Koža oko očiju

  • Odgovora: 15
Stranice: « 1 2

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže bielenda

  • ***
  • 2 106
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 34
  • Pol: Žensko
Odg: Koža oko očiju
« Odgovor #10 poslato: 10:32:51, 06.Jan.2013. »
Meni je dobra Garnier antirid krema, u crvenoj tubici.  :)
 


*

Van mreže milkica91

  • *
  • 58
  • 2
  • Pol: Žensko
  • ^_^
Odg: Koža oko očiju
« Odgovor #11 poslato: 14:17:26, 20.Jan.2013. »
Imam skoro 22 godine  :-[  Moram da priznam da je brzo pocela da mi stari koza oko ociju  :girlblush:
Neki mi kazu da smanjim sminku na minimum,drugi kazu da mazem kremu,treci da ako pocnem sada intenzivno sa kremama sta cu kasnije da radim..  (*o*)   Sta je najpametnije  (*o*)  Da li dermatolog moze da mi da neki savet u vezi toga??
 

*

Van mreže elenica

  • *****
    Počasni član
  • 4 065
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 53
  • Pol: Žensko
Odg: Koža oko očiju
« Odgovor #12 poslato: 17:15:12, 20.Jan.2013. »
Imam skoro 22 godine  :-[  Moram da priznam da je brzo pocela da mi stari koza oko ociju  :girlblush:
Neki mi kazu da smanjim sminku na minimum,drugi kazu da mazem kremu,treci da ako pocnem sada intenzivno sa kremama sta cu kasnije da radim..  (*o*)   Sta je najpametnije  (*o*)  Da li dermatolog moze da mi da neki savet u vezi toga??

Milkice, nisam strucnjak, no dermatolog ti moze dati korisne savete.Ako mene pitas moj savet bi ti bio da smanjis sminku na min ili uopste da je ne koristis, a od krema koristi one za mladju kozu ali i sa njima ne preteruj svaki dan.Sta znam, moje misljenje je da ako se koza u mladjim god navikne na previse  mazalica posle je pitanje kako ce da reaguje, da li ce postati osetljivija bez nje na raznorazne faktore iz spoljasnje sredine.Pokusaj sve to da svedes na min pa ces i sama videti
 

*

Van mreže Allegra

  • **
  • 172
  • 9
  • Pol: Žensko
Odg: Koža oko očiju
« Odgovor #13 poslato: 22:30:47, 20.Jan.2013. »
Ja isto skoro nikad ne koristim puder, nemam problema sa kozom.
Ali svaku vece pre spavanja i ujutro stavljam nekakav serum za oko ociju, od biljki, dao mi ga je sam doktor. Ujutro stvarno pomaze umornim ocima i podocnjacima :)

*

Van mreže milkica91

  • *
  • 58
  • 2
  • Pol: Žensko
  • ^_^
Odg: Koža oko očiju
« Odgovor #14 poslato: 15:13:58, 26.Jan.2013. »
Milkice, nisam strucnjak, no dermatolog ti moze dati korisne savete.Ako mene pitas moj savet bi ti bio da smanjis sminku na min ili uopste da je ne koristis, a od krema koristi one za mladju kozu ali i sa njima ne preteruj svaki dan.Sta znam, moje misljenje je da ako se koza u mladjim god navikne na previse  mazalica posle je pitanje kako ce da reaguje, da li ce postati osetljivija bez nje na raznorazne faktore iz spoljasnje sredine.Pokusaj sve to da svedes na min pa ces i sama videti
Hvala ti  :flowers:  Da li neko moze da mi preporuci neku kremu za mladju kozu?
Planiram da odem i do dermatologa da vidim sta ce da mi kaze
 

*

Van mreže univerzums

  • **
  • 202
  • 6
  • Pol: Žensko
Odg: Koža oko očiju
« Odgovor #15 poslato: 22:59:43, 04.Feb.2013. »
i ja mislim da oko stvaranja bora genetika igra veliku ulogu...a i sunce,narocito za taj predeo oko ociju...oduvek sam mrzela da nosim naocare,i sad vucem posledice toga :(....al trudim se da koristim neke blage antirid kreme,koje se prave u apoteci,nije mi los ni onaj iz lilija....



Stranice: « 1 2

 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
1 Odgovora
2097 Pregleda
Najnovije: 14:45:51, 11.Mar.2010.
elenica
0 Odgovora
1008 Pregleda
Najnovije: 12:13:32, 17.Jul.2012.
Ch
0 Odgovora
2187 Pregleda
Najnovije: 19:31:31, 25.Avg.2012.
Alicia