Brak sa partnerom koji vec ima dete?

  • Odgovora: 37
Stranice: 1 2 3 4 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže soldier

  • **
  • 122
  • 0
  • Pol: Muško
Brak sa partnerom koji vec ima dete?
« poslato: 21:24:21, 17.Apr.2009. »

Budete sa nekom osobom duze vremena ili krace, sve vam je po volji ali ima dete. Pristajete da zivite sa tom osobom ili ne? I objasnite zasto tako mislite?


 


*

Van mreže capri

  • *
  • 99
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Brak sa partnerom koji vec ima dete?
« Odgovor #1 poslato: 15:56:46, 03.Maj.2009. »
 Ovo je pitanje na koje se ne može odgovoriti sa da ili ne .Mnogo je kompleksno,u igri je stotinu faktora koji mogu uticati na odluku.U principu meni to nije strana opcija,ali princip je princip a zbilja je zbilja.
Koliko je dijete? Sa kim živi? Kakav je odnos izmedju djeteta i oca,pod kakvim okolnostima su se roditelji razišli(ako jesu),familija tvoja,familija njegova/njena i predrasude u vezi sa tim postoje li ili ne, hoće li to djete nastaviti živjeti sa ocem, eventualni dolazak druge djece,ekonomska situacija u porodici....samo su neka pitanja koja treba uzeti u obzir prilikom odlučivanja
 

*

Van mreže Šmišonja

  • *****
    Počasni član
  • 2 697
  • Zahvaljeno: 7 puta
  • 19
  • Pol: Žensko
  • Never Born, or Died. Only Visited This Planet...
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
    • Instagram
    • Badoo
Odg: Brak sa partnerom koji vec ima dete?
« Odgovor #2 poslato: 20:30:00, 03.Maj.2009. »
Imala sam vezu sa razvedenim čovekom od 2003. do 2006. i koji je imao dve ćerke [u to vreme su bile srednja škola ~ on je 15god stariji od mene] i nije bilo nikakvih problema.

Sada je drugačija situacija ~ ja sam udovica i imam ćerkicu od nepunih godinu dana [njen otac je poginuo dva meseca pre njenog rodjenja u saobraćajnoj nesreći] i iskreno, razmišljam se da li ću naći muškarca koji će voleti nju i želeti da uopšte bude sa ženom koja ima već 34god [i više godina, jer ko zna kada ću ponovo emotivno biti u stanju da počnem da se "bavim" svojim privatnim životom] i dete... jer meni lično nikakav problem ne bi bio da budem nekome maćeha, jer znam da ma kakva da je majka, njoj nema zamene, pa samim tim nikada ne bih to dete ili decu tretirala drugačije nego moje dete, ali bih isto to tražila i od čoveka sa kojim sam u vezi u odnosu na moju ćerku...
  (*o*)
« Najnovija izmena:: 20:32:31, 03.Maj.2009. Šmišonja »
Let me ask you something. If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient? If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous? If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?
 

*

Van mreže marijet

  • *
  • 62
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Brak sa partnerom koji vec ima dete?
« Odgovor #3 poslato: 21:39:05, 03.Maj.2009. »
moje je misljenje da sve ipak zavisi od same osobe, t.j. koliko je taj neko dorastao toj situaciji!

Osoba  mora biti zaista emotivno zrela i imati kao prvo dovoljno životnog iskustva da bi mogla i znala da voli bezuslovno, bez sebičnosti  ili nekih krajnjih ciljeva.

Nažalost u mom ne malom životnom iskustvu sam videla i bezbroj puta se uverila da je malo ljudi koji se mogu pohvaliti tim divnim ljudskim osobinama  :srce:
 

*

Van mreže Šmišonja

  • *****
    Počasni član
  • 2 697
  • Zahvaljeno: 7 puta
  • 19
  • Pol: Žensko
  • Never Born, or Died. Only Visited This Planet...
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
    • Instagram
    • Badoo
Odg: Brak sa partnerom koji vec ima dete?
« Odgovor #4 poslato: 21:41:13, 03.Maj.2009. »
moje je misljenje da sve ipak zavisi od same osobe, t.j. koliko je taj neko dorastao toj situaciji!

Osoba  mora biti zaista emotivno zrela i imati kao prvo dovoljno životnog iskustva da bi mogla i znala da voli bezuslovno, bez sebičnosti  ili nekih krajnjih ciljeva.

Nažalost u mom ne malom životnom iskustvu sam videla i bezbroj puta se uverila da je malo ljudi koji se mogu pohvaliti tim divnim ljudskim osobinama  :srce:

 (e*e) yeah (kiss3)
Let me ask you something. If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient? If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous? If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?
 

*

Van mreže marijet

  • *
  • 62
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Brak sa partnerom koji vec ima dete?
« Odgovor #5 poslato: 21:47:32, 03.Maj.2009. »
 (welcome) istomišljeniku!

ma to su zasluge dugogodišnjeg  (rzm) i rešavanja raznih zagrada u matematičkoj jednačini života  :)

 


*

Van mreže Dorijana

  • **
  • 533
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 4
  • Pol: Žensko
Odg: Brak sa partnerom koji vec ima dete?
« Odgovor #6 poslato: 10:47:45, 04.Maj.2009. »
Ma ja tu nemam nikakvu dilemu, dete je dete bez obzira cije bilo, te ga kao takvog treba stiti i voleti. Kakva god situacija bila, ono definitivno nije krivo za to sto se oko njega desava.

Moj natal Oprez - aktivira se nakon 30-e poruke
 

*

Van mreže Šmišonja

  • *****
    Počasni član
  • 2 697
  • Zahvaljeno: 7 puta
  • 19
  • Pol: Žensko
  • Never Born, or Died. Only Visited This Planet...
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
    • Instagram
    • Badoo
Odg: Brak sa partnerom koji vec ima dete?
« Odgovor #7 poslato: 10:54:28, 04.Maj.2009. »
Ma ja tu nemam nikakvu dilemu, dete je dete bez obzira cije bilo, te ga kao takvog treba stiti i voleti. Kakva god situacija bila, ono definitivno nije krivo za to sto se oko njega desava.

Apsolutno se slažem sa tobom  :srce:
Let me ask you something. If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient? If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous? If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?
 

*

Van mreže capri

  • *
  • 99
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Brak sa partnerom koji vec ima dete?
« Odgovor #8 poslato: 19:57:23, 04.Maj.2009. »
Imala sam vezu sa razvedenim čovekom od 2003. do 2006. i koji je imao dve ćerke [u to vreme su bile srednja škola ~ on je 15god stariji od mene] i nije bilo nikakvih problema.

Sada je drugačija situacija ~ ja sam udovica i imam ćerkicu od nepunih godinu dana [njen otac je poginuo dva meseca pre njenog rodjenja u saobraćajnoj nesreći] i iskreno, razmišljam se da li ću naći muškarca koji će voleti nju i želeti da uopšte bude sa ženom koja ima već 34god [i više godina, jer ko zna kada ću ponovo emotivno biti u stanju da počnem da se "bavim" svojim privatnim životom] i dete... jer meni lično nikakav problem ne bi bio da budem nekome maćeha, jer znam da ma kakva da je majka, njoj nema zamene, pa samim tim nikada ne bih to dete ili decu tretirala drugačije nego moje dete, ali bih isto to tražila i od čoveka sa kojim sam u vezi u odnosu na moju ćerku...
  (*o*)
Navijam za tebe i vjerujem da ima toplih ljudskih srca koja će voljeti i tebe i tvoju ćerku i da će ti život donijeti takve darove.Pozdrav
 

*

Van mreže Šmišonja

  • *****
    Počasni član
  • 2 697
  • Zahvaljeno: 7 puta
  • 19
  • Pol: Žensko
  • Never Born, or Died. Only Visited This Planet...
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
    • Instagram
    • Badoo
Odg: Brak sa partnerom koji vec ima dete?
« Odgovor #9 poslato: 10:15:29, 05.Maj.2009. »
Imala sam vezu sa razvedenim čovekom od 2003. do 2006. i koji je imao dve ćerke [u to vreme su bile srednja škola ~ on je 15god stariji od mene] i nije bilo nikakvih problema.

Sada je drugačija situacija ~ ja sam udovica i imam ćerkicu od nepunih godinu dana [njen otac je poginuo dva meseca pre njenog rodjenja u saobraćajnoj nesreći] i iskreno, razmišljam se da li ću naći muškarca koji će voleti nju i želeti da uopšte bude sa ženom koja ima već 34god [i više godina, jer ko zna kada ću ponovo emotivno biti u stanju da počnem da se "bavim" svojim privatnim životom] i dete... jer meni lično nikakav problem ne bi bio da budem nekome maćeha, jer znam da ma kakva da je majka, njoj nema zamene, pa samim tim nikada ne bih to dete ili decu tretirala drugačije nego moje dete, ali bih isto to tražila i od čoveka sa kojim sam u vezi u odnosu na moju ćerku...
  (*o*)
Navijam za tebe i vjerujem da ima toplih ljudskih srca koja će voljeti i tebe i tvoju ćerku i da će ti život donijeti takve darove.Pozdrav

 :srce: Hvala draga ... i ja se nadam (kiss3)
Let me ask you something. If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient? If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous? If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?
 


Stranice: 1 2 3 4 »

 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
36 Odgovora
8175 Pregleda
Najnovije: 16:10:27, 23.Maj.2014.
plutonac
7 Odgovora
3155 Pregleda
Najnovije: 15:15:27, 17.Avg.2012.
Alicia
0 Odgovora
819 Pregleda
Najnovije: 09:41:54, 05.Okt.2019.
AlexAngel