Ispaljivanje normalno!!?

• Odgovora: 13
Stranice: « 1 2

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Nale 83

Počasni član
  • 8 252
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 15
  • Pol: Žensko
Odg: Ispaljivanje normalno!!?
« Odgovor #10 poslato: 22:01:35, 17.Maj.2010. »
Ukoliko ja postujem tudje vreme, ne kasnim i uvek ispunim dogovoreno, isto ocekujem i od suprotne strane. Ono sto se obeca/dogovori mora da se ispostuje, a ako bas nesto iskrsne postoje nacini da se dogovor blagovremeno otkaze. Ispaljivanje nije, niti ce mi ikada biti normalna i prihvatljiva karakterna osobina  (*o*)

*

Van mreže Joker`

• *
  • 6
  • 0
  • Pol: Muško
  • Why soo serius?:)
« Odgovor #11 poslato: 14:08:28, 29.Jan.2011. »
Sasvim se slazem sa tim da je paljenje negativna osobina koja mnogo govori o osobi koja koristi paljenje ,, i to iz vise razloga
Mislim da neke osobe ispaljuju drugove i drugarice iz razloga jer umisle sebi da mogu, da je to uredu i da ce da se oprasta,, takodje mislim da osobe koje ispaljuju istinske drugove i drugarice,, suparnike-cu nemaju osjecajje za druge, sto ih lebeluje kao egoisticne osobe.. a svi znamo sta su i ko su egoisti
S druge strane osobe koje ispaljuju svoje bliznje ne cijene i ne daju respekt nikom, i mnogi ce cak i oprastati ispaljivacima nadajuci se da je "to zadnji put" sto je steta jer  ja kao osoba kojoj su  Rijec, Obraz, Postovanje i Karakter na prvom mjestu nebih sebi nikad dopustio da me neko ispali treci put,, dva puta cu da predjem, ali treci ne jer desavaju se stvari naravno,, ne moze da dodje,, neki hitan slucaj i slicno, razumije se i uredu je, ali ako ispaljivanje postane  navika,, kof mene nece uspijeti da me ispali treci put i to kazem osobi u oci jer izgleda da je to jedini uvjerljiv nacin da  osoba skonta da mislis ozbiljno...
Deni

*

Van mreže Perla

• 3 806
  • 2
  • Pol: Žensko
« Odgovor #12 poslato: 20:35:19, 01.Feb.2011. »
hahahahaha... :D nikad to nisam gledala sa te strane, nekad ne mogu na 100 strana stici, neke ljude ne mogu da spojim kad su razliciti, pa nekog uvijek znam da ispalim, nije to kod mene bitno i momka i drugaricu ispalim podjednako, kazem da ne mogu zao mi je, drugi put, iskrslo mi nesto neodgodivo i tacka, ko me zna, zna da ne mislim nista ruzno i da kada me nazove u pola nocu nacrtacu se da pomognem i mislim da to nema veze sa obrazom i nekim sistemom vrijednosti..i ja imam brdo razumjevanja kada je neko umoran radi, rano ustaje, ima porodicne probleme, ima ljubavne probleme sve je to shvatljivo, ali ne ispaljuju svi ljudi iz istog razloga..tako da, sve je to relativno  (mah:mah)

*

Van mreže Chuppa

• *
  • 1
  • 0
  • Pol: Muško
« Odgovor #13 poslato: 14:52:46, 22.Nov.2013. »
eee pozz ljudi nov sam na forumu,treba mi jedan savet ili inforacija...ovako...moja devojka i ja smo godinu i nedelju dana u vezi i nekad stvarno ne shvatam njeno ponasanje...rekla mi je da jedan dan ide sa drugom na kafu medjutim taj njen drug je sprecen zbog slave pa sam je ja u medjuvremenu pitao da ako taj njen drug bude sprecen da se vide,da se ona vidi sa mnom i ona se slozila i rekla ok super videcemo se...i sutradan mi kaze da ide kod drugarice a ne sa mnom a kad sam je pitao za ono sto smo se dogovorili reka je da se dogovora ne seca...i ja sad ne znam nit sta da radim,nista...please help... ::)

Stranice: « 1 2

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000