nepovjerenje

• Odgovora: 2

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

nepovjerenje
« poslato: 15:30:58, 08.Maj.2018. »
Postovanje,
imam 48 godina,dvoje djece.Prije dvije godine muz me je napustio.nekako sam pregurala.pocetkom janura upoznala sam covjeka,koji je kako rece zedan ljubavi.Bas kao i ja!ne zivimo u istim gradovima.ali nekako je krenula ta veza.stalno me zvao,pisao poruke sa izlivima ljubavi.nase vidjanja su bila kao iz maste.Sve sto sam pozeljeti mogla.Ali ja sam nekako stalno pokazivala nepovjerenje.nisam vjerovala rijecima.komentarisala kako nije tesko odglumiti ni par sati kad smo uzivo.ne znam,mozda nosim lose iskustvo braka pa sam takva.sve vrijeme sam ga molila samo da ne laze,sve moze sa mnom ali iskreno.pozivi su nestali poruke se prorijedile,ponekad se vidimo,bude lijepo.navodno ima jako puno posla i ne moze tako cesto vise da pise.kad sam bila kod njega pokazao mi je te svoje pogone,firmu i vjerujem da ima posla.ali kod mene je nekako deviza za sta se ima volje ima i nacina sve ostalo je izgovor.juce pitam ima li sanse da se vrati nekadasnje vrijeme kada smo se vise druzili.kaze ima kada se ja unormalim.pod normalnim podrazumjeva da ga ne mucim sa beskrajnim pisanjem.kaze nece da me zove jer ja bi stalno pricala i ljutim se kad kaze da mora da prekine.I jeste to istina,ja bi da je stalno na liniji.to mi ga dodje kao pokazivanje njegove ljubavi.ne ynam kako da se borim protiv toga,ne znam da vjerujem i da li uopste treba da vjerujem.sve me to izjeda,gubim snagu,spavam da prekratim vrijeme izmedju njegovih poruka.razmisljam ako je na pocetku sve bila sarena laza zasto zasto me je morao povrijediti lagati ako sam mu ispricala iskustvo predhodnog braka koliko sam propatila.kad predlozim da se razidjemo kaze da me voli i zeli.mnogo se mucim ne ynam kako da izadjem iz ovog zacaranog kruga.ptam se trebam li ostati u toj vezi ili izaci.pa onda kazem seni sta ces uraditi i ako upoznas nekoga opet ces ga otjerati svojim nepovjerenjem. molim vas pomozite mi sta da radim,osjecam strasan pritisak u glavi,pomislim to je to od toga se poludi.pozelim i da me nema,pa dosta mi je vise povredjivanja.ne znam mozda sam ja kriva za sve,mada mi se cini da sam fer.                                                                                                                           hvala...lp

*

Van mreže medenica

• 3 855
  • Zahvaljeno: 8 puta
  • 45
  • Pol: Muško
Odg: nepovjerenje
« Odgovor #1 poslato: 16:44:47, 13.Maj.2018. »
Nije lako dati odgovor u jednoj recenici  i pruziti utehu napacenom i zeljnom ljubavi a ostati istrajan u tome. Nismo svi isti po karaktreru i licnom skustvu. Univerzalnog odvovora ima ali ne znaci da se odnosi na nas. Danasnje vreme je takvo da svi zele da su srecni i pozitivni i da nemaju problema oko sebe i kad vide priblem okrecu glavu. Snaga je u tim problemima koji nas okruzuju i nose poruku sa ciljem da nas ojacaju i isprave u necem. Cim si se javila ovde na forum znaci da ti je potrebna pomoc ili savet i da se jedan deo tebe bori sa tobom da nadjes mir. I ti kao i svi mi zelimo mir ljubav i razumevanje a sve se to nalazi u nama samo u ocaju stahu i nemoci izbubimo kontakt sa samim sobom. Naravno da imas nepoverenje prema drugima nakon losih iskustava iz proslosti i da si obazriva i da se sa tesko otvaras drugima da nebih dozivela nesto sto si vec prosla. Radi na sebi da upoznas sebe i ojacas iznutra da ti samoca bude saveznik i ne ocekuj od drugih vise od  ocekivanog. Nadji nacin da se otvoris, imaj poverenja u one za koje mislis da su vredni toga. Nije lako, znam da je tesko ali ko trazi nadje i ko iste dobije. Uspela si sam tim sto si smogla snage da trazis pomoc ovde, ne kloni duhom, glavu gore, odgovori ce doci, i prati znakove pored puta. Za pocetak toliko i nada se da ce javiti jos neko da ti da savet. Samo hrabro.

*

Van mreže pg crna gora

• **
    Urednički tim
  • 460
  • Zahvaljeno: 9 puta
  • 8
  • Pol: Žensko
Odg: nepovjerenje
« Odgovor #2 poslato: 18:09:39, 27.Jul.2018. »
Postovanje,
imam 48 godina,dvoje djece.Prije dvije godine muz me je napustio.nekako sam pregurala.pocetkom janura upoznala sam covjeka,koji je kako rece zedan ljubavi.Bas kao i ja!ne zivimo u istim gradovima.ali nekako je krenula ta veza.stalno me zvao,pisao poruke sa izlivima ljubavi.nase vidjanja su bila kao iz maste.Sve sto sam pozeljeti mogla.Ali ja sam nekako stalno pokazivala nepovjerenje.nisam vjerovala rijecima.komentarisala kako nije tesko odglumiti ni par sati kad smo uzivo.ne znam,mozda nosim lose iskustvo braka pa sam takva.sve vrijeme sam ga molila samo da ne laze,sve moze sa mnom ali iskreno.pozivi su nestali poruke se prorijedile,ponekad se vidimo,bude lijepo.navodno ima jako puno posla i ne moze tako cesto vise da pise.kad sam bila kod njega pokazao mi je te svoje pogone,firmu i vjerujem da ima posla.ali kod mene je nekako deviza za sta se ima volje ima i nacina sve ostalo je izgovor.juce pitam ima li sanse da se vrati nekadasnje vrijeme kada smo se vise druzili.kaze ima kada se ja unormalim.pod normalnim podrazumjeva da ga ne mucim sa beskrajnim pisanjem.kaze nece da me zove jer ja bi stalno pricala i ljutim se kad kaze da mora da prekine.I jeste to istina,ja bi da je stalno na liniji.to mi ga dodje kao pokazivanje njegove ljubavi.ne ynam kako da se borim protiv toga,ne znam da vjerujem i da li uopste treba da vjerujem.sve me to izjeda,gubim snagu,spavam da prekratim vrijeme izmedju njegovih poruka.razmisljam ako je na pocetku sve bila sarena laza zasto zasto me je morao povrijediti lagati ako sam mu ispricala iskustvo predhodnog braka koliko sam propatila.kad predlozim da se razidjemo kaze da me voli i zeli.mnogo se mucim ne ynam kako da izadjem iz ovog zacaranog kruga.ptam se trebam li ostati u toj vezi ili izaci.pa onda kazem seni sta ces uraditi i ako upoznas nekoga opet ces ga otjerati svojim nepovjerenjem. molim vas pomozite mi sta da radim,osjecam strasan pritisak u glavi,pomislim to je to od toga se poludi.pozelim i da me nema,pa dosta mi je vise povredjivanja.ne znam mozda sam ja kriva za sve,mada mi se cini da sam fer.                                                                                                                           hvala...lp
Draga Biljo muskarci su tipovi koje ne wole kada zene pricaju o svojim jadima. Dosadila mu je tema. Pokusaj jedno vrijeme da mu budes manje dostupna. Sacekaj reakciju. Sama ces odluciti na osnovu njegove reakcije na promjenu. Drzim fige da se vrati na staro stanje. Ako ne uzivaj u zivotu sa tvojom djecom. Oni su ukras sveta. Njima si potrebnija nego odraslom i zrelom coveku.

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000