Šta znači "potisnuta hiperaktivnost u mozgu"

  • Odgovora: 0

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže šeprtlja

  • *
  • 1
  • 0
  • Pol: Muško
Šta znači "potisnuta hiperaktivnost u mozgu"
« poslato: 18:39:50, 08.Jan.2018. »
Ćao!   :) Ovo je moja prva poruka. Nedavno sam radio jedan psiho-test na netu "koje vas lice najviše plaši". To je test mađarskog psihologa Leopolda Zondia.  Kad sam pogledao rešenje, ispada da sam "katoničar".  Evo kako su definisali moje stanje:

3. KATATONIČAR

Represija – Neke od odlika ovog mentalnog poremećaja su preterano bujna mašte, ali i negativnost. Ako ovaj neobrijani i nasmešeni gospodin u vama izaziva odbojnost, verovatno ste potisnuli hiperaktivnost u mozgu, koja bi vas mogla naterati da izgubite veze sa stvarnošću da nije prenesena do podsvesti.

Poricanje – Skloni ste prihvatanju stereotipnih ponašanja, te ne volite inovacije i promene. Možda ste tip zatvorene i sramežljive ličnosti koja se teško prilagođava novim situacijama. Najveći strah vam je gubitak samokontrole. Pomalo ste ukočeni i odbrambeno raspoloženi.


Zaista sve su pogodili: i da imam jaku maštu i da sam sklon prihvatanju stereotipa, da ne volim novine i promene. Takođe, vrlo sam zatvoren i stidan. Da ne nabrajam dalje, savršeno se karakteristike katoničara poklapaju sa mojoj ličnošću.

Ali nije mi jasno sledeće.  (*o*)  Šta znači ovo:  "verovatno ste potisnuli hiperaktivnost u mozgu, koja bi vas mogla naterati da izgubite veze sa stvarnošću da nije prenesena do podsvesti" . Unapred hvala na odgovoru! (mah:mah)



 





 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
16 Odgovora
6450 Pregleda
Najnovije: 19:04:52, 20.Mar.2010.
talentovana
0 Odgovora
1832 Pregleda
Najnovije: 21:57:12, 27.Sep.2009.
miss80
0 Odgovora
1245 Pregleda
Najnovije: 14:19:47, 02.Feb.2012.
Nale 83