Da li cemo ostati zajedno?

• Odgovora: 3

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže frozen

• *
  • 82
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 0
  • Pol: Muško
Da li cemo ostati zajedno?
« poslato: 18:07:09, 28.Apr.2009. »

da li cemo ja i moja devojka ostati zajedno?  ::)
28 april 2009
18:05
krusevac

*

Van mreže Šmišonja

Počasni član
  • 2 696
  • Zahvaljeno: 4 puta
  • 19
  • Pol: Žensko
  • Never Born, or Died. Only Visited This Planet...
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
    • Instagram
    • Badoo
Odg: Da li cemo ostati zajedno?
« Odgovor #1 poslato: 18:37:09, 28.Apr.2009. »
Ti si predstavljen Asc' u Vagi sa Venerom u Ovnu ~ vladar I polja predstavlja tvoj "racionalni" deo ~ ono što tvoj razum "misli" o tematici pitanja ~ ovde se vidi da je tebi jako stalo do nje i da se osećaš pomalo slab i ugrožen jer ti ona ne poklanja previše pažnje kao ranije. Takodje si u horarcu predstvaljen i Mesecom koji simbolično pokazuje šta tvoje ♥ "misli" o tematici pitanja. Mesec je ovde u Blizancima. Vidi se da se dvoumiš i da nisi siguran više ni u sebe ni u nju ~ Mesec je u znaku svog peregrina ~ što znači da ti je duša tužna i da se emotivno izuzetno  :(
Ona s druge strane je predstavljena horarnim VII poljem koje je u Ovnu, sa Marsom u Ovnu ~ ovde se vidi da je ona jako dobro postavljena, da je snažna i mnogo više obraća pažnju na sebe nego na tebe i vaš odnos.

Da bi dobili potvrdan odgovor ~ treba nam medjusobna aplikacija ili Venere [tebe] i Marsa [nje] ili Meseca [tebe] i Marsa [nje] ili pak da ih neka planeta spaja svojim aspektom. Na žalost ~ ništa ni od prve ni od druge opcije, a ni od treće. S obzirom da em vas dvoje nemate aplikacioni aspekt, em vas ni jedna druga planeta ne spaja, samim tim ta veza će se razvlačiti još izvesno vreme i na kraju će razlike u željama i potrebama ipak napraviti prekid izmedju vas dvoje  :zagrljaj:
Let me ask you something. If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient? If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous? If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

*

Van mreže frozen

• *
  • 82
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 0
  • Pol: Muško
« Odgovor #2 poslato: 18:44:31, 28.Apr.2009. »
tako i izgleda jer se odaljavamo jedno od drugog i vise nije to to (*o*)

hvala puno za analizu :)

*

Van mreže Šmišonja

Počasni član
  • 2 696
  • Zahvaljeno: 4 puta
  • 19
  • Pol: Žensko
  • Never Born, or Died. Only Visited This Planet...
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
    • Instagram
    • Badoo
« Odgovor #3 poslato: 19:07:30, 28.Apr.2009. »
Žao mi je što je tako  :(
Let me ask you something. If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient? If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous? If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000