Anketa

Da li ste bile u solarijumu?

Nikad.
Bila sam i vise necu.
Bila sam i opet cu.
Stalno idem.

Solarijum da ili ne

• Odgovora: 23
Stranice: « 1 2 3 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže crvena

Počasni član
  • 3 277
  • 7
  • Pol: Žensko
Odg: Solarijum da ili ne
« Odgovor #10 poslato: 21:14:41, 13.Nov.2009. »
Totalno nepotrebno..
...Ako zelis da ti se ostvare snovi, ne smes dugo spavati...

*

Van mreže revelation09

• 905
  • 2
« Odgovor #11 poslato: 13:48:35, 15.Nov.2009. »
Nikada nisam išla u solarijum,naprosto se plašim jer imam mladeže.Volim bakarnu boju jer sam svetle puti, i zato koristim bakar ten(Božen) za lice,a za telo Dove-losion za samopotamnjivanje.Jako sam zadovoljna
I ja imam jako puno sitnih mladeza po kozi, tako da me je strah ici u solarijum i uopste izlagti se previse na suncu. Medjutim, nisam nikad koristila kreme ili losion za samopotamnjivanje! Strah me da ne ispadnem sarena..ne znam da li cu umjeti da ga pravilno nanesem, znaci te kreme daju efekta?Ne znam zasto o njima nikad nisam nesto posebno razmisljala!

*

Van mreže miss80

Počasni član
  • 5 001
  • 3
« Odgovor #12 poslato: 21:53:23, 15.Nov.2009. »
Kreme za samopotamnjivanje nisu lose resenje za blagu preplanulost.Uzmi onu koja je blaze nijanse i daje boju posle par nanosenja.Vazno je da ti je koza pre nanosenja cista,po mogucnosti uradjen piling.Mozes se namazati i mlekom da se krema lakse nanosi ili iste pomesati zajedno pa nanositi.Vodi racuna o kolenima i laktovima,tu mora ici manje.I obavezno operi ruke odmah posle!Srecno ;)

*

Van mreže revelation09

• 905
  • 2
« Odgovor #13 poslato: 09:39:24, 16.Nov.2009. »
Hvala na savjetima ;)

*

Van mreže elenica

Počasni član
  • 4 065
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 53
« Odgovor #14 poslato: 13:40:01, 16.Mar.2010. »
Bila samo jednom do sad...Priroda, sunce, malo sargarepice sa beta karotenom i eto bojice... ;)
Salu na stranu, ok je ako je u umerenim kolicinama, i kod osoba koje imaju bas svetao ten, samo ne preterivati..Jos kad cujem slucajeve kao one devojke koja je skoro zavrsila u bolnici zbog opekotina koje je dobila od kvarcovanja u solarijumu-mozda bi im trebalo odrzati par casova pre odlaska u solarijum(treba znati i kako se kvarcovati.  ;))
« Najnovija izmena:: 14:31:34, 16.Mar.2010. elenica »

*

Van mreže miss80

Počasni član
  • 5 001
  • 3
« Odgovor #15 poslato: 21:43:08, 16.Mar.2010. »
Ja odem ponekad,da malo dobijem boju,ne treba preterivati,solarijum je opasan kada se preteruje,nemam reči za nekog ko dobije opekotine :o

*

Van mreže maraja

Počasni član
  • 1 835
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 69
    • Facebook
« Odgovor #16 poslato: 21:45:37, 16.Mar.2010. »
Bila samo jednom do sad...Priroda, sunce, malo sargarepice sa beta karotenom i eto bojice... ;)
Salu na stranu, ok je ako je u umerenim kolicinama, i kod osoba koje imaju bas svetao ten, samo ne preterivati..Jos kad cujem slucajeve kao one devojke koja je skoro zavrsila u bolnici zbog opekotina koje je dobila od kvarcovanja u solarijumu-mozda bi im trebalo odrzati par casova pre odlaska u solarijum(treba znati i kako se kvarcovati.  ;))
Auu  :o  Strasno  :(
Kad smo vec kod boje kajsije imaju isto karoten  :D

*

Van mreže miss80

Počasni član
  • 5 001
  • 3
« Odgovor #17 poslato: 21:49:17, 16.Mar.2010. »
Imaju i šargarepa i kajsija,a mogu se uzeti i suplementi u vidu kapsula.Imaju i u apotekama aktivatori bronzanog tena u vidu krema,ne znam da li deluju ali zvuči interesantno.

*

Van mreže jovana8

• *
  • 83
  • 0
« Odgovor #18 poslato: 12:50:04, 04.Apr.2010. »
I ja imam jako puno sitnih mladeza po kozi, tako da me je strah ici u solarijum i uopste izlagti se previse na suncu. Medjutim, nisam nikad koristila kreme ili losion za samopotamnjivanje! Strah me da ne ispadnem sarena..ne znam da li cu umjeti da ga pravilno nanesem, znaci te kreme daju efekta?Ne znam zasto o njima nikad nisam nesto posebno razmisljala!
Zavisi kakvi su mladezi. U principu nisam ni tada za solarijum. (*o*)

*

Van mreže faith

• **
  • 416
  • 21
« Odgovor #19 poslato: 03:48:40, 04.Apr.2012. »
Bila sam par puta ali sam imala uvijek sjutra dan problema sa vrtoglavicom i glavoboljom i negdje posle 5/6puta sam povezala da je to od solarijuma.
Imam svijetao ten koji naravno mrzim, ljudi koji su mi bliski mi bukvalno brane da idem u solarijum s obzirom na proshlo iskustvo. Ali iskreno nije me teshko razbit.

Stranice: « 1 2 3 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000