Studentski problemi

  • Odgovora: 1

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže tm20

  • *
  • 1
  • 0
  • Pol: Žensko
Studentski problemi
« poslato: 01:39:18, 06.Jun.2016. »
E ovako, pre svega, nova sam u ovome, pa ne zamerite ako nesto ne bude u redu.
Imam 20 godina, student sam Pravnog fakulteta u Beogradu. I bas tu je i moj problem.
To je bilo nesto sto sam oduvek zelela, upisala sam, dosla u Beograd.. I problemi pocinju. U srednjoj skoli sam bila odlican djak, i stvarno bas dosta ucila bez problema. Ne znam sta mi se sada dogadja. Nikako ne mogu sebe da pokrenem, da se motivisem. A od oktobra prosle godine, tj.otkad sam krenula na fakultet, stvarno mi se i u privatnom zivotu dosta toga dogodilo, otac mi je bio jako bolestan, itd. I sve me nekako dotuklo. Nista me ne cini srecnom. Nekad uhvatim sebe kako druge krivim za svoje neuspehe.
Prosla su vec tri roka, nijedan ispit nisam polozila, pri tom moji svakako nisu u najboljoj finansijskoj situaciji i ne znam da li bi mogli da mi plate skolarinu.
Preostala su jos tri roka, i 6 predmeta koje bih trebala poloziti kako bih uspela da upadnem na budzet.
Kako da se pokrenem, motivisem?
« Najnovija izmena:: 11:24:54, 06.Jun.2016. Atomski mrav »


 


*

Van mreže filozof

  • ***
  • 697
  • Zahvaljeno: 7 puta
  • 34
  • Pol: Muško
Odg: Studentski problemi
« Odgovor #1 poslato: 12:16:59, 08.Jun.2016. »
Ucenje u skoli i na fakultetu nije isto. Preobimni ispiti ti stvore zasicenje. Nadji neku aktivnost da ti u slobodno vreme odvuce paznju. Veliki napor i pritisak zbog ispita traze odgovarajuci odmor, promenu aktivnosti, jer ti sada zelis najbolje rezultate. Dobra organizacija i motivacija iz malih stvari. Ne popustaj, aktiviraj adrenalin kod sebe :namigivanje:
Nada je san budnih.
Aristotel
 




 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
6 Odgovora
3067 Pregleda
Najnovije: 15:13:48, 14.Apr.2010.
jovana8
16 Odgovora
7372 Pregleda
Najnovije: 23:47:28, 28.Jul.2010.
Perla
0 Odgovora
1138 Pregleda
Najnovije: 23:12:44, 22.Sep.2010.
maraja