Razveo se jer mu žena nije pripremala večeru na vreme

  • Odgovora: 2

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže nevenica

  • ***
  • 1 862
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 39
  • Pol: Žensko
Razveo se jer mu žena nije pripremala večeru na vreme
« poslato: 17:47:26, 14.Avg.2015. »
Sud u Lagosu razveo je brak 57-godišnjeg Nigerijca koji se žalio da mu je supruga godinama kasnila sa pripremom večere.

Prema pisanju lokalnog lista Vangard, Olufade Adekoja bio je na kraju živaca kada je Olusola, žena s kojom je bio 25 godina u braku, odbila da mu posluži večeru "na vreme". "Moja žena ne ispunjava bračne dužnosti. Ne priprema mi da jedem na vreme, a ja sam je nekoliko puta opomenuo. Ona jednostavno nije htela da me sluša", vajkao se on na sudu. "Ne vidim svrhu da čuvam ženu koja me izgladnjuje. Dosta mi je svega", rekao je Adekoja.

Njegova supruga je odbacila sve njegove optužbe, tvrdeći da je sve to izmislio kako bi se oženio drugom ženom. Sudija Olu Adebiji je, ipak, doneo odluku da razvede njihov brak: "Sud je u više navrata pokušavao da pomiri njihove razlike, ali svi ti napori nisu dali nikakve rezultate".

Veruje se da je ovo prvi put da je jedan brak razveden zbog kašnjenja večere, mada Nigerijcima nisu strani najbizarniji povodi za razvod. Godine 2008, jedan propovednik bio je primoran da se razvede od 82 od 86 svojih žena, kako bi bio u skladu sa islamskim zakonom koji propisuje da muškarac može da ima najviše četiri žene.

Nigerijski sajt "Šugar dejli" napravio je spisak najčudnijih zahteva za razvod koji su podneti poslednjih godina. Među njima je zahtev koji je jedan 32-godišnji biznismen uložio samo nekoliko sati nakon raskošnog venčanja, kada je otkrio da mlada koristi jastuče kako bi povećala obim svoje zadnjice. Razvod je odobren i ženi koja je tvrdila da njen suprug često vrši nuždu u loncima i šerpama kada se napije.

Jedan Nigerijac se razveo nakon pet godina braka navodeći kao razlog to što se tašta i tast mešaju kada  tuče ženu.

Izvor


Pristojna žena je ona dama koja zna šta ne sme znati, iako zna...
 


*

Van mreže Miloš Mi.

  • *******
    Marketing menadzer
  • 5 205
  • Zahvaljeno: 41 puta
  • 193
  • Pol: Muško
  • Nije bitna masa nego izdržljivost :P
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
Odg: Razveo se jer mu žena nije pripremala večeru na vreme
« Odgovor #1 poslato: 14:28:46, 16.Avg.2015. »
Posteno  ;D
Strah me čini jačim i boljim.
 

*

Van mreže nevenica

  • ***
  • 1 862
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 39
  • Pol: Žensko
Odg: Razveo se jer mu žena nije pripremala večeru na vreme
« Odgovor #2 poslato: 19:54:26, 18.Avg.2015. »
 :157:
Pristojna žena je ona dama koja zna šta ne sme znati, iako zna...
 




 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
1 Odgovora
1707 Pregleda
Najnovije: 18:40:12, 29.Jun.2009.
sunshine_Dijana
2 Odgovora
1136 Pregleda
Najnovije: 18:10:03, 15.Avg.2014.
Bojan-
3 Odgovora
1139 Pregleda
Najnovije: 12:10:47, 12.Jan.2015.
web manijak