Music news

  • Odgovora: 3

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Miloš Mi.

  • *******
    Marketing menadzer
  • 5 205
  • Zahvaljeno: 41 puta
  • 193
  • Pol: Muško
  • Nije bitna masa nego izdržljivost :P
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
Music news
« poslato: 21:21:25, 20.Feb.2015. »
Oliver Dragojević: Nikad u Srbiju... ne mogu

Autor: mondo.rs

Jedan od najpopularnijih hrvatskih kantautora svih vremena Oliver Dragojević ponovio više puta izrečeni stav da u Srbiji više nikada neće doći da peva.


Strah me čini jačim i boljim.
 


*

Van mreže Miloš Mi.

  • *******
    Marketing menadzer
  • 5 205
  • Zahvaljeno: 41 puta
  • 193
  • Pol: Muško
  • Nije bitna masa nego izdržljivost :P
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
Odg: Music news
« Odgovor #1 poslato: 21:22:13, 20.Feb.2015. »
Loša vest za fanove Iron Maiden!

Autor: mondo.rs

Frontmen benda leči se od raka, objavljeno na društvenim mrežama. Slavni bend Iron Maiden objavio je na svom Facebook profilu da je frontmen Brus Dikinson tokom redovne kontrole kod lekara saznao da ima maligni tumor na jeziku.

"Lekar je naložio sedam nedelja zračenja i hemoterapije, i taj tretman je juče okončan. Medicinski tim koji brine o Brusu je veoma optimističan i nada se da će Brus do maja biti potpuno zdrav. Molimo vas za strpljenje i razumevanje do kraja maja, kada ćemo vas obavestiti o njegovom stanju", navodi se u saopštenju.
Strah me čini jačim i boljim.
 

*

Van mreže Miloš Mi.

  • *******
    Marketing menadzer
  • 5 205
  • Zahvaljeno: 41 puta
  • 193
  • Pol: Muško
  • Nije bitna masa nego izdržljivost :P
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
Odg: Music news
« Odgovor #2 poslato: 21:23:49, 20.Feb.2015. »
Ko je klinka koja "kida" u spotovima?

Autor: mondo.rs

Upoznajte Medi Zigler! Ovu talentovanu devojčicu šira javnost zna iz dva Sijina spota, "Chandelier" i novog "Elastic heart", u kojoj joj je partner Šaja Labaf.
Medi je rođena kao Medison Zigler 2002. godine u Pitsburgu, i od najranijeg detinjstva se bavi različitim vrstama plesa.

Strah me čini jačim i boljim.
 

*

Van mreže Ch

  • ******
  • 12 178
  • Zahvaljeno: 28 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Odg: Music news
« Odgovor #3 poslato: 23:13:18, 24.Avg.2015. »
Bregović: Lažu da sam ukrao pesmu!

Goran Bregović poslao je saopštenje Radio-televiziji Srbije, koja je prenela da je francuskom kompozitoru Enriku Masijasu morao da isplati milion evra odštete jer mu je "ukrao" pesmu.

Saopštenje Gorana Bregovića prenosimo u celosti.

"Senzacionalistički pokušaj medijskih kuća, u ovom slučaju RTS-a, da neprofesionalnim izveštavanjem podignu sopstveni rejting, proizveo je dana 21.08. ove godine informaciju ponovljenu u više navrata, koja obiluje neistinitim činjenicama. Goran Bregović nikada nije imao nikakav sudski spor povodom regulisanja/povrede bilo kakvih autorskih prava u Republici Francuskoj, stoga nije postojao, niti postoji osnov za isplatu bilo kog iznosa, uključujući i enormnih milion evra odštete bilo kom autoru, kako je vaša medijska kuća prenela. Pozivam Vas da naredni put činjenice vezane za profesionalni rad Gorana Bregovića najpre proverite kod 'Universal Music France', odnosno kod 'Aquarius Music Publishing'", objavio je Bregović.





Izvor: Mondo, Rts
 




 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
0 Odgovora
836 Pregleda
Najnovije: 15:26:13, 29.Jul.2013.
salvic8x8
0 Odgovora
661 Pregleda
Najnovije: 23:09:03, 25.Avg.2014.
Bojan-