vise citam i pratim astrologiju i http://aktuelno.net/vesti/horoskop, pa sam slucajno naiso na ovaj post i temu HORARNA ASTROLOGIJA koja mi izgleda jako zanimljivo.
Jel moze preporuka za neko dodatno stivo oko HORARNE ASTROLOGIJE?
« Najnovija izmena:: 14:34:21, 09.Maj.2016. Atomski mrav »

*

Van mreže Šmišonja

Počasni član
  • 2 696
  • 19
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
    • Instagram
    • Badoo
« Odgovor #13 poslato: 14:57:26, 02.Sep.2016. »
     Sve zavisno koju horarnu želiš da proučavaš ~ ima Tradicionalna Astrologija ima Djotiš (razlikuju se u nekim samo pravilima & opcijama)  :)

Stranice: « 1 2

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000