Grcka

• Odgovora: 12
Stranice: « 1 2

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže jupiter u raku

• **
  • 285
  • 1
  • Pol: Žensko
  • volim Paris
Odg: Grcka
« Odgovor #10 poslato: 18:39:10, 01.Jun.2009. »
nale..vidim da si stavila za Pefkohori i Hanioti,ali Polihrono je najlepše na tom prvom prstu Halkidikija zvanom Kasandra..
bila sam u sva tri mesta pa zato znam...

ja bih preporučila najzelenije, istorisko ostrvo-Krf..

i obavezno -Krit..jer tamo zaista ima šta da se vidi...ostaci najstarije minojske civilizacije Mediterana,pećinu u kojoj je po predanju rođen Zevs..čuvene lavirinte i još mnogo toga...

Atina..obavezno..najviše zbog Akropolisa....i doživljaja grčkog mentaliteta i načina života..

zatim ostrvo Tasos sa prelepim plažama i odličnom jagnjetinom i grad Kavala...koji je nešto između Grčke i Turske arihitekture.

Tesaloniki pod obavezno..ali kad putujete u severnu Grčku, on je na stotinjak kilometara, pa se uvek može napraviti izlet..

nikad ne reci nikad

*

Van mreže sunshine_Dijana

Počasni član
  • 2 194
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 7
  • ~Sunshine~
« Odgovor #11 poslato: 18:40:44, 01.Jun.2009. »
Hehehe, bila sam i do Kasandre :) ALi samo jedne godine... I to sam bila mala, ne secam se najbolje kako izgleda :)
~Sunshine~

*

Van mreže Nale 83

Počasni član
  • 8 252
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 15
« Odgovor #12 poslato: 16:02:22, 02.Jun.2009. »
Evo jos malo tekstica i slicica o, meni tako dragoj Grckoj:
Polihrono~nalazi se na 98 km jugoistocno od Soluna. Obiluje mediteranskom vegetacijom i kristalno cistom vodom. Plaza je pescana, sa postepenim ulaskom u more, pa je samim tim veoma pogodna za decu. Moguce su brojne aktivnosti na vodi, dobra snabdevenost, tradicionalna gostoljubivost daju dobar preduslov za kvalitetan odmor.

Atina ~  je glavni grad Grčke, Atina je veliki i kosmopolitski grad, ima 3.7 miliona stanovnika i predstavlja temelj zapadne civilizacije. Trenutno se grad širi istočno, Atikom.

Biti u Atini a ne napraviti izlet do brda Akropolj, iznad Atine, ne videti Akropolis, bila bi prava steta :)

Ovo su lepe strane letovanja u Grckoj. Mene interesuje malo i ona druga strana  ;D: sta ne valja? Sta vam se nije svidelo? Podelite svoje iskustvo sa nama koji se pripremamo da tamo letujemo :).

Stranice: « 1 2

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: ova tema je trenutno zaključana! Samo administratori i urednici mogu da odgovaraju.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000