Ljubav u solarnom

  • Odgovora: 53
Stranice: « 1 2 3 4 5 6 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Ch

  • ******
  • 12 178
  • Zahvaljeno: 28 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Odg: Ljubav u solarnom
« Odgovor #20 poslato: 14:14:28, 04.Maj.2010. »
http://img24.imageshack.us/img24/1104/sladjanatalna.png
ako mi mozete reci nesto za ljubav? Preciznije interesuje ma samo bliza buducnost, treba mi pomoc ne znam sta da radim sa bivsim momkom :(
Tema je vezana za ljubavna dešavanja u solarnim horoskopima i nemojte da postavljate natalnu bez solarnog horoskopa i konkretnijih pitanja.

Šta donosi Pl u 5. polju, u solarnom horoskopu?
Onda posmatram Pl koji tranzitira kroz 1. polje i gledam kakve aspekte on pravi ili Pl natalno postavljenog u 10. polju?
Pa pogledaj koje aspekte pravi sa natalnim, koje aspekte pravi vladar petog i da li neko telo iz solarnog aspektuje natalnu Veneru.
 


*

Van mreže srna

  • **
  • 524
  • 1
  • Pol: Žensko
Odg: Ljubav u solarnom
« Odgovor #21 poslato: 20:48:52, 05.Maj.2010. »


Pa pogledaj koje aspekte pravi sa natalnim, koje aspekte pravi vladar petog i da li neko telo iz solarnog aspektuje natalnu Veneru.

Komplikovano!
 

*

Van mreže Alicia

  • *****
  • 5 822
  • Zahvaljeno: 3 puta
  • 64
  • Pol: Žensko
  • mizantrop 1%
Odg: Ljubav u solarnom
« Odgovor #22 poslato: 00:07:59, 19.Jun.2010. »
Moj solarni :D

Ima li nekih konkretnih ljubavnih desavanja iduce god?  :-[
Ima li nesto zanimljivo?
« Najnovija izmena:: 00:17:53, 19.Jun.2010. Alicia »
Be Weird, at least you will have a unique Personality.
 

*

Van mreže tina1812

  • **
  • 138
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 0
  • Pol: Žensko
  • Sun is shining....I'm rainbow too..
Odg: Ljubav u solarnom
« Odgovor #23 poslato: 15:46:31, 26.Jul.2010. »
A koji je "obrazac" pojavljivanja ljubavi u solarnom :) konjukcija solarna venera/natalni mars..solarni mars/natalna venera - je li isti ishod.... konjukcija vladara 5 s cim..solarnom venerom...planete iz 5te kuce??? vladar 7? a sta je s sekstilima,trigonima.. prolazak jupitera 5tom solarnom il natalnom...konjukcija s pomenutim planetaama..il to nema veze...saturn?? a sta donosi kvadrat natalne i solarne venere?? - borbu za ljubav koja se nece ostvarit..za nesto sto nije predodredjeno da zivi..trud uzalud..???
Natalna Karta
                                                            
 

*

Van mreže Perla

  • ****
  • 3 806
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 2
  • Pol: Žensko
Odg: Ljubav u solarnom
« Odgovor #24 poslato: 19:37:13, 26.Jul.2010. »
Evo mog solara, i interesuje me da li je ovaj partner vrijedan truda, mislim ima li sta normalno na ljubavnom planu u ovoj i iducoj godini, mislim na neku normalnu i zdravu vezu?? http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_32gw_01_perla_2010726.63215.26878.gif&res=100&va=&cid=a3zfileLjZJOT-u1280165052
« Najnovija izmena:: 19:43:09, 26.Jul.2010. Perla »
 

*

Van mreže Ch

  • ******
  • 12 178
  • Zahvaljeno: 28 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Odg: Ljubav u solarnom
« Odgovor #25 poslato: 16:47:30, 27.Jul.2010. »
A koji je "obrazac" pojavljivanja ljubavi u solarnom :) konjukcija solarna venera/natalni mars..solarni mars/natalna venera - je li isti ishod.... konjukcija vladara 5 s cim..solarnom venerom...planete iz 5te kuce??? vladar 7? a sta je s sekstilima,trigonima.. prolazak jupitera 5tom solarnom il natalnom...konjukcija s pomenutim planetaama..il to nema veze...saturn?? a sta donosi kvadrat natalne i solarne venere?? - borbu za ljubav koja se nece ostvarit..za nesto sto nije predodredjeno da zivi..trud uzalud..???
Kod svih ljudi se koristi ista simbolika ali obrasci ne mogu biti isti a ako i postoje to su izuzeci...
Sve što si nabrojala ima neki akcenat na ljubavi ali trebaju nam nekoliko potvrde.
Kvadrat natalne i solarne Venere može doneti mnogo toga ali tu je verovatno reč o neiskrenim osećajima prema sebi ili prema partneru takodje može biti neka nedostižna ljubav i slično...
 


*

Van mreže sladjica

  • ***
  • 949
  • 1
  • Pol: Žensko
Odg: Ljubav u solarnom
« Odgovor #26 poslato: 18:26:59, 27.Jul.2010. »
Jel nema ljubavi u ovoj godini ako mi je u VII natalnoj retro Mars a i solarnoj je retro Mars...kažu mi da se ne udajem ove godine ni pod razno....:(
 

*

Van mreže tina1812

  • **
  • 138
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 0
  • Pol: Žensko
  • Sun is shining....I'm rainbow too..
Odg: Ljubav u solarnom
« Odgovor #27 poslato: 19:16:09, 27.Jul.2010. »
Kod svih ljudi se koristi ista simbolika ali obrasci ne mogu biti isti a ako i postoje to su izuzeci...
Sve što si nabrojala ima neki akcenat na ljubavi ali trebaju nam nekoliko potvrde.
Pa koje potvrde??to sam i pitala...zato je obrazac ""....jer ja kad bih cekala sve ove konjukcije sto sam nabrojala da se ostvare... necu ih nikad docekat...plus npr..ako su mi venere u konjukciji...ili soalrna venera natalni mars...onda solarni mars bude negdje na suprotnom kraju karte... .. sta je potrebno da se ostvari pa da mozes reci :e ljubav ti se smjesi:)
Kvadrat natalne i solarne Venere može doneti mnogo toga ali tu je verovatno reč o neiskrenim osećajima prema sebi ili prema partneru takodje može biti neka nedostižna ljubav i slično...
(e*e)
da..nedostizna....al je venera u konjukciji s plutonom...tako da moze biti da je i fatalna.... ili ako ne bude malo dostiznija neko ce da nastrada  :D ;D

Jel nema ljubavi u ovoj godini ako mi je u VII natalnoj retro Mars a i solarnoj je retro Mars...kažu mi da se ne udajem ove godine ni pod razno....:(
a ja sam mislila da je dobro kad su solarne planete postavljene kao natalne.... ja sve cekam da se moje planete iz 5te kuce vrate na svoju poziciju... mozda taj mars donosi neke svadje..jer inace je kao tumacenje marsa u 7 brakovi u kojima ce dolaziti do svadja...mada je vise ono da te takvi privlace....ovnovi:)
« Najnovija izmena:: 12:08:54, 28.Jul.2010. * Čarobnjak * »
Natalna Karta
                                                            
 

*

Van mreže sladjica

  • ***
  • 949
  • 1
  • Pol: Žensko
Odg: Ljubav u solarnom
« Odgovor #28 poslato: 19:32:22, 27.Jul.2010. »
a ja sam mislila da je dobro kad su solarne planete postavljene kao natalne.... ja sve cekam da se moje planete iz 5te kuce vrate na svoju poziciju... mozda taj mars donosi neke svadje..jer inace je kao tumacenje marsa u 7 brakovi u kojima ce dolaziti do svadja...mada je vise ono da te takvi privlace....ovnovi:)

Ovnovi teško da spadaju u moj domet interesovanja ...
V kuća je prazna kako u natalu tako i u solaru...
 

*

Van mreže tina1812

  • **
  • 138
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 0
  • Pol: Žensko
  • Sun is shining....I'm rainbow too..
Odg: Ljubav u solarnom
« Odgovor #29 poslato: 19:50:19, 27.Jul.2010. »
Ovnovi teško da spadaju u moj domet interesovanja ...
V kuća je prazna kako u natalu tako i u solaru...
pa ne bas bukvalno ovan...nego neko s tim osobinama...dinamican..aktivan,,borben..temperamentan..sve sto je mars... al eto kako je retrogradan sva ta energija je usmjerena ka osobi.. tako da je to prije neko ko je miran:)) a je li imas nekih tajnih veza ili paralelnih:)
Pogledaj onda vladare tih kuca...meni je 7 prazna...pa zato gledam 5tu..a i trebalo bi valjda prvo  da se desi ljubav (5ta) prodje test 6te:) da bi se na kraju doslo do te 7..
« Najnovija izmena:: 20:01:41, 27.Jul.2010. tina1812 »
Natalna Karta
                                                            
 


Stranice: « 1 2 3 4 5 6 »

 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
7 Odgovora
4972 Pregleda
Najnovije: 00:01:05, 06.Dec.2009.
♥ Lutka♥
1 Odgovora
1579 Pregleda
Najnovije: 18:49:21, 03.Avg.2009.
sunshine_Dijana
0 Odgovora
1635 Pregleda
Najnovije: 17:40:33, 18.Apr.2010.
srna